Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kiskokó


Kiskokó
veterán

csumi ! az a kérdésem hogy ilyen alaplapom van ésa biosban nemtudom/nemtalálom hogy hol kell felhúzni a procit ! ahol elvileg lenne ott nincs ilyen állítható dolog csak 3 valami amit ki/be lehet kapcsolni ! Ez a alaplap hibája ?
a másik kérdésem : tudom hogy a procik közül az Intel pentium a lagjobb de at ADm jobb mint a celeron ?? vagy melyik jobb melyiknél ??
thx thx

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2) eziskamu válasza Kiskokó (#1) üzenetére


eziskamu
addikt

Csá-cumi-csá! Mivan?

(#3) Kiskokó válasza eziskamu (#2) üzenetére


Kiskokó
veterán

az hogy ennek az alaplapnak a biosában hol tom felhúzni a procit !
+ az AMD Tipusó proci jó ??

Segitsetek tesóm laptopot akar és ez árban elég jó is. az a kérdés hogy ez tényleg jó ?? megéri az árát ?? maga a márka nemnagyon számit nem ??
Bővebben: link

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4) eziskamu válasza eziskamu (#2) üzenetére


eziskamu
addikt

Abba a lapba csak p4-ek (meg esetleg p4-celeronok) mennek bele, abból is csak bizonyos tokozásúak, és még azon belül is lehet hogy csak a régebbiek (első keresésre 2001-es infókat láttam). Amúgy az alaplap könyvében, vagy a gyártó és a lap oldalán ott kell lennie mi megy bele, de amd semmiképp.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#5) Kiskokó válasza eziskamu (#4) üzenetére


Kiskokó
veterán

ez mind szép és jó ! de a két kérdésem különböző sztal nem az a kérdés hogy a alaplapomba belemegy e amd hanem az hogy a benne lévő procim 2ghz celeron azt hol tudom felhúzni a biosban.
a másik AMD procis kérdés az az hogy az AMd jobb e mint a celeron mert tesóm notbookot akar venni és abbaminden jó de AMD proci van benne ! szaljó az AMD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#6) Mad Maci válasza Kiskokó (#5) üzenetére


Mad Maci
tag

Az AMD 64 bit a legjobb játékra kapható proci.
Az alaplapodba nem megy bele amd proci, 10000000%!
Felesleges tuningolnod a 2ghz cerkát, a vias intel lapok nem tuningbarátok és nem fogsz érezni különbséget, mert a celeron húzva is gyenge, meg alapon is.

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=151776&start=0#msg10 --->Ilyet keresek! ; http://3dfx.uw.hu -->3Dfx rajongói oldal ; ATI&nVidia SUXX, 3Dfx RULEZ!

(#7) Kiskokó válasza Mad Maci (#6) üzenetére


Kiskokó
veterán

ok értem ! amásik hogy az alaptop amit linkeltem megéri az árát és jó a konfigja szerinted ?? az amd procira gondolok meg maga a fujitsu simens márkára !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.