Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kohi


kohi
tag

Üdv kedves fórumtársak!

Azért indítottam ezt a témát, hogy itt megbeszélhessük ezt az ígéretesnek tűnő alkalmazást melynek a segítségével a telefonunknak saját menüt készíthetünk :)

Itt a cég linkje akik elkövették a dolgot. [link]
Természetesen fizetős a dolog de hát a telefonunk se ingyen kaptuk :)

Az oldalon jópár video található, amin eléggé meggyőző felvételek szerepelnek.
Remélhetőleg nagy sikert arat és elérhető lesz baráti áron is.

:)

(#2) kohi


kohi
tag

A magyar oldalak közül itt már találni róla némi magyarázatot.

[link]

Lényegében a telefon menüjét olyanra formálod amilyenre csak akarod. Bár még demo alkalmazások sincsenek jelenleg, de ami késik az nem múlik ;)

A youtubon is vannak róla barátságos videók!
Íme: [link]

(#3) kohi


kohi
tag

Még nem kapható kereskedelmi forgalomba egy darabig. :(((

[Szerkesztve]

(#4) cherockee válasza kohi (#3) üzenetére


cherockee
aktív tag

igéretes, csak remélem lesz privát használatra is, nem úgy árazzák majd be mint egy átlagos fejlesztői eszközt...no meg stabil legyen, és akkor szupi, végre minden oda kerül ahova én akarom (desktop gépemen is dock csücsül, nem start menu, kernel agyontúrva-buherálva, most alkotom ugyan ezt ppc-n, amennyire lehet)

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A K550i-vel szerintem nem fog működni, mint ahogyan az én W610i-s telómmal sem, mivel már mindeketten CID52-es védelmi rendszerrel vannak ellátva, és az már nem engedi a ''sima'' flashelést.
De meg lehet oldani, mert lehet végülis flashelni ezeket is, csak kell hozzá a SE Tool 2, ami úgy kb egy negyvenezer forintos hardver.
A CID49-es és azoknál régebbi telók (K550i, W610i-nél korábbiak, pl. K800i, W810i) gond nélkül megy szervízkábellel, SE Tool nélkül is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) kohi válasza Apollyon (#5) üzenetére


kohi
tag

Majd meglátjuk. Elméletileg ott volt valahol egy kompatibilistási lista is.
Mindenesetre örvendetes, hogy végre már nem csak a témákat cserélhetjük a mobilokon ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.