Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vodafone Smart II

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-18 19:05:33

LOGOUT.hu

Ez egy összefoglaló, amiben sok kérdésre választ találsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

A délelőtt folyamán sikerült megvennem a készüléket. Sajnos fóliát már jövőhéten vehetem is rá ugyanis ami van rajta az nyomtatott... tehát muti van rajta hogy mi micsoda oldalt, nameg takarta is a mikrofon részt így alig hallottak tőle...

Fogásra kellemes nem zavaró a műanyag, súlya nem vészes viszont nem tűnik olyan masszívnak mint az előző Gt540es Lg-m.
Zeneileg nagyon ott van, bár ez köszönhető a powerAMp-nak nameg a SE MPH-77es füléesemnek.
Az érintőkijelző nekem tetszett, bár kicsit még érdekes recisszív után. fényerővel semmi gond, erős napsütésben is megállja a helyét, színek rendben vannak.
Játékot eddig még csak az Angry birds Space-t próbáltam rajta, nekem akadásmentesen futott, de 3d-re esélytelen a készülék szerintem.
Nagy negatívum amit itthon vettem észre hogy a kereső és a vissza gomb alatt középen 1 kis pontban nincs rajta fekete festék és egy világító kis pont van ott ami nem vészes de zavaró tehát hétfőn vihetem vissza.

Ha ez a kis hiba nem lenne (gondolom elég egyedi kis gond) akkor azt mondom hogy 20ért abszolút normális készüléket kapunk és csak ajánlani tudom :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vodafone Smart II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.