Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Velemenyek egy levelrol (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Solad válasza maross (#46) üzenetére


Solad
őstag

nem fikazasnak szantam, es mikor ezt a hszt postoltam errol a 2500-2600 mizeriarol meg nem tudtam.

ha nem ezzel az inditekkal akarja visszecserelni a procit, akkor sry.

vepe: sajnos a rossz tapasztalatok beszeltek belolem, talalkoztam mar ilyennel, hogy a tuning hianyara akartak garit ervenyesiteni. Ha te tenyleg ugy hitted, hogy a prociknak vinnie KELL a 11*200-at akkor sry, de ha logikusan vegiggondolod, akkor rajossz, hogy ennek semmi ertelme.
mellesleg a 2500+ topicban nem igy irtad maorss allaspontjat ;) azt mondtad, hogy allitasa szerint egy 2500+ SEM viszi alapfeszen a 3200+-t ;)

de szvsz csereld vissza a procit es a lapot, ha nektek ez nem okoz problemat, aztan kesz, folosleges erre ennyi szot csepelni.

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#52) Joco válasza PazsitZ (#48) üzenetére


Joco
aktív tag

Azért ezt sem írtam volna, mert pl. venicekből van pár olyan darab, ami alapfeszen megy 260-as clockkal és az azért szintén 30% tuning :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#53) Xpod válasza Joco (#52) üzenetére


Xpod
addikt

Csak ott te állítod be az fsb-t külön. Itt nem erről van szó.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#54) vepe válasza maross (#46) üzenetére


vepe
senior tag

Kösz Petikém a védelmet, de megvédem én magam...itt a ph-n az emberek csak fikázzák a másikat és egyes embereknek az életkora még a 18 évet sem éri el, aztán meglett embereknek nyomják a sükedt,erősen sértő hozzászólásaikat...

Én leírtam az eddigi tapasztalataimat és abból indultam ki...''ha azt sem tudod, hogy létezik a földön egy nyúl nevezetű lény, hogy a p...ba akarsz nyúlpörköltet csinálni.... hát úgy, hogy meghallgatja az ember a másikat aki már csinált...és ezt lehet normálisan is meg irónikusan is előadni.
Nem hiszem itt mindenki olyan okos, hoyg úgy született, hogy az AMD processzorok leírása volt a kezében..aki ért hozzá az saját bőrén szerezte a tapasztalatait...

(#55) Joco válasza Xpod (#53) üzenetére


Joco
aktív tag

Nem kell külön állítan épp ezt mondom. Kiválasztod menüben milyen procid van és úgy megy.(külön esetleg úgy, hogy amiből készült több pl. 166/200-as változat is, ott ugye szerepel mind2, de akkor sem kézzel kell külön szorzót, fsb-t állítani)

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#56) vepe válasza Joco (#50) üzenetére


vepe
senior tag

Itt Barton magról beszélünk szakértőkém...

(#57) Joco válasza vepe (#54) üzenetére


Joco
aktív tag

Szerintem nem is ezért kaptad az ívet, bárki vonhat le rossz következtetést, lehet félretájékozott, stb. csak be is kell tudni látni, ha hibáztál(ehhez inkább érettség, mint kor kell ahogy az utóbbi időben tapasztalom sajnos). Ha miután kb. 20-an elmondták, hogy nem úgy müködik a dolog, ahogy azt Te otthon kitaláltad az összerakott gépeid alapján, akkor talán nem kellett volna elkezdeni bizonygatni, hogy de mégis. Szerintem.

Érdekes módon, aki kérdez, annak válaszolnak, aki elnéz vlmit, az kijavítják. Szóval nem kéne ezzel takarózni. Ha széllel szemben hugyozol, akkor vállald fel a következményeit. Ennyi.

#56: és ennyire szerencsétlen vagy, hogy még ilyenkor is visszaszólsz. Szánalmas.

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#58) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az indulatok elszabadulásának megelőzése érdekében, és a nyitó kérésére a topikot zárom.

folytatás a már linkelt topikban: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Velemenyek egy levelrol (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.