Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Üzemlátogatás gyerekeknek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Komolyan!!!
Július közepén két vidéki haverom 2-2 gyereke nálunk nyaral az én két gyerekemmel együtt. Így lesz nekem HAT gyerekem.
Koruk: 11-16 évesig fiúk & lányok.
Ha valamelyikőtök olyan cégnél dolgozik Bp-en vagy környékén, ahová beengednének minket ÜZEMLÁTOGATÁSRA egy délután erejéig, akkor méljen nekem egyet. Bármi érdekel, telefonközpont, öntöde, libanevelő.
Aki elkomolytalankodja a dolgot, azt megharapom! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) Den válasza localhost (#1) üzenetére


Den
veterán

Otp?

www.simson4t.hu

(#4) rog válasza localhost (#1) üzenetére


rog
addikt

hát nem irigyellek..

(#5) Egon válasza Den (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

OFF:

Den, Te OTP-s vagy???

ON.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) localhost válasza rog (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már miért?
Ezt a ''gyerekcserét'' már évek óta nagyiparban űzzük :) Igazm hogy egy hétig HAT gyerekem van, de utána két hétig EGYSEEEEEEEEEEEM! Mert akkor meg a havarjaimnál vannak. Jó buli ám!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) Den válasza Egon (#5) üzenetére


Den
veterán

Én nem de...

www.simson4t.hu

(#8) rog válasza localhost (#6) üzenetére


rog
addikt

ah!
értem..
üggyes :)

(#9) Egon válasza Den (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Ja...:) Csak mert én anno az voltam, sajna...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) localhost


localhost
Közösségépítő

Valaki esetleg pénzjegynyomdából?
Oda szívesen elvinném a kiscsókákat, pláne ha valami ajándékot is kapnának :-)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) Den válasza Egon (#9) üzenetére


Den
veterán

Mit csináltál? Egyébként közeli családtag dolgozik ott.

www.simson4t.hu

(#12) Den válasza localhost (#10) üzenetére


Den
veterán

Asszem valami csokigyárat kéne megpályáznod.

www.simson4t.hu

(#13) localhost válasza localhost (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azért kellene a segítség, mert már szinte minden nagyobb dolgot elsütöttünk már a korábbi években.
Gellérthegy, Barlangok, Csodák Palotája, VidámPark, Állatkert, Dunai hajókázás, Vízművek, csokigyár, múzeumok Szentendre és még egy csomó helyszín. Most valami olyan helyre vinném őket, amit amúgy nem nagyon láthatnának.
Tényleg bármi érdekel!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) Egon válasza Den (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy vidéki fiókban voltam értékpapíros, majd folyószámlás + rendszeradminisztrátor.
Első munkahely, érettségi után, sorkatonaság előtt. Miután leszereltem, adott pillanatban nem volt más munkalehetőség, így jobb híján visszamentem oda, és ottragartam még több mint 3 évig...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) localhost válasza Den (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Volt már, uncsi :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) localhost válasza localhost (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

OTP -sek, kérem ne barmoljátok szét a topicomat! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) Egon válasza localhost (#16) üzenetére


Egon
nagyúr

Bocs, kiszálltam...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18) rog válasza localhost (#13) üzenetére


rog
addikt

vidd el öket a milleneumi izébe
olyan parkba. meg arra a kiállításra is.
ezek tavaly nem voltak, jövöre meg már nem lesznek :)

ja és ott a terrorháza is!
csupa móka és kacagás..

(#19) guest válasza rog (#18) üzenetére


guest
veterán

Kösz a ''Millenium izé'' már szerepel a tervben, de én HOZZÁTOK szeretném még ezen kívül vinni őket LÁTOGATÁSRA :)

prohardver vendég

(#20) rog válasza guest (#19) üzenetére


rog
addikt

hány évesek is a lányok? :)

(#21) localhost válasza rog (#20) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Rog :((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) Den válasza rog (#20) üzenetére


Den
veterán

Meg leszel harapva

www.simson4t.hu

(#23) rog válasza Den (#22) üzenetére


rog
addikt

kinn vagyok bécsben, azér vagyok ily bátor :D

(#24) McJames válasza localhost (#21) üzenetére


McJames
senior tag

rog csak türelmetlen... ;]
Utoljára a Bp-en érdekes a régi FÉG volt, akkor még alu-kuktát, meg gázpalackot is gyártottak, stb.
5let:
Nincs vmi topictárs a KFKI-nél, esetleg a repülőtéren (vitorlázók, kisgépek)?
A Bp. Vízműnél (a víztárózók, átemelők, pláne a századfordulós cuccok biztos érdekesek, talán még a lányoknak is)...

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#25) rog válasza localhost (#1) üzenetére


rog
addikt

jöjjenek inkább augusztus elején, akkor én kimegyek velük a szigetre..

(#26) CsendPenge válasza localhost (#21) üzenetére


CsendPenge
őstag

Gondolom Pécs nem jöhet szóba... vagy igen?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) GeorgeTerror válasza CsendPenge (#26) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Esetleg Mezőkövesd (nincs messze) Gépmúzeum? Nagyon szép egyik haveromnak, amerikai unokatesójának (lány 21 körüli) meg nekem volt vagy két óra. Pedig összesen egy nagyobb udvar, meg egykét épület

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#28) Den válasza GeorgeTerror (#27) üzenetére


Den
veterán

Hehe, te sem a gépeket nézted :))

www.simson4t.hu

(#29) guest


guest
veterán

Én a vár alatt lakom, ezért tudom ajánlani a budai labirintust. Über fasza, és a pestiek is alig ismerik. Bejárat az úri utcából. Magyarország nagyobb történelmi eseményein vezet végig (így vannak kialakítva a ''termek''). Nekem kb. egy óra volt végig járni és már nem vagyok valami kicsi :-) (lány meg nem is voltam).

prohardver vendég

(#30) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Ötlet:igaz, nem a szomszédban van, de amit érdemes megnézni Kecelen a hadimúzeum. Európa egyik legnagyobb szabadtéri hadimúzeuma, amit egy magyar ember hozott létre, és tart fenn! Én nyáron meg fogom nézni, ezt látnom kell!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#31) CsendPenge válasza GeorgeTerror (#27) üzenetére


CsendPenge
őstag

Erről a múzeumról tudnál bővebb infót adni? Pontosabban mit takar az, hogy Gépmúzeum? És pontosan hol van?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#32) Den


Den
veterán

Esetleg közvágóhíd...

www.simson4t.hu

(#33) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Vidd őket jó kis LANpartyra :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#34) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Vagy vidd el őket a helyi szeméttelepre, mutass nekik néhány guberáló csórót, aztán mondd meg nekik nagy bölcsen hogy ''Ha nem tanultok rendesen, ez lesz belőletek is!'' :DD :DD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#35) Vega


Vega
csendes tag

Én egy kupiban melózom,mint strici...ha karod jöhettek.:-)))))

Ütlek borulsz, rúglak fexel...velem többet nem kötekszel.

(#36) GeorgeTerror válasza CsendPenge (#31) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Traktorok szélkerék mozdony meg ijenek. Sőt az ''első'' motorok (tudod ló húzta ahová kellett) közül is volt, még be is indította nekünk a bácsi. A címét pontosan nem tudom, elég messze van Mezőkövesden a központtól. De tényleg nagyon érdekes.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Üzemlátogatás gyerekeknek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.