Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireFly^


FireFly^
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problemam a lappal hogy gyakran lefagy az egesz gep, majd leall ha nyomok egy reset et ez azert van mert valamit at ir a bios ban vegul mikor ujra elindul a gep es bootolna be kidobja ezt a szoveget: overclocking failed please run setup to reconfigure your system.

Na most az a helyzet hogy elegge ertek az oprendszer hez es a bios hoz meg a hardverekhez hogy tudjam BIZTOSAN nem huztam SEMMIT a gepben semmit nem huztam 1mhz-t sem es a hofokokat nezve egy Gears of War jatek kozben mindennek a homerseklete maximum 55 fok-ig megy fel tehat az sem lehet a problema velemenyem szerint.Mellesleg latjatok a teljes configomat a felhasznalo nevem tovabbi informacioinal. Azonkivul gyakran befagy a gep jatekok sot kepernyokimelo kozben is meghozza ugy hogy csak bedob egy szurke vagy lila vagy akarmilyen szinu kepernyot es ennyi meghal ezutan ujra kell inditani...

aki tapasztalta ezt a hibat vagy aki tudja a megoldast erre a problemara kerem segitsen mert mar nagyon idegesit ... ;) Meg egy elasto mania kozben is lefagy eleg vicces...

( minden driver a legfrisebb ami van a gyartok oldalan )

Elore is koszi mindenkinek sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#2) Jorus válasza FireFly^ (#1) üzenetére


Jorus
nagyúr

Katt! Katt! Esetleg katt! Ezért nem szükséges új topicot nyitni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3) FireFly^ válasza Jorus (#2) üzenetére


FireFly^
csendes tag

Koszi tudom hogy van par dolog ott de lehet hogy vak vagyok :D nem latok sok megoldast ezzel a problemaval kapcsolatban: S

(#4) FireFly^ válasza Jorus (#2) üzenetére


FireFly^
csendes tag

ja es nem gyakran forumozok bocsi :)

(#5) FireFly^ válasza FireFly^ (#1) üzenetére


FireFly^
csendes tag

Azota a gepem 3 szor fagyott be most peldaul World of Warcraft kozben:D kb 5 perc utan egybol fagyi Windows Vista van a gepemen es azt irja hogy az Nvidia display driver okozta a hibat lehet hogy ket hiba is van egyszerre a gepben ? :(

[ Szerkesztve ]

(#6) Jorus válasza FireFly^ (#3) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azért jó, ha egy topicban merülnek fel az egy adott lappal kapcsolatos kérdések, problémák, válaszok, megoldások, hogy a későbbiekben kereshető legyen, és ne kelljen 6 topicból összevadászni a választ. Ha beírod a P5K topicba a problémádat, és válaszolnak rá, onnantól kezdve, ha vkinél hasonló gond merülne fel, könnyebben megtalálja a keresővel. ;)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7) shteer válasza FireFly^ (#4) üzenetére


shteer
titán

azért ott tedd fel a kérdést, mert oda járnak a p5k tulajok és mondanak vmi okosat - még talán én is ha eszembe jut vmi :)

..szerintem jónak tűnik

(#8) Gorneck válasza FireFly^ (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Kevés fesz a ramnak vagy a VGA szarkodik.

Gorneck#1239

(#9) FireFly^ válasza Gorneck (#8) üzenetére


FireFly^
csendes tag

Hm a ram fesz re nem gondoltam meg mennyi az idealis ennek a tipusnak? ( 800mhz-n megy mert az 1066 os ddr2 ot nem tamogatja a lap )

Es megegyszer bocsanatot kerek hogy uj topicot nyitottam :B

Es a igen a Vga is szoba johet kuldtem mar levelet nvidianak mint hiba jelentes persze meg semmi valasz.. de azert remenykedem hogy egy uj driver megoldja a problemam.

[ Szerkesztve ]

(#10) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A #2-ben ott a helyes link(ek).

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.