Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) netboy


netboy
senior tag

Hi All!

A problémám, hogy alaplapomon van 2*2db vintegrált usb (tüskében) ebből 2 kivezethető egy pci helyre mert adtak hozzá cuccot....

De a másik kettőt én a ház elejére szeretném kivezetni, mondjuk 3,5'-os floppyhelyre! Tud valaki ilyet? A lényeg, hogy alaplapra dugható legyen a csatlakozója! Olyat találtam ami hub is egyben de azt egy másik usb portba kell dugni, az meg hogy néz már ki, hogy hátúl kimegy a vezeték és belemegy az usb-be!

Szo előre is thx!

(#2) Mike T. válasza netboy (#1) üzenetére


Mike T.
tag

Ezzel már én is próbálkoztam, vagyis hasonlóval, mert nekem audio kellett volna...
A megoldás: valami pc bontó vagy bolt (pl GUGA), ahol marad néhány kábel az alaplapok dobozából. Azokban vannak ilyen kábelek, és egy 3,5 os előlapi panel ( szinte bárhol, kb 2-4k ért lehet).

:DD

(#3) netboy


netboy
senior tag

????
Senki mást nem izgat ez a probléma?

(#4) Gamespy™


Gamespy™
tag

az én házamon van gyárilag - ezért nem izgat

bocs az offért legyen ez egy up

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#5) Vukocska válasza netboy (#3) üzenetére


Vukocska
tag

gyari megoldas: Bővebben: link
hazi barkacs: Bővebben: link

(#6) mityku válasza netboy (#1) üzenetére


mityku
aktív tag

Hali!!

Valamelyik ph-s modder megcsinálta már ezt a modot, fent van a honlapján is.
Sajna most nem tudom melyik, de abból állt, hogy a pci-s kivezetéshez adott fémlapról lecsavarozta az usb foglalatot. Ezt követően egy floppi takarólamezre felmérte a lyukak helyét (ide csavarozta az usb csatlakozót) + kivágott a lyukak közé egy téglalapnyi helyet, akkorát mint a csatl. része.
Remélem érthető volt.

üdv: mityku :U

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#7) netboy


netboy
senior tag

THX a segítséget mindenkinek!

Lehet venni fogok mert a kókány az nem bizti, hogy jó mert tudjátok árnyékolás....

(#8) mr_ricsi válasza netboy (#7) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''mert tudjátok árnyékolás....''

A házakba gyárilag beszerelt előlapi USB-knél sem árnyékot vezetékek vannak...

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#9) netboy válasza mr_ricsi (#8) üzenetére


netboy
senior tag

de össze vannak csavarva az erek és az majdnem ugyanaz!

(#10) Despy


Despy
tag

Helloo! Nem akartam új topicot nyitni, azért ide írok....
ECS K7S5A PRO alaplap USB-je frontra kivezethető az alábbi bekötéssel pl. a ház elejére Bővebben: link
De mi van akkor, ha a front panel felől csak 2-szer 4 csatlakozó jön?
Mégpedig: +5V;-D;+D;Ground felírattal....
Mit hova kössek? Megoldható? Az alaplap users manualját átolvastam, ott is a belinkelt dolog van csak... :F
HELP!

''a fémet nem fogja érdekelni, hogy kohómérnök vagyok-e stb...'' by RGB

(#11) bandiras2


bandiras2
senior tag

én is akarok ilyesmit, mert baromira unom, h elő kell rángatni a gépet minden alkalommal. Van nekem egy döglött alaplapom, gondoltam lekapom arról a kimenő csatit, és beragasztom: a gép elejébe lyukatvágok mondjuk a hangerőpoti kivezetése mellé, és oda ragasztom, de az alaplapon hogy van a kiosztása?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#12) Flashy válasza bandiras2 (#11) üzenetére


Flashy
veterán

hát ezt ne tőlünk kérdezd hanem pl az alaplap manualjában leírják.
amúgy én megoldottam usb hosszabbító kábellel, fel van hozva asztalra monitor mellé 2 hosszabbító, még lehajolni se kell a pendrive-hoz (földön van a gép).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.