Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gozso


gozso
senior tag

Tisztelt Egybegyűltek!

Előző topicomat zárattam, sokak kívánságára most mégis, egy új helyen, új cím alatt folytatom.
Engedjétek, meg hogy néhány gondolatom megosszam veletek.
Elöljáróban leszögezném: soha senkire nem haragudtam meg, nem neheztelek, nehezteltem senkire sem!
Ez, valahogy nem az én stílusom.
Többen kértetek tőlem fotót a szereplőkről, gondolván, azt hogy csak így lehet valami hiteles. Magyar mentalitás, vizuális típusú emberek vagyunk, csak azt, hisszük, amit látunk. Ez úton hívnám fel mindenki figyelmét: jelenleg hatályban lévő törvényünk szerint, senki fényképe, arcképe, fotója, nem használható fel az illető engedélye, írásos engedélye nélkül.

A történetet, kissé más környezetbe helyezem, remélem így mindenkinek emészthetőbb lesz a sztori.

A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE!

Először is, engedjétek majd meg, meg hogy az előzményeket összefoglaljam, mások számára is érthetővé tegyem.


[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2) domedee válasza gozso (#1) üzenetére


domedee
senior tag

Gozso visszatért!!!! :DDD

én én vettem észre először.

gozso, amúgy remélem olvasod ezt: Bővebben: link

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3) gozso


gozso
senior tag

Az előző topic itt található:


Bővebben: link

Ami pedig eddig történt:

Még a Szeretet Ünnepe előtt felhívott egy távoli rokon (Pista bátyám ángyikájának az unokatestvérének, a fiának a sógora… a férje…) hogy segítsek neki „perszónál kompjútert „ venni. Ő mondta így, csak idézem a szavait…
Rokonnak, még ha távoli is (Pista bátyám ángyikájának az unokatestvérének, a fiának a sógora… a férje…) nem mond nemet az ember ezért ráálltam a dologra.

Másnap megérkezett a Kedves Rokon (Pista bátyám ángyikájának az unokatestvérének, a fiának a sógora… a férje…) és miután hosszan kitárgyaltuk milyen is a mi rokonságunk (cirka 1óra hosszat…) nekiálltunk gépet tervezni. Már ekkor éreztem némi szúrást a tarkóm tájékén…

Közölte elöljáróban, nem kell túl jó gép, csak „jáccásra” kellene a lurkóknak..(9-12 éves fiúgyermekek). (A szúrás fokozatosan erősödött…) Rávilágítottam ama kényszerű tényre hogy sajnos, pont a játékhoz kell egy izmos hardver. Hosszas győzködés után elfogadta lehengerlő érveimet.

Előkaptam néhány árlistát, összeírtam pár konfigurációt, részletesen elmagyarázva, mi mire is szolgál. (ismét 1 óra…) Azt elfelejtettem mondani, hogy a Kedves rokon (Pista bátyám ángyikájának az unokatestvérének, a fiának a sógora… a férje…), az a fajta ember, aki szeret mindent fél áron, abból is keményen alkudva vásárolni.
Miután közöltem vele az árakat és felmostuk a kómából, és hörögve így szólt: „Hát ez drrrága….!”
Konfigokat átírtam, próbáltam még jó áron, de a használhatóság keretein belül maradni… Az ár még mindig nem felelt meg. Bevette a szívgyógyszerét és megérdeklődte valami más módon nem lehetne e… Fejemhez csaptam, persze itt a PH, mutattam neki pár nagyon jó hirdetést, ecsetelve hogy ezzel bizony nem járna rosszul. (szúrás folyamatosan erősödött a tarkóm tájékán, lassan átterjedt a homlokomra is…)
Fanyalgás, vállvonogatás: használt…garancia ki tudja milyen…stb. Egy idő után, sokat sejtetően rám mosolygott, szinte már vicsorgott, és azt mondta hogy esetleg van e még más lehetőség…Néztem értetlenül, elhomályosult tekintettel, nem értettem mit is akar…
Most már tudom: kamionról leesett árukra vadászott a Kedves Rokon.
Sajnos ebben nem tudtam segíteni, elköszöntünk egymástól.

Ma délelőtt csörög a telefonom, megállt az ütő bennem, ismerős volt a szám: Kedves Rokon…
Közölte hogy már sürgős lenne a dolog „mer a gyerekek a szomszédba járnak dúmháromazni, meg kólofgyutizni.. Éppen hirdettem egy konfigot, le akarván rázni gyorsan elsoroltam a paramétereket, nem felejtve közölni az árat…
Hosszas hallgatás után, így szólt: És ez OLYAN gép? Nyeltem egyet…lopott cucc kell, vazze? Ez kell a szobakonyhás boldogságodhoz? Legyen… Mondom ja…
Megvette…

Tanulságokat szűrjétek le Ti…

ejlemények, megigértem hogy beszámolok róla...

csekély 45 perc telefonos beszélgetés eredménye:

megbeszélte a szomszédjával is a dolgot, aki ért ám hozzá, most lett nekije ecédéel vizsgája

szóval ez a gép amit én akartam, az ő szavaival élve ''rátukmálni'' nem köll...''mer' végülis csak jáccásra kell a büdös kölyköknek, arra meg yóóó az olcsóbb is.'' (sic!)

következő cuccost fogja megvenni, miután egyeztetett az ecédéeles szomszéddal:
128 MB DDR ,40 GB Maxtor, Celeron 1700, ASRock P4I45GV, 48x sony cdrom, atx ház....
és ez a gép sokkal jobb ám, ''mer' nem köll bele videjó se, ottan van rajta...'' (sic!)
szomszéd már irja is neki a játékokat, dúmhárom, kólofgyuti, me' valami növényes játék...
(ez mi lehet??? itt rágom magam rajta és nem tudok rájönni... )

DE MI AZ A NÖVÉNYES JÁTÉK????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ megvan....nem bírtam magammal, felhívtam. konferenciabeszélgetéssel kiderült:

''növényes játék''=MOHAA
yáyyy...hát már majdnem tuljutottam ezen a qrva pályán

telefon csörög...tarkótáji fájdalom ujra erősödik: ismerős szám
valami leeshetett neki, mert azt kérdezte DVD filmeket nézhet e szerintem ezen a gépen...
ecédéeles szomszédot nem tudja hívni, ''mer' éppen telepít valamit'' (sic!)

és istenemre, ezt a ''telepít valamit'', olyan áhtattal mondja mintha most fedezné fel a szomszéd az AIDS ellenszerét
na, akkor ujabb fejlemények...ma már nem lesz több mert kikapcsoltam a telefonomat

kicsit szorong, ezt érzem a hangján. hiába nagy beruházás ez a gép..kb 50k lesz és évekig fogják majd használni. értem én.

kérdései: látta nálam azt a programot amivel olyan ''fajinakat'' lehet csinálni. képből akár szódavizes kancsó is lehet. (itt kicsit gondolkodtam, talán a photoshopra, esetleg a corelra gondol?) hogy azt, majd ha legközelebb jön látogatóba (isten őrizz!) odaadnám e neki. hoz majd pár floppyt, mer az is lesz ám a gépben, és képzeljem el erre az ecédéeles kolléga nem gondolt, ez teljesen önállóan jutott az eszébe...(vazze, tudod mennyiért vettem én ezeket )


foly köv. mert jegyzeteltem...

na, ujra itt vagyok...megszakadt a vonal...meg kiszakadt a dugó véletlenül a falból...


ujabb állatsággal próbált fárasztani, már nem sok türelmem van hozzá.
tavaly vettek valami digitális kamerát (mondjuk erről nem is tudtam...) hogy az hogy fog eggyütt működni a perszonál kompjuterrel? (komolyan mondom, ha ezt még egyszer mondja, rángógörcsöt fogok kapni..)
mer hogy a Zsuzsika esküvőjét (ez ki lehet?) milyen jó is volna majd ha tévén is meg lehetne nézni. itt kezdtem elveszíteni a fonalat... nagy nehezen kihámoztam, hogy közel egy év alatt a kamerát még nem tudták összehozni a tv-vel (erre emlékszem, kb 15 éve jártam náluk, a tv valami Jácint). a felvételeket azóta is a kamera lcd kijelzőjén nézik...

szóval, össze kellene kötni a géppel, a monitor mégiscsak ngyobb lesz mint az lcd kijelzőőőőőő

itt szakadt el a türelmem végeláthatatlan gomboly

sörszagú hangon belehörögte a telefonba: tv-t vegyünk?

lap már van (ántisztatikuss) zacsiban. ház még képlékeny...nem tudom ezek a procit nem akarják megvenni?

tv-t kapnak tőlem...640*480 60hz.

'de biztos legyen ám az hogy szííínesss!'' (sic!)

festek rá valamit...
Idézet telefonbeszélegetésből:

nem..igen...szerintem nem jó ötlet feri bátyám...persze vindózkilencvenöt meg vindózkilenvenháromat lehet feltenni...igen..nem...persze eltettem a monitort...színes, igen...szerintem fog menni ezen a monitoron a vindózikszpé is...végül is ez nem attól függ...neeem rááááérek...milyent?...persze ismerem...eldzsí azt ne inkább...nekem plextor...igen elviszem a szódavízes programot...lajos nem tudja....áááá..szerintem ne...zikszpé mellé nem megy a dossss...a gyerek majd megtanulja másholll. iigennn...mari néném?...ő is várja már ugye?....nem...most mennem kell...nem zinfra madzagja mindegy milyen hosszú...tiszteletemmm

telefonbeszélgetés 2.
Igen Feri bátyám?

Zsótikám mevettünk má mindent…lejártuk a lábunkat a Lalival..vótunk vagy 4 bótba mire összgyött…a Lali aszongya mégicsak jobb vóna ha te csinánád meg a masinát…nem tuggya ebbe a házba beletenni aszongya…ilyen izét, mi má no…pötyögtetőt is tucc hozni?..tudod amin írni köll…akkor a vindózkilencvenötöt meg a vindózkétezerháromat rá tuggyuk mink tenni szerinted?...Lalinak is kéne maj valami de én tod hogy nemértem ezeket az izéket…tévén tuggyuk maj nézni a filmet, igaz e?...vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) …tudod (felesége neve) nénéd vette nekem ezt a mobilt e…oszt csinátunk vele fenképeket…anyáddal is beszétem tennap este (ezért külön fog kapni) …aszonta elgyöttök hozzánk, rég vótatok ere..me’ még a zautódat se láttam…mondta anyád hogy építkezel…ezzel ne problémázzá…tudod hogy miránk számíthaccc….

nos, a Lali problémája több rétegű, próbálom összefoglalni, idézni a lényegi kérdéseket...
az egyszerűség kedvéért a saját szavaimat nem idézném...
Aszongya a Lali:

''szija...képzejjed má el, máma én is me' vettem a zinternetet. mongyad má haver hova kössem ezt bele a gépembe...nekem csak ijjen pékettő a masinériám..oszt több helymá' nincsen ottan elől ahun a cd hajtó van... (vegyél nagyob házat)
me' van itten más gond is, tod beszétünk mink a Ferivel...ő aszonta hogy te aszontad neki hogy lehet ám ugyis jáddzani hogy egymás ellen vagyunk (vazze' kapd a vasvellát és adj neki))
osztán mijjen filmeket hozol maj a Ferinek?...mer cseréhetnénk is ám...mostan szereztem meg a bakterházat..láttad má?.nem meyg iga' a zéngépemen, de mennéztük a szomszédba a dvd lejáddzón..erre tucc valamit mondani? mé nem megy? mostan vettem bele a Ferivel uj cédé jáddzód...mésse megy... (ennek ECDL?)

ha maj gyöttök gyere má át hozzánk is. ..oszt mongyad má mit kéne vennem ebbe a masinériába. leattuk penteken a disznókat, most aszonta a zasszony köthetek..igaz nem vót ócsó a zinternet se..'' (sic!)
na, megvolt a csevej...rövid volt..
NETKIKKET VETT

Feri bátyámmal ma négyszer volt szerencsém beszélni. Az alábbi párbeszédet 2-ből kivonatolva készítettem. Hangfelvétel most nincs, mobil hívás volt. (milesz a kazettákkal?)

szia zsótikám…ne haraguggyá má hogy máma nem kerestelek… (most gyújtottam gyertyát épp e miatt Szent Antalnál) …akkor gyöttök hónap igaz e? (jaj)...anyáddal beszétem máma aszonta 4 óra után gyöttök…anyádnak montam hogy lenne mé maj valami, de adom a fijamat maj elmongya ő… (neeeeee) …csókolom zsolti bácsi…asztat szeretném kérni hogy a ziskolába aszt monta a tanárnéni hogy a gépen legyen má majd rajta az a dosz mer mink azt egészen nyolcadik osztályik tanujjuk majd…meg a szomszédba van az az énekes játék ’szt mej el teccik tudni hozni?...apukám kéri vissza a telefont.. (hogy legyen tartós térerő hiányod…)..no megen én vagyok..beszétük a zasszonnyal hogy mellepnénk még a gyerekeket valamivel..mennyé má most innen józsika….jáddzá a tv-vel (az az szedd csak le a hátlapját)..no láttam nállad a mútkor aszt a papír másollót…olyan mi pézbe kerűne?..nállatok van mos mé bót nyitva? (17.32)..vegyé má nekem egyet (ekkor töröltem le véletlenül azt az image fájlt amiből vissza tudtam volna gyorsan állítani a rendszert) aza1 aszt amillent láttam..nem baj az ha hangos… (könyvelői mátrix nyomtató volt, ha jól emlékszem) … oszt az színes?..vagy csak a tv-lesz maj szín, másolva má nem gyün ki belűle úgy?..gyereknek van mé ijjen rajzlapja, me írólapja az maj jó lesz bele?...most menek mer gyöttek a laliék..aszonta hí maj ő is…(mertem remélni)

Beszélgetés Lalival No 1..
Kivonatolva, röviden. Ez marha hosszú beszélgetés volt, közben tölteni kellett a telefonomat…

Szija…akkor hónap mennézed maj az én masinériámat is?...mit mondacc…minek a zinternethe telefon…aszonták a bótba az a égbő gyön maj ki…külömben is..telefonom a me’ van…mostan is errű hílak…százsemet vettem nem ojjan régen…attak hozzá flópit is…pijacón vót ijjen árus osztan könyveket lehett nála venni..onnan vettem…écédéél..aszonta az ember akinek számító gépe van, annak kell ijjen..me hát..ócsón adta..ott áruta mellettem..beszégettünk mer’ soká vitték el tűlem a tojást…há kellene maj levelezni, aszonygák gyórsabb min a pósta..meg különbe is ki fene vesz béleget ha igy is lehet..me midég sorba kell áni a póstán..csekket is lehet fizetni maj rajta…oszt arra má tucc mondani valamit mén nem megy a mozi nállam?..hee?...asszonynal beszétünk…tudod a disznó..nem ő hööhöhö…amit leattunk..kőtök mostan a gépre maj rendesen..legyen má nórmális…hozzá má padot maj, ha gyössz…há 4 éve vettem…nyócvanötezeré vót…a mé nem színes, maj’ te kifejleszted, vagy hogy mongyák…nem tagadom, jáddzásra…me maj a zinternethö..

Nos, kezdeném egy kis szociológiai tanulmánnyal:

MEGÉRKEZÉS A SZÍNHELYRE
„kicsiny falum ott születtem én…nincs ott gyertya, nincs ott lámpa fény…”

Megérkeztünk Feri bátyámék házához. A várakozásnak megfelelően már nagyon várt az egész család. Feri bátyám izibe elszalasztotta legkisebb fiát a szomszédba, jöjjönek és ámuljanak, beköltözik a 21. század hozzájuk. A szokásos udvariassági formulák után, visszautasítva a család vacsora meghívását: tejszínhabos pacalpörkölt, dupla adag diótortával, mellé egy kis szacharinnal cukrozott méz…kértem hogy csapjunk a lovak közé, mert engem várnak. Közécsaptunk…megnéztük a gazdaságot, megcsodáltam Julit az óriási kan disznót (micsoda paradoxon), a csirkéket… miután sikeresen kiverekedtem magam a baromfi ólból és kitéptem a legnagyobb kutya szájából a telefonomat bevonultunk a tetthelyre. Illetve vonultam volna, mert ekkorra már népes tömeg gyűlt össze. Tisztelettel vegyes félelemmel néztek rám, gondoltam afféle nagy varázslónak tartottak…
Bevonultunk a dolgozószobába, illetve vonultunk volna ha az ajtó mellett nem terpeszkedett volna akkor diófa íróasztal, hogy csak lapjával fértem be mellette. (58kg vagyok..)

A két büdös kölyök kaján vigyorral a képén, figyelte ténykedésemet, közben a diótorta maradékát rágcsálták, arcukon jóízűen folyt le a szacharinnal cukrozott méz…

A KONFIG ÖSSZERAKÁSA….


Nos, miután sikerült beküzdenem magam a szentélybe, „itten lesz maj’ a perszónál kompúter” közölte Feri bátyám, kértem hogy kezdjünk hozzá. A rokonság elcsendesedett, kissé hátrébb húzódtak, hogy némi levegőhöz juthassak. Előkerültek a napokban vásárolt kincsek. Az „ántisztatikus” zacskóból kipottyant az alaplap, mellette két alma gurult ki. „hőj…há ezt meg a lali kereste…” (ekkor még nem volt jelen..)
Tüzetesen szemügyre vettem a kissé megviselt jószágot „memozgattam azokot a izéket rajta…mer ferdén áttak..me húzogattam is kicsit…ho’ stábilak e…”
Kicsit idegesen tapogattam meg a belső zsebemet…rendben van, gyógyszer nálam. Valami fura volt...mintha hiányérzetem lett volna az ASUS eme remek termékében…igen a coolert tartó keret kissé törött volt. „mennézegette a Józsika oszt a zannyuk me’ kikapta a kezibű” megvolt a magyarázat.
Lássuk a többi cuccot. Memória? Dicsfény a Rokon arcán..”va’ há”…belenyúlt a sublót fiókjába és a kezembe nyomta. Alkohollal megpróbáltam leműteni róla a ráragadt rágó, csoki és némi testnedveket (takony, magyarul…) Kár volt…ezt a memóriát az isten nem arra teremtette hogy Feri bátyám gépében muzsikáljon..Utoljára RDRAm-os lapokhoz adhattak ilyet, egyszerű C-RIMM modul volt. Finoman, eufemizálva megpróbáltam közölni házigazdámmal a tényeket..( nem mondhattam hogy vazze mi a szart vettél?). A sokaság fehördült…Nem lesz a Ferinek gépe. A kicsinyek sírósra görbült szájjal, a felnőttek csalódott fenyegető arccal néztek rám..Éreztem, itt vér fog folyni ha nem folytatom…felsóhajtottam, belenyúltam a varázs dobozomba, és kihúztam belőle a tartalék ramjaimat..Isten veled Hynix d43..szép volt veled az élet…Egy emberként szakadt ki a tömegből a megkönnyebült sóhaj..

Én is sóhajtottam, és folytattam a többi kellék szemléjét
KONFIG ÖSSZERAKÁSA 2. rész

Folytattam az összevásárolt holmik alapos szemléjét. Lássuk akkor a procit…Hmm semmi extra, a szokásos Celerongy 1700mhz... Miután fáradságos munkával kiegyengettem a lábakat, (sajnos a gyufásskatulyában maradhatott még néhány tűzszerszám ezért a csomagolás nem volt túl biztos…) beleillesztettem az őt megillető helyre. A rokonság lélegzetvisszafojtva figyelte ténykedésemet. Feri bát közben többször el kellett hessentenem a közelemből, idegességében szinte szétfútta a választékot a frizurámon…”oszt mos má gyön maj’ a zineternet?...tv-ét mikó kapcsolod má be?..télleg színes lesz?” Megnyugtattam, haladunk, ha lassan is. Közben megérkezett a szomszédból Lali…Hát nem erre számítottam..Kb negyvenes úriember, kellemes pálinkagőzt eregetve. Csizmáját illedelmesen levetette az ajtó előtt, ügyes testcsellel áttörte magát a rokonok hadán és megilletődve megállt előttem. Sejtettem, ebből baj lesz…

„szijja…mé nem végezté? mióta vagy má itten?...láttam ám az ablakbú a zótódat..gondótam nem zavarok, maj átgyössz hozzám is…dógozol? (ha hagynátok), gyön mingyá a zasszony is, várja a tesvérét a munkábú…( te jó isten remélem az asszony nem hozza a kölyköket is)…várunk ám má nagyon…”

„várjá má lali nem látod hogy mostan nekem dógozik?..várjad ki te is a sorodat…(éleződött a helyzett, jóleső megnyugvással tapasztaltam: fontos vagyok…) minek neked az a zinternet? asszed ottan nem köll maj’ ólvasni?..vagy aztis a zasszony ovassa maj’ fel mint a zújságot?...

„oszt tejis mit akarsz ezzel a perszónál kompúterrel…nem értecc hozzá..höhöhö..nekem me má maj’ két éve van me’…én má kiismertem minden csínnyát-bínnyát (verekedés lesz? szétnéztem, vasvella nem volt a közelemben)…lemezt is tok má olvasni vele..te me asse tod milyaza cédé…

„honne tunnám má…mútkor vettünk tyúkokat oszt a gazda azon írta a papírt meg…(mi van???)…aszonta egy illen cédére ráfér ám sok minden..nálla a pócot tartotta…”

(Istenem add hogy ezek összevesszenek, akkor talán el tudok surrani…)Nem vesztek, közös megegyezéssel lementek Feri bá pincéjébe és hoztak újabb kancsó bort. Gyerünk, gyerünk, biztattam magam, végezzünk minél hamarabb. „Feri bátyám, házat vettek e? Mibe tegyem bele a gépet?”-halkan érdeklődtem, arra gondolva rosszabb már nem jöhet.

Jött…Előkerült az asztal alól egy szépen becsomagolt doboz. Remegő kézzel, egyre erősödő szívdobogással bontogattam…NEEE…NEEE…(halk fohászt rebegtem a Teremtőhöz) igen ilyet már régen láttam. Szép volt. Oldalán elegáns ezüstszínű nyomógomb, ezzel lehetett a fekvő ház tetejét kinyitni…sejtésem beigazolódott, egy alig használt fekvő, AT ház nézett velem farkasszemet, elegáns gombjai kihívóan csillantak meg a 60w-os körte fényében.
Felnyögtem, sanda pillantást vetettem az ajtó felé…Cirka 1,5 méter..rokonságon áttörve nem lehetetlen…

Felhős tekintetem gyanút ébreszthetett Feri bátyámban, Laliban és a népes sokadalomban…
„ ne’ jó?...mondtam neked ne eztet vegyük me..a másikho vót gépelő, me’ kazetta is …magnóval…montam neked…nem memontam?...” (nekitámadt Lalinak…Magnó? Kazetta? Mi jó eget árulnak itt? Meg kellene néznem ezt a boltot…)
„Nem lesz ez így jó Feri bátyám…ebbe a dobozba ezt nem lehet beletenni!” kénytelen voltam közölni a tényeket, nem tudtam mást tenni. Felhördült a sokadalom, Feri bátyám arcán áthullámzott a világ minden nyomora, születésétől jelen pillanatig.
„neeem?..mé nem…aszonták a bótba jó lesz e…mostan akkor mit lesz?”. Fájdalmas, bernáthegyi-tekintettel nézett rám. A büdös kölykök felvonyítottak a sarokban. Végigondoltam a helyzetemet..nem..nem…NEM…a Tsunami házat nem fogom neki odaadni...

„Venni kell másikat”-kérlelhetetlen voltam, mint egy őrmester…Mit is veszthettem….?




fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#4) steve@prhw válasza gozso (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

Teljesen igazad van, a fotókérést nem is értettem, ki az a lök@tt, aki saját rokona-ismerőse képét ilyen ''célból'' kiadná?
Üdvözlünk újra itt, és köszönjük, hogy visszatértél. Az összefoglalás jó ötlet, már eléggé követhetetlen volt az előző topic a sok off miatt, én is abbahogyom az offolást, várjuk a story-t!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#5) lol válasza gozso (#1) üzenetére


lol
senior tag

[kép] [kép] [kép]
bekk jessz !

[Szerkesztve]

(#6) Qorthral


Qorthral
őstag

Grat :) Ez jó!!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#7) domedee


domedee
senior tag

Hát igen, a rokonok. Az ilyenre én is csak azt tudom mondani, amit még anno egy sör reklámban láttam: ''Mindig is szerettem volna egy nagy, szerető rokonságot; egy TÁVOLI városban...''

Hát igen, rokont nehéz választani, esetleg feleséget, de néha bizony onnan is jöhet ''áldás''. Bár nekem ilyen sztorim nincs, de remélem nem is lesz. Bár ki tudja, egy ilyet azért átélni, sírig tartó élmény lehet.

A lényeg, to be continue... please

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#8) _Volkovy_ válasza gozso (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ÁÁááááztááá kuuuurrvvvaaaaa :D

(#9) kavboy válasza gozso (#1) üzenetére


kavboy
tag

végre!!!!!! kösz, hogy folytatod a történetet, már kezdtem azt hinni, hogy nem tudhatjuk meg sosem, hogyan lehet vasvellával fénykábelen keresztül a zinternetet bekötni...;] helljuk a folytatást... :C :C :C :C

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#10) kavboy válasza gozso (#3) üzenetére


kavboy
tag

:DD :DD szét röhögöm magama ismét!!!! Pedig anulu oldalán is párszor már elolvastam az összefoglalást, de minden egyes alkalommal kikészülök teljesen... Csak így tovább Lali, Ferbá és persze gozso!!! :C :C

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#11) Rover623 válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


Rover623
félisten

Olvasmányos...:)
Remélem gozso azért nem felejti el a végén (ismét) hangsúlyozni, hogy kitalált történetről van szó...

primus inter pares

(#12) !Overdose! válasza gozso (#3) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez nagyon komoly volt, de nem lennék a helyedben.
Csak egy baj van, hogy valahogy ismerős a szitu, de szerencsére light-osabb kiszerelésben.

[Szerkesztve]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#13) Zozoo01 válasza gozso (#1) üzenetére


Zozoo01
tag

Hali!

Szerintem sokak nevében mondhatom, hogy hálásak vagyunk, hogy folytatod a sztorit. Mivel nincsen ház eddig szerintem ezen még hetekig el fogunk szórakozni, ha te is úgy akarod.

Csak így tovább:))

(#14) MUŁĐER válasza gozso (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

jobbra fel

ugye még lesz folytatása a sztorinak? a happy (?) end?:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#15) kavboy válasza gozso (#3) üzenetére


kavboy
tag

:DDD

[Szerkesztve]

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#16) Digital válasza gozso (#1) üzenetére


Digital
addikt

Most látom....de jóóóó van új Feribá-s topik!:C Gozsó fantasztikus vagy!:C:C:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#17) popey37


popey37
addikt

Hali hogyan és honnan lehet letölteni ezt a sztorit??
Az a növényes játék nagyon bejött

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#18) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A megfilmesítés jogait megkaphatom? :C:C

Gozso! A #1 végén a szöveg az ilyesmi szokott lenni: A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, TESTRÉSZEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE! :D:D

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Flashy


Flashy
veterán

de ne dumáljatok már bele, ne legyen ebből pofázós fórum, mert akkor megint bezárják. hadd meséljen csak gozso.

(#20) popey37


popey37
addikt

a 17#-re légyszi valaki

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#21) Finwe válasza popey37 (#17) üzenetére


Finwe
őstag

Bővebben: link

goszo! feldobtad a hangulatom (ismét):DD:DD:DD

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#22) faster válasza popey37 (#20) üzenetére


faster
nagyúr

A Miramaxtól kell írásos engedélyt szerezned. Tudod, a kopirájt, meg ilyenek.

[Szerkesztve]

(#23) Jégkokó válasza faster (#22) üzenetére


Jégkokó
veterán

Feribáék még nem tudják hogy a róluk kopintott képregényből film készűl holiwúdban.És nem tejeltek nekik a film hasonlósági jogáért.Ezért elmennek és lezúznak mindenkit :DD :DD :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) popey37 válasza faster (#22) üzenetére


popey37
addikt

az engedély megvan de az istenért sem tudom leszedni

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#25) gozso


gozso
senior tag

A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE!

„Venni kell másikat”-kérlelhetetlen voltam, mint egy őrmester…Mit is veszthettem….?

Miután közöltem a házzal kapcsolatos fenntartásaimat, a rokonság és Feri bátyám, belesápadt a hallottakba. Némi elhaló hörgés bugyogott fel a torkán, miután az újabb pohár bort eltüntette.

„no mos…há nem is tom…télleg nem tod e meccsináni?..” Reménykedő pillantásokat vetett a táskám felé, szemével megpróbált fókuszálni a fúróra, és forrasztó-pisztolyra. Lali, félrehúzódva figyelte az eseményeket, közben hangosan csuklott. (magamban a fel és lemenő hozzátartozóit emlegettem…)
Az édes, cuki gyermekek fájdalmukban szétmaszatoltak némi könnyet orcájukon, Józsika kitárt karokkal rohant felém, át, keresztül a szoba közepén heverő, felhasználásra váró cuccokon…Megadóan reccsent talpa alatt a C_MEDIA hangkártya, a vga bánatosan csikordult a talpa alatt…
A családi kupaktanács a konyhában foglalt helyet, megtárgyalandó az újabb kiadásokat. Füleltem: „…há akkó mos micsinájjak..asszony mongyá má valamit….van néked mé pézed…aztat neeem…a kell a zúj ólra (igen, igen költözzetek be!)…me beszétük a mikrót is…kérdezzed má me’ ho télleg köll e mikró a zinternyethö? Lali aszonta köll hozzá..me a vizt is lehetne melegíteni benne…mongyatok má valamit…akkó nem vesszük me a tévét se…itten lesz a kómpjúter tv-je…maj azon mennézükk a Zsuzsika eskövőjit…szójjá má a lalinak, gyűjjön ide..

Lassan, lassan a rokonság oszlásnak indult (nem úgy ahogy álmomban láttam…)
Kényelmesen helyet foglaltam a székben, és érdeklődve vártam a végkifejletet. Lali reménykedő pillantásokat vetett rám, visszautasító tekintetem láttán kiviharzott a konyhába.

A konyhában folytatódott a kupaktanács, belevonták most már Lali szomszédot is.
„osztan mongyá má te is valamit he…te montad mi köll venni…a mikróval micsinájjak?..köll a zinternyethö, me mostan van leárazva…(remélem némi hasadás is van rajta)..aztat a kábeltet is te montad…a me köll a tefónomho…öncsé mé…a gyerek is tanújja a ziskolába köll neki…ne mongyad asszony…mevvesszük aztat a házat.. ne szójjá bele mevesszük..mennyé etessed meg a disznyókot…mevveszük most, jó lesz e mé maj a zunokáknak is (elérzékenyült a hangja, éreztem..)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26) Esmein


Esmein
nagyúr

Dzsízüszkrájszt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27) kavboy válasza gozso (#25) üzenetére


kavboy
tag

én kész vagyok... kaparom a falat... gozso, tied a nobel dij a stílusért... :DD :DD :DD :C

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#28) gozso válasza Esmein (#26) üzenetére


gozso
senior tag

And God shall wipe away all tears from their eyes.
There shall be no more death,
neither sorrow nor crying,
neither shall there be any more pain.


[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#29) anulu válasza gozso (#25) üzenetére


anulu
félisten

és igen! köszi! így tovább, holnap estefelé update lesz az oldalon! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) anulu válasza gozso (#3) üzenetére


anulu
félisten

gyors kérdés: előző topicból vágtad össze, vagy a homepage-ről? ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) Esmein válasza gozso (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

A feri bátyám, egy konfigot : The Garage-ban a főhős ugya jól az orra alá dörgöl a segítségére siető feribának ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) parandroid válasza gozso (#28) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

amit én nem értek: ha eccermán feribá kőmíves... mé nem épít egy házat annak a kompjúternek??? extreme modding rulzik! :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33) gozso válasza anulu (#30) üzenetére


gozso
senior tag

nem tudtam elérni az oldaladat...most sem tudom..nálam a gond?
404...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#34) gozso válasza parandroid (#32) üzenetére


gozso
senior tag

hmm...fel lehetne neki vetni az ötletet...
áááá...csak eszébe ne jusson...bár:

A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE!

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#35) corlagon válasza gozso (#28) üzenetére


corlagon
senior tag

''És az Isten eltöröl minden könyet az õ szemeikrõl; és a halál nem lesz többé; sem gyász, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé, mert az elsõk elmúltak''

Jelenések könyve, 21:4

(#36) #72042496 válasza gozso (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Woe to you, oh Earth and Sea
For the Devil sends the Beast with wrath... :DD

(#37) deicide válasza gozso (#28) üzenetére


deicide
veterán

hűtsd le magad bigwaterrel :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#38) gozso válasza corlagon (#35) üzenetére


gozso
senior tag

illik ide szerinted? vagy sértek vele valamit?:U
végre valaki....

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#39) gozso válasza deicide (#37) üzenetére


gozso
senior tag

kb 2 óra hosszát volt nálam és elvitték:(
egy éve szemezek vele, és még csak ki se próbálhattam...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#40) gozso válasza gozso (#34) üzenetére


gozso
senior tag

hűtés meg megoldható lenne a fürdőszobán keresztül...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#41) corlagon válasza gozso (#38) üzenetére


corlagon
senior tag

Ugyan miért sértenél? Szép és ideillő passzus.

(#42) popey37


popey37
addikt

szeretném elmenteni az utókornak, de az istenért sem tudom letölteni. segítene valaki?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#43) gozso válasza popey37 (#42) üzenetére


gozso
senior tag

átküldjem a doc-ot mailben?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#44) gozso válasza corlagon (#35) üzenetére


gozso
senior tag

hmmmm...kö nny et..:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#45) corlagon válasza gozso (#44) üzenetére


corlagon
senior tag

Nemnem! ''Könyet'', Károli Gáspár bibliafordítását idézem. Az újakban biztos modernizálták.

Mod: befejezem az offolást...

[Szerkesztve]

(#46) Gambit válasza popey37 (#42) üzenetére


Gambit
őstag

De mit akarsz ezen letölteni? Ctrl + C, Ctrl V word-be, és elmented.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#47) gozso válasza corlagon (#45) üzenetére


gozso
senior tag

semmi gond...
nézem a Károlit...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#48) gorlin


gorlin
őstag

Döbbenetes!
Szerintem gyorsan írj erről egy könyvet,167%,hogy már az első napokban elkapkodják a polcokról(A rokonnak megmondod azért irtad meg,hogy vehessél egy házat a számítógépének:) )

üdv.

[Szerkesztve]

(#49) gozso válasza gorlin (#48) üzenetére


gozso
senior tag

nincs rokon...képzelet szüleménye az egész...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#50) gorlin


gorlin
őstag

Ja tényleg,elnézést...

(#51) BenJoe válasza Jégkokó (#23) üzenetére


BenJoe
senior tag

Feribá' és néma Lali visszavág!!!!:DDD:DDD:DDD

[gyk:Jay és néma Bob visszavág] ;)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#52) gozso válasza corlagon (#45) üzenetére


gozso
senior tag

igazad volt: ''könyet'' bocsánat:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#53) BenJoe válasza gozso (#49) üzenetére


BenJoe
senior tag

Káááárrr....:(:(:((

De mi akkor is szeretünk!!!:DDD:DDD:DDD Meg nagyon jól, jót, és vicceset írsz... Te profi vagy!;););) És, még írj ilyeneket!! Nagyon jók... Szerintem megpróbálhatnál egy könyvet is!;];];);) De ez komoly....:))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#54) Esmein


Esmein
nagyúr

Cmedia hangkari tényleg meghalálozott ? És mi lett a vga-val egyáltalán milyen vga volt ez ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#55) gozso válasza BenJoe (#53) üzenetére


gozso
senior tag

:B
köszönöm....képzelet:))

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#56) BenJoe válasza #72042496 (#36) üzenetére


BenJoe
senior tag

Ohohoohóó!! Én ezt azóta tudom fejből , amióta Iron Maiden -t hallgatok!!;];];];];]
Iron Maiden - The Number of the Beast ;];];] Up The Irons! Iron Maiden a legjobb....:C:C:C;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#57) _Volkovy_ válasza BenJoe (#56) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

oké,elhisszük,nyugi.

(#58) #72042496 válasza BenJoe (#56) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jössz a rock topicba? :))

mod: Itt valamit nagyon benéztem az előbb...

[Szerkesztve]

(#59) gozso válasza #72042496 (#58) üzenetére


gozso
senior tag

hmmmm:F

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#60) Gambit válasza BenJoe (#56) üzenetére


Gambit
őstag

Ezt nyilván nem olvastad akkoriban, pedig az aktualitását azóta sem vesztette el: Bővebben: link

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#61) #72042496 válasza #72042496 (#58) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem, mégsem, van ilyen: Bővebben: link

Feribára vonatkoztatva szerintem még az idézet is passzolt ide...

[Szerkesztve]

(#62) BenJoe válasza Gambit (#60) üzenetére


BenJoe
senior tag

OK. bocsi. Csak úgy jobban látszik!! ;](...):DDD Kevesebbet fogok... :B[...]:U

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#63) ditke


ditke
csendes tag

mar az elozot is olvastam es most ezt is es... TECCIK!!!! be ne zarassatok mert begurulok:U

hazisarkany

(#64) gorlin


gorlin
őstag

Hát ahogy nézem az aláírásokat stílust alkottál.
Mint az RTL klubban a nevetveröhögős...szerintem

(#65) gozso válasza ditke (#63) üzenetére


gozso
senior tag

ha most azt mondod, hogy csak ezért a hozzászólásért regeltél, nagyon meghatódok!

köszönöm!

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#66) ditke válasza gozso (#65) üzenetére


ditke
csendes tag

pedig igy van. johet a meghatodas:B

hazisarkany

(#67) deedee


deedee
őstag

hát most mit mondjak erről a topikról???áááálllaaat! :D

a történet könnyfakasztó,mármint a nevetés oldaláról...Várom a folytatást...

(#68) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Te gozsó miért nem ugy csináltad meg a feribáéknak a perszolnál kompjútert ,hogy fogod az alaplapot és beledugod a kártyákat meg a ramot csatlakoztatod hozzá a vinyót meg a cd olvasót és már is kész a szupejó kompjúter :DDD: DDD :DD :DD :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#69) Skót válasza Jégkokó (#68) üzenetére


Skót
aktív tag

mert Feribáék ''nem léteznek'' ;]
Király a topic csak nem pörög úgy mint az előző uh jobbra felteszem:))

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#70) gozso válasza Jégkokó (#68) üzenetére


gozso
senior tag

az én gépem épp ilyen:B

te rábíznál igy egy konfigot ilyenekre?

persze a kérdés elméleti, hiszen kitalált személyek:))

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#71) Wolverine válasza gozso (#70) üzenetére


Wolverine
félisten

gozso, anulu, utólagos engedelmetekkel én is belinkeltem a topicokat/weblapot a csajozas.hu egyik topicjába... :)
gozso, téged irigyellek a türelmedért...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#72) e=mc²


e=mc²
őstag

Jobbra fel, hogy figyelemmel kísérhessem a történet alakulását...

Ambulimax Provider

(#73) Jégkokó válasza gozso (#70) üzenetére


Jégkokó
veterán

Miért nem ezt irtad: A most következő történet szereplői ,helyszínei,tárgyai kitaláltak Egyezésük a valósággal posztán a véleten műve
Feribá és az ő figurája kitalált
(A valóság ennél sokkal szörnyűbb) :D :DD :DD :DD :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#74) gozso válasza Wolverine (#71) üzenetére


gozso
senior tag

csajozas.hu? megnézem:B
asszony meg ne tudja:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#75) dgaboca65 válasza e=mc² (#72) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

OFF
Bocsi a talán lána kérdésért mit kell az alatt érteni, hogy ''jobbra fel''

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Ekképpen szólottam.

(#76) Wolverine válasza gozso (#74) üzenetére


Wolverine
félisten

A legtöbb csaj csak chatnek használja, meg haveri kapcsolatokat kiépíteni, egy kisebb réteg meg qrv@ (ilyenbe még nem futottam bele...... :P
Ja, és teljesen elmebajos a hely, szal a PH! után majdnem idegbajt kaptam :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#77) dgaboca65 válasza gozso (#70) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

csak nem el kelt a tsunami ház? Esetleg készenlétben ha nem sikerül az AT-s ház moddolása

[Szerkesztve]

Ekképpen szólottam.

(#78) Gambit válasza Wolverine (#76) üzenetére


Gambit
őstag

Azért remélem, a sok ottani 12 éves nem kezd el regelni gyorsan. Már így is őszülök...

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#79) Wolverine válasza dgaboca65 (#75) üzenetére


Wolverine
félisten

A jobb oldalon ott van egy olyan, hogy ''Utolsó hozzászólásaim'' - onnan tutira könnyen eljut az ember ebbe a topicba :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80) dgaboca65 válasza Wolverine (#79) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

Köszönöm :B lám többet kel írogatnom és aktív

Ekképpen szólottam.

(#81) Wolverine válasza Gambit (#78) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is, de nem ezért :) Mellesleg meg nem hiszem, nem olyan topicba szórtam el a linket ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#82) golyani


golyani
addikt

na de most komoly kamuaz egész és csakj ó pojén vagy feri bá télleg kűdte az asszonyt megetetni a dizsnyókót????
mosmá nem tom mi van a mai világbaaaa.
egyébként kira

(#83) al_age


al_age
senior tag

hogy meglegyen oldalt

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#84) Tangerine


Tangerine
senior tag

Király ez a sztori. Ez is jó aláírás lehetne:

''Józsika kitárt karokkal rohant felém, át, keresztül a szoba közepén heverő, felhasználásra váró cuccokon…Megadóan reccsent talpa alatt a C_MEDIA hangkártya, a vga bánatosan csikordult a talpa alatt…''

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#85) zsoltee10


zsoltee10
addikt

nagyon jó... :DDD kíváncsian várom a folytatást. :D jobbra el. :))

(#86) Wolverine válasza Tangerine (#84) üzenetére


Wolverine
félisten

Ebből a topicból (illetve az elődjéből) közel egy tucat aláírás van már, pl. nekem is :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#87) BenJoe


BenJoe
senior tag

Na, megfagytunk, megfagytunk?? Mindenki éjszakai műszakba?:DD:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#88) gLes


gLes
őstag

gozso gozso ;) Már úgy hiányoltalak :B

Amúgy meg blogot kellett volna indítanod, azt legalább nem lehet szétoffolni :DDD

Folytatáááást! :Y

(#89) gozso válasza gLes (#88) üzenetére


gozso
senior tag

gondolkodtam a blog-on is...de azt szeretném,ha mindenki leírná a saját történetét is!

szerintem itt is átláthatóbb lenne a dolog, ha a hozzászólók off-ban írnának..

persze, a saját történetetek mehetne nem off-ban,,,

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#90) bim


bim
veterán

jobbra fel !:C

(#91) muad_dib válasza gozso (#89) üzenetére


muad_dib
tag

jó ötlet, és velkam bekk :DD
már a szobánk - és a benne vendégeskedő anulu - tövig rágta az összes körmét, h mi van feribáék házával!

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#92) gozso


gozso
senior tag

A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE!



nah...hmmm

alkatrészlista jelenleg a következő:

ASUS P4B266, hűtőkeret törött, drót nem fogja rendesen, alaplap (kondik szépen megigazítva, by Feri bá)
Celerongy 1700mhz (lábak kifésülve by me)
Hangkeltő az nem C_MEDIA:B, hanem ALS 120 (ujabb probléma: a lapon csak PCI aljzat van...) kell, mert az alaplapi az nem működik...
Cirrus Logic 1mb VGA
2db C-RIMM (ez nem kell, tehát eladó!)
szép állapotban lévő, felülről nyitható AT kivitelű ház (sajnos nem sikerült ATX-esíteni

átmenetileg vettem egy playstation-t, Bővebben: link ma hívom ez ügyben...

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#93) Esmein válasza gozso (#92) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Le lett gyilkolva az agp rajta ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#94) gozso válasza Esmein (#93) üzenetére


gozso
senior tag

nem, AGP ép és egészséges...
ilyen kártya van csak hozzá,,,

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#95) Gambit válasza gozso (#92) üzenetére


Gambit
őstag

Azért hiányzik egy-két dolog, nem? Táp, monitor, billentyűzet, egér, winchester...
Hogy csak a fontosabbakat említsem. Ezek nincsenek meg, vagy nem annyira gázosak, hogy megemlítsd?

Szerk: Köszi, várom a folytatást! ;)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#96) gozso válasza Gambit (#95) üzenetére


gozso
senior tag

monitor az van...640*480 60hz...
hdd is, erről később teszek említést...:(
ház, táp alakul...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#97) Esmein válasza gozso (#94) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ja érteem :)
De legalább ha megint leadják a desznyót lehet bele venni egy gef2mx400-at.(ami btw egy baró kártya)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#98) gozso válasza Esmein (#97) üzenetére


gozso
senior tag

a disznókat csak február végén fogják leadni, ezt tudom...

addig Cirrus...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#99) Wolverine válasza gozso (#92) üzenetére


Wolverine
félisten

[kép] Ez rosszabb, mint hittem volna...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#100) pweisz válasza gozso (#98) üzenetére


pweisz
senior tag

Cirrus, jó is az, volt nékem is, még annó a 486-ban:)

(#101) Esmein


Esmein
nagyúr

Én most 133-as cyrixxel meg egy 4 megás cirrussal tolom, de mindjárt kifolyik a szemem meg elhal az agyam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#102) Rez_Grof válasza gozso (#92) üzenetére


Rez_Grof
őstag

És mind ezt mi pénzért vásároltak össze?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#103) Qorthral válasza Rez_Grof (#102) üzenetére


Qorthral
őstag

El sem bírom képzelni a végösszeget :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#104) kavboy válasza gozso (#92) üzenetére


kavboy
tag

háát... erre végképp nem tudom mit mondjak... ez minden képzeletemet felülmúlta...:Y Ha ezt tudom, felajánlottam volna egy régi gépem, ami itthon van: 8086 XT proci, 256 kb RAM, 20 MB vincsi kb. 50 bad sectorral, nagy floppy meghajtó. ;]

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#105) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

gondolom ajánlottál feribának egy jó kis bartont 9600-al,erre nesze,1.7 celeron 1megás videokártyával.

(#106) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Jobbra fel... :C

Csak igy tovább gozso! Várjuk a további fejleményeket.. mikor lesz folytatás?

[Szerkesztve]

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#107) kavboy válasza gozso (#96) üzenetére


kavboy
tag

majdnem átsiklottam e felett... Mi van a vinyóval???? Azt nem is vettek? :DDD Vagy miért külön történet?

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#108) gozso


gozso
senior tag

no, most nagyon elkeseredtem...

megvettem ezt a playstationt, még a növényes játék is benne van...

és most döbbenek: a Jácint tévéhez ezt én nem fogom tudni hozzáfabrikálni:(:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#109) Qorthral


Qorthral
őstag

:(( Ezt most magadnak vetted? Mert akkor mehet a Jácint Ferikééknek, magadnak meg egy újabb :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#110) gozso válasza Qorthral (#109) üzenetére


gozso
senior tag

azért vettem, mert ilyenem még nem volt. a Jácint tévé nem nekem van..

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#111) turho válasza gozso (#110) üzenetére


turho
őstag

szerezz egy modulátort a ps-hez, azzal megy antennabemenetre.

(#112) golyani válasza gozso (#110) üzenetére


golyani
addikt

mos ta playstation nem megy a jácinthoz vagy a cirrus?

(#113) gozso válasza golyani (#112) üzenetére


gozso
senior tag

gondoltam, amíg a gép elkészül, zargatásokat kerülendő, kölcsönadom a ps-t nekik...

szerintetek videon keresztül köthető?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#114) turho válasza gozso (#113) üzenetére


turho
őstag

Már hogyne, ez a másik módszer.

(#115) gozso válasza turho (#114) üzenetére


gozso
senior tag

köszönöm, megnyugtattál...ráragadok Bell találmányára...

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#116) vtechun válasza Wolverine (#76) üzenetére


vtechun
veterán

a csajozas.hu-n egyszer meg akart ismerni egy kurv@... komolyan, épp katona voltam amikor beszéltünk telefonon, és mondta, gogy megy dolgozni (este volt) erre kérdezem, hogy miért? mit dolgozol? erre ő: Ezt még nem mondtam? Rosszlány vagyok... , néztem egyet, meg a katonacimborák ugrattak, hogy megfogtad az isten lábát, szétszed meg ilyenek...

(#117) bim válasza gozso (#115) üzenetére


bim
veterán

ugy látom fordult a kocka;]most te zargatod feribát telefonon:DDD
(te titokban kivánod a fájdalmat.csak az asszony meg ne tudja mert jön a korbács;])

(#118) kirkri


kirkri
addikt

Mostantól Feri bá' nagy Gamer lesz:) Hajrá MOHAA:DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#119) gozso


gozso
senior tag

Képzeletbeli telefonbeszélgetés:

Feri bátyámnak felajánlottam, amíg elkészül a gépe, szívesen kölcsönadom neki a Playstationt, amit ma vettem. Segítségemet ajánlottam abban is, hogy a maradék alkatrészeket megveszem én…

„há jó van na…te tod…osztán mikor hoznád aszt a miskulanciját?...osztán jáddzani is lehessen rajta…(miért ne lehetne? Mondjuk kirakós römihez kicsi…)aszt is hozol? jó vanna…oszt akkó mi lesz a zinternettel?..az is megyen maj, azon?..ehhő a tévéhö kötöd amit má elhoztá?...(nem, felkötöm a tetőre a gólyafészek mellé)…va’ hát honne lenne videjónk..zasszo szokja is nézni..(esetleg be is szokta kapcsolni?)mé vennéd me’ te? mevesszük mink…nem fárasztalak ezze…(ugyan, nekem nem fáradság…)hónap menünk a lalival, oszt visszavisszük, amit montá…biztos ne vegyem me a magnósat?..ahho doboz is vót…(neeeeeeeee…) me írányitó is maddzagon..(megemlítettem, hogy a PS-hez viszek kormányt, pisztolyt, egeret…) ne’ mondod…minek az a kórmány..mit irányíccsak azza?...oszt igazi pisztoly vagyon…(ja, egy UZI két teli tárral..)nem mondod…lőni is lehet..ezzel jádzhatun a lalival egymás elle? (persze…vasvella vs. Playstation..)…montam ….-nénédnek, kell a ház oszt kész…gyövő hónabba me viszik a gyesznókot is…me má házho is menek építeni…lesz rája…(hmmm…erről jut eszembe a garázs..)osztan millen jádzást lehet maj azon a izén…ótosis van? (mellékelt linken megtalálhatóak a Bővebben: linkjátékok… 19-es hszben…)gyereke szeressék maj bisztoss…én me órákig e’nézem a versent…há szokjuk nézni a fomát is (gondolom Forma 1)…

Eddig jutottam, kb ez a lényege a beszlgetésnek…


A KÖVETKEZŐ TÖRTÉNET A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG ÉLŐ, VAGY ÉLT SZEMÉLYEKKEL, CSAK A VÉLETLEN MŰVE!

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#120) Esmein válasza gozso (#119) üzenetére


Esmein
nagyúr

Feribának van érzéke hozzá hogyan tsesszen ki magával :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#121) Gambit válasza gozso (#119) üzenetére


Gambit
őstag

Van egy fogadásom, hogy ezzel a pléjsztésönnel csak extra fáradtságot szereztél magadnak, nem könnyebbséget... :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#122) gozso válasza Gambit (#121) üzenetére


gozso
senior tag

szerintem, tök egyszerű...összedugom és megy:U

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#123) Gambit válasza gozso (#122) üzenetére


Gambit
őstag

Jah... De nem Feribáéknál! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#124) Wolverine válasza gozso (#122) üzenetére


Wolverine
félisten

Óh, boldog optimizmus... Hőskölteményt kellene majd írni A rendíthetetlen gozso címmel :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#125) BenJoe


BenJoe
senior tag

Gozso, szerintem hagyd el a ''Következő történet....'' vastag betűs szöveget, törekedj a lényegre!!;) Tudjuk, hogy nem igaz, de akkor is feelingromboló ahogy az elején-végén ott a FIGYELMEZTETÉS...:( OK?;)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#126) gozso válasza Gambit (#123) üzenetére


gozso
senior tag

kicsit tartok a dologtól, de begyakoroltam, 15 perc alatt el lehet sajátítani...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#127) gozso válasza BenJoe (#125) üzenetére


gozso
senior tag

rendben!:))

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#128) BenJoe


BenJoe
senior tag

Induljon a banzáj!;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#129) gozso válasza BenJoe (#128) üzenetére


gozso
senior tag

elindult:( ezért nem voltam órákig...

komoly a gond..Lali gépe sulyos beteg lett:(
holnap meeting

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#130) golyani válasza gozso (#129) üzenetére


golyani
addikt

na mongyad mi van má????
vmi ráesett a zégbül????(a zinternetrűűű')

(#131) kirkri válasza gozso (#129) üzenetére


kirkri
addikt

Szegény Lali:) Mi lesz vele, ha már az a francos zinternet is bent lesz neki:F Akkor lesz még csak igazán beteg az a gépezet rövid időn belül:DD Viheted neki a tüzes falat:)

21 éve a Prohardveren! ™

(#132) Qorthral válasza kirkri (#131) üzenetére


Qorthral
őstag

Vagy a tüzes vizet :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#133) gozso válasza kirkri (#131) üzenetére


gozso
senior tag

egyelőre nem tudtam kihámozni a problámát a beszélgetésekből...talán majd ti...

valahol olvastam, van már vadászengedély lámákra?:U
láttam valahol egy eladó xbox-ot....


[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#134) BenJoe


BenJoe
senior tag

Nálunk falun még a tűzfal is téglából van!:DDD Szalmatetővel!:DD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#135) kirkri válasza Qorthral (#132) üzenetére


kirkri
addikt

Azt biztos jobban ismeri:DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#136) kirkri válasza gozso (#133) üzenetére


kirkri
addikt

Lassan áttérsz a hardverről a konzolokra:)

21 éve a Prohardveren! ™

(#137) gozso válasza kirkri (#136) üzenetére


gozso
senior tag

megtetszett:B bekötöd és megy...

xbox-on megy a zinternet?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#138) Wolverine válasza gozso (#133) üzenetére


Wolverine
félisten

[kép][kép] - valahogy így gondolod? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#139) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Mostanára sikerült végigolvasnom...
Hááát, nem vagy semmi az biztos...
Én ilyenkor már rég főbe lövöm magam vagy a t. rokonságot, de sztem egy jól irányztott atombomba (nemis, inkább hidrogénbomba) kéne a házba...
Amúgy a stílus nagyon király, mehet érte egy NObel díj...
:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C
A növényes játék meg teljesen kész:DD

Csak így tovább, hajrá, de majd add ki könyben is, tuti kasszasiker lesz.

[Szerkesztve]

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#140) Qorthral válasza Wolverine (#138) üzenetére


Qorthral
őstag

LOL :))

gozso lássuk azt a telefóón böszélgetéest :) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#141) gozso válasza Qorthral (#140) üzenetére


gozso
senior tag

marha sokáig tart leírni, este kiszenvedem, holnap beteszem...

egyébként telefonon supportáltam ma...kiderült hogy a floppy lemezről, a fémcsíkot nem kell levenni, nem fedőfólia az...
rávilágítottam arra a tényre is, miszerint a cd rom-ok nem fognak dvd, lemezt olvasni, sőt az írottat se...
a cd lemezeknek kifejezetten árt az ha nem rendeltetésszerűen használjuk..tehát ne legyen hetekig az autó szélvédője mögött, felülve a kacsa hírnek, miszerint ' a jó a lézerek elle'...'' nem, nem, az ellen nem véd...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#142) deedee válasza gozso (#119) üzenetére


deedee
őstag

TECCCCIK,FOLYTASD :C

(#143) Qorthral válasza gozso (#141) üzenetére


Qorthral
őstag

''a cd lemezeknek kifejezetten árt az ha nem rendeltetésszerűen használjuk..tehát ne legyen hetekig az autó szélvédője mögött, felülve a kacsa hírnek, miszerint ' a jó a lézerek elle'...'' nem, nem, az ellen nem véd...''

Ez de komoly :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#144) gozso válasza Qorthral (#143) üzenetére


gozso
senior tag

hát valamit mondanom kellett....
szerinred se véd?:U

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#145) muad_dib válasza gozso (#141) üzenetére


muad_dib
tag

várjuk a hónapit gozsokám. fog maj az internetrű gyünni ugye?

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#146) Wildmage válasza gozso (#144) üzenetére


Wildmage
senior tag

Csak így tovább, szeretem az ilyen ''kitalált'' történeteidet. Jobbra fel!

(#147) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Be a jobboldali listába Feribával.

less qq more pewpew!

(#148) gozso válasza muad_dib (#145) üzenetére


gozso
senior tag

most döftél belém egy tőrt...modemet kell szereznem...remélem, nem vesznek valamit...

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#149) gozso válasza gozso (#148) üzenetére


gozso
senior tag

találtam itthon egy belső isdn modemet:U

hát nem mindegy?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#150) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

gozso vinyó nem lesz a gépben?

(#151) kavboy válasza gozso (#119) üzenetére


kavboy
tag

gozso, én teljesen kész vagyok... rendben van, oké, tanár vagy meg minden... DE ezt hogyan lehet ép ésszel kibírni???? most őszintén, te a telefonbeszélgetések alatt mit csinálsz?? Végig röhögsz vagy már vonyítasz kínodban?? :DDD

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#152) gozso válasza kavboy (#151) üzenetére


gozso
senior tag

nézek bambán magam elé...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#153) kavboy válasza _Volkovy_ (#150) üzenetére


kavboy
tag

nekem van két régi 10 gigás vinyóm, mindkettő kerreg kicsit, de feribának még jó lenne...;]

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#154) gozso válasza _Volkovy_ (#150) üzenetére


gozso
senior tag

holnap nyilatkozok erről...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#155) kavboy válasza gozso (#152) üzenetére


kavboy
tag

:DD:DD:DD:DD kész vagyok teljesen...

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#156) _Volkovy_ válasza gozso (#154) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

szépen csöpögteted az infókat,mi?
szadizol itt minket..

sőt,s&m.:D

(#157) kavboy válasza gozso (#154) üzenetére


kavboy
tag

ja egyébként ha valami régebbi alaktrész kell, szerint tegyél fel itt körkérédst, mert nekem is, meg szerintem másoknak is vannak olyan cuccai, amit már nem használ, de feribá csúcs gémer gépébe még jó lenne... :DDD

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#158) Wolverine válasza _Volkovy_ (#156) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem egyszerűen ez már neki is sok :U Azért nem írja le egyszerre, mert még besokkolna tőle...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#159) Qorthral válasza Wolverine (#158) üzenetére


Qorthral
őstag

Nektek, nekünk is jobb ha tovább tart a story. szvsz. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#160) Wolverine válasza Qorthral (#159) üzenetére


Wolverine
félisten

Én még minimum két hetet kinézek Feribáékból :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#161) Gambit válasza Wolverine (#160) üzenetére


Gambit
őstag

Bőven hosszabb lesz szerintem a support idő. Mondjuk adjunk 2 hetet a rendszer felállítására. De utána meg is kell valamire tanítani! :Y :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#162) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

jobbra fel nekem is!

(#163) laef


laef
csendes tag

Sziasztok!


Végig olvastam bajtársunk történetét az elejétől a végéig.
Ami az arcomra kiült az a DÖBBENET!!!

Minden tiszteletem a tied,azért is mert amíg ezt a történetet olvasom....lazulok.
Én is várom a folytatást...................:C:C:C

(#164) popey37 válasza gozso (#43) üzenetére


popey37
addikt

megköszönöm.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#165) Waterman


Waterman
aktív tag

Asszony éjszakás,egyedül vagyok itthol,itt éjszakáztam a gép mellett a topicot olvasva,könnyesre röhögve magam.Egyszerűen nemtudtam itthagyni.1020 hozzászólásnál tartok,de már alig látok.Amint időm lesz folyt.köv.Kiváncsian várom a fejleményeket.
Ezzel a topiccal depiseket lehetne gyógyítani! :DD

Na jó éjt,vagy reggelt vagy mi van most.

(#166) popey37


popey37
addikt

én ilyen helyzetben már lebontottam volna a boltot, ahol a cuccokat vették,
az eladónak vastag bőr van a képén, hogy a hozzá nem értő vevőknek minden sz@rt elad. Vasvilla oszt kész, vagy rakja össze ő
Az asszony nyomdában dolgozik sejtitek, hogy mi jár a fejemben???

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167) Waterman válasza popey37 (#166) üzenetére


Waterman
aktív tag

Sejtem.Egy példányra jelentkezem!
Mai olvasnivaló meglesz a kollégáimnak,eddig ugyis csak tájékozódni,problémamegoldást keresni jártak ide,nemtudják,hogy itt röhögni is lehet.Viszem a linket nekik.

(#168) brownus


brownus
veterán

köszi gozso!

rég nevettem ilyen jót:DD

(#169) sh4d0w válasza popey37 (#166) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ilyen űberpólóra én is vevő lennák... :))

https://www.coreinfinity.tech

(#170) anulu


anulu
félisten

ezúton szeretném jelezni az egybegyűlteknek, hogy a vizsgaidőszak miatt a webes oldal frissítése bizonytalan ideig szünetel! :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#171) kavboy válasza anulu (#170) üzenetére


kavboy
tag

szerintem hagyd a vizsgákat... Feribától és Lalitól annyit tanulhatsz, hogy semmiféle iskola, tantárgy, tananyag nem veheti fel vele a versenyt... ;]

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#172) DigitXT válasza gozso (#141) üzenetére


DigitXT
félisten

kiderült hogy a floppy lemezről, a fémcsíkot nem kell levenni, nem fedőfólia az...
LOL!:C (És jobbra fel!:DD)

(#173) gozso


gozso
senior tag

sziasztok:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#174) Biaggio válasza gozso (#173) üzenetére


Biaggio
őstag

hello

mi baj? :) most láttam, hogy újranyitottad a témát. Nagyon örülök, és remélem, továbbra is érdekes történetekkel gazdagitod a PH fórumát ;)

(#175) popey37


popey37
addikt

azért itt is/ a fórumon/ vannak lámák a pc-hez!! olvassátok az aláírásom..
eldobtam a hajam amikor elolvastam

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#176) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Most kezdem el olvasni.... ;] :DDD

PS: Kösz, hogy visszatértél, gozso. :)

ponti_ak

MOD: ...fanatikus tag lettem... :DD :C

[Szerkesztve]

(#177) kavboy válasza gozso (#173) üzenetére


kavboy
tag

hali! mi baj van? történt valami?

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#178) gozso


gozso
senior tag

én ezt nem tudom elhinni:(

megvették a ''magnósat'' ehh...ehhez most mit szóljak?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#179) Esmein válasza gozso (#178) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az milyen ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#180) kavboy válasza gozso (#178) üzenetére


kavboy
tag

gozso komolyan csodállak téged... ezt kibírni... De mit mondott, miért a magnósat vette meg???? Hiszen mondtad neki, hogy mindent, csak azt ne!! :U

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#181) BenJoe válasza kavboy (#180) üzenetére


BenJoe
senior tag

Há' me' kompatibilis a fénykábellel...:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#182) kirkri válasza BenJoe (#181) üzenetére


kirkri
addikt

Az minden mással is kompatibilis, nem is értem miért sérelmezi Gozso :DD :DDD Jó gép volt az még anno a háború előtt:))

21 éve a Prohardveren! ™

(#183) kirkri válasza gozso (#178) üzenetére


kirkri
addikt

Erre hozzá' neki a zégbű internyetet:DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#184) golyani


golyani
addikt

kazettásat???!
Úristen.
te most elmégy hozzájuk és lemondod nekik mi fán terem az infotech kölünben megverlek!!!!!:DDD:DDD
jézus ereje.
látom arcukat mikor mindod nekik h az kb egy 18 éves cucc és h minden amit edig vettek mehet a kukába.

(#185) dabadab válasza gozso (#178) üzenetére


dabadab
titán

C=64 befigyel? :)

DRM is theft

(#186) Mizo válasza golyani (#184) üzenetére


Mizo
tag

Mármint ha valós történet lenne, akkor ennek kellene következnie:DD.

Örülök, hogy visszatértél! Írtad, hogy tőlünk is vársz hasonló történeteket. Mindenkinek van egy, esetleg kettő, na de ilyen folytatásos regény? Nálad mindig történik valami, és nem is nagyon látom, hogy mikor lesz vége (ha egyáltalán vége lehet). Később jöhet a support, aztán meg lehet öntözni a MOHAA-t:))

[Szerkesztve]

A világ IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#187) DigitXT válasza dabadab (#185) üzenetére


DigitXT
félisten

Végülis azzal is lehetett ''játtszadni'', bár nem FPS-eket...:)) Nem baj, hadd tanuljon a gyerek DOS-t: ha tanul egy kis Basicet is, még talán programozhatja is...:D

Szerk: egyébként ''Áááááá...:O'' (Eszméletlen.:C)

[Szerkesztve]

(#188) tailor


tailor
őstag

Ilyen nincs....:O Jobbra fel, iiinduulj!!

(#189) BenJoe


BenJoe
senior tag

A MOHAA a fák északi oldalán nő? :F:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#190) _Volkovy_ válasza gozso (#178) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Van egy olyan érzésem,hogy vér folyása nélkül ebből már nem szállsz ki..
Vagy egymást hányják vasvillára,vagy téged.

[Szerkesztve]

(#191) BenJoe válasza _Volkovy_ (#190) üzenetére


BenJoe
senior tag

...Vagy a bort:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#192) ALI_G


ALI_G
veterán

van egy C 64-em, azon van zinternet, videjó, kazettás rádiós magnós mikró is, csak nem fér el a Zikszpé a desznyóólban :)
respect, én rég világgámentem volna, vagy legalább telszámcsere, vezetékest kiköttetni, elköltözni...

[Szerkesztve]

(#193) gozso


gozso
senior tag

nah...ebből se le sz a NASA-nál erőmű...de Pakson se:(

mindjárt adok képeket...egyébként tényleg full konfig...
veszek filmet a gépbe...ehh, hiszen digitális...

közel jár itt valaki az igazsághoz, és eladó lesz a cucc..van némi feelingje, magnos from Feri bátyám...

ellátogattam, hazahoztam.

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#194) faster válasza gozso (#193) üzenetére


faster
nagyúr

Magnós? HT1080Z?

(#195) gozso


gozso
senior tag

egyébként a Playstation nagyon bejött... hála néked kirkri .... talán eltántorítom őket a PC-től...

hamarosan leírom a mai napom, csak még elugrom egy-két dologért...



[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#196) Wolverine válasza gozso (#195) üzenetére


Wolverine
félisten

:Y Ember, ez rosszabb, mint egy horror... Mindenesetre várom a beszámolót én is... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#197) szaya


szaya
tag

Tuti C64...:DD

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#198) kavboy válasza gozso (#195) üzenetére


kavboy
tag

hajrá-hajrá! ide a beszámolóval!! :C

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#199) golyani


golyani
addikt

beszámolástot.

akkor most ez igaz vagy nem??????????(a story)
vagy igaz csak ki van szinezve????

(#200) kavboy válasza golyani (#199) üzenetére


kavboy
tag

ez egy teljes mértékben kitalált sztri, semmi köze a valósághoz... :DDD

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.