Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Geforceból 2070, radeonból meg 6700xt kell?!
Némi zavart érzek az erőben... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Komplikato válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

Hááát, lehet beárazták az RX széria "remek" Raytracing teljesítményét?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Az első rész nagyon tetszett, EA átok ellenére. Egy jó akció keretében ezt is beszerzem majd szerintem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Luck Dragon

Már nagyon várom. mostanit is többször vittem végig.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Gave


Gave
addikt

A platforming annyira nem jött be, de a kardozás miatt szerintem majd akciósan megveszem.

(#6) myckey


myckey
veterán

Zsír !

Nyomatom neki a topicot, ha úgy alakul :C
Nagyon jó volt az első rész, KOTOR után, végre jött egy faxa SW game.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) Apollyon válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Inkább az a komoly, hogy már eljutottunk oda, hogy minimum 8GB VRAM kell.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kíváncsi leszek mennyivel lesz jobb így, hogy ezt már tényleg SW játéknak szánják. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) Neurotoxin válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Jelenleg a bejelentett felhozatalból ezt várom a legjobban! Az első részt 2x végigjátszottam, most elkezdem OLED-en mégegyszer.

Számomra nagyon bejött a történet, a karakterek, a járművek (The Mantis), BD1, zseniális az egész. Még a metroidvania mivoltát is el tudtam nézni neki, annyira beszippantott.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) Luck Dragon válasza Neurotoxin (#9) üzenetére

+1
BD1 nagy kedvenc lett .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) k-adi


k-adi
nagyúr

Mikor lesz új KOTOR? vagy az csak kamu volt?

(#12) Eversmann válasza k-adi (#11) üzenetére


Eversmann
aktív tag

De vajon annyival szebb is lesz, vagy még az előzőt reszelgették csak? :U

Life is better with a Titan

(#13) johnyblaze válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

nekem is. be is szereztem. [link] :U

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#14) Komplikato válasza Eversmann (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Az új trailer alapján pöttyet azért szebb is lesz. Lásd Gamepod főoldal.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) Luck Dragon válasza johnyblaze (#13) üzenetére

:C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Neurotoxin válasza Komplikato (#14) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Szebbnek szebb lesz, de a trailerben látott karaktereket látva kicsit elbizonytalanodtam....Szegény Cal pedig néhány vágóképen úgy néz, mintha aznapos/másnapos lenne. Az első cinematic trailer nagyon tetszett, de a mostani bakta tartályos felvezető botrányosan csúnya lett a TGA-n...Ettől függetlenül persze várós.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17) Gave


Gave
addikt

Az előző 56 GB volt telepítve, ez meg Steam oldal szerint 130 GB lesz..

Jó lenne, ha legalább a nagyobb kiadók fejlesztenének valamilyen moduláris delivery rendszert, ha valakinek nem 4K-ra kell a játék akkor ne foglaljon ennyi helyet.

(#18) Eversmann válasza Komplikato (#14) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Már látom :K

Igazából én az első résznél is vártam volna, hogy a köztes időben legyen egy Next-gen upgrade. Tudom, konzolra jött, pc-re nem. De attól nem estem hasra, hogy 30 helyett 60 fps-t tud már.

Life is better with a Titan

(#19) Neurotoxin válasza Eversmann (#18) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Amíg One S-em volt, nem zavart a 30 FPS, de mióta megvan a XSX, hozzászoktam a 60-hoz, jó az :)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#20) Komplikato válasza Gave (#17) üzenetére


Komplikato
veterán

Sok játékban most is opció, hogy telepíted vagy sem a 4K textúrákat.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#21) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Én csak azt mondom, nagy érdemi változás nem lesz. A meglévőt reszelgetik. Inkább a 4k dob rajta sokat.

Life is better with a Titan

(#22) myckey válasza Eversmann (#21) üzenetére


myckey
veterán

Nem is szükségszerű, bőven jó volt az első is kinézetre.

Tartalom, tartalom és Tartalom, ami kell :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23) Luck Dragon válasza myckey (#22) üzenetére

Egyetértek veled .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) myckey


myckey
veterán

Legyen minél jobb a megjelenítése és a hangzása, annál immerzívebb az egész...sokat dob mindenen. jájá :K

De, én az első résszel bőven kiegyeztem, ezen a téren. Akkoriban, KOTOR 1-2....kibasztt jó volt, és le se ejtettem az ilyen dolgokat.
Ez ahhoz képest fényévekkel jobb ( persze, nem releváns összehasonlítás )

Legyen sok bolygó, felfedeznivaló, SW feeling és kihívás .
A mechanikák is tetszettek, bár néha kicsit sok volt a platform ugrabugra, talán. De nem zavart mert ott volt a Jeti erőm és azt bírtam.

Szóval egy kibővített Fallen Orderre is bármikor befizetnék, ami engem illet ! Csak jöjjön már ! :DD :C

lehet nyitok is neki topicot, aztán nekikezdek összeszedni a dolgokat, ha elkap a lendület és időm engedi, ismételten ! :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) Bad Pritt válasza Eversmann (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg ha jobbak lesznek az animációk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.