Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  tv sugárzás

Hozzászólások

(#1) syler91


syler91
újonc

Üdv mindenkinek.
Azon okból írok ide mivel hamarosan elhagyom az országot. Németországba való kiköltözésem egy olyan problémát vetett fel hogy nem akarok német tv-t nézni. Itthon viszont van egy t-home valamint egy digi és egy invitel előfizetés is amit ha tudnám hogy kell valamelyiket is akkor közzétenném magamnak hogy online tudjam nézni. A legjobb a t-home iptv lenne ugyanis ott a feltöltési sávszélesség alkalmas is lenne illyes fajta műveletre. találtam sok oldalt ami online tv-vel kecsegtet de csak az RTL-clubot valamint pár sport csatornára van lehetőség. Szóval rövidre fogva hogy tudom hálózatra juttatni azokat a csatornákat amelyek számomra elérhetőek. De azt se bánom ha hozzám vágnak pár webcímet ahol a comedi centralt vagy a tv2 vagy a film+ tudom nézi. Válaszokat előre is köszönöm.

(#2) nyunyu válasza syler91 (#1) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lenne egyszerubb meg itthon elofizetni valamelyik magyar tanyerosTV szolgaltatora, aztan magaddal vinni a parabolat, aztan kint felszerelni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) syler91 válasza nyunyu (#2) üzenetére


syler91
újonc

Szia.
Igazad van egyszerűbb lenne de mivel összesen egy bőröndöt viszek ezt nem tudom kivitelezni jelenleg. Viszont a következő fél évben rendes műsort is szeretnék nézni a bárátok köztőn kívül :D

(#4) Armahun válasza syler91 (#3) üzenetére


Armahun
addikt

Elég a beltérit vinned a kártyával. A tányért és a fejet ott is megveheted, (esetleg csak a tányért)

Esetleg a Telenor tv szolgáltatása, az tudtommal működik wifi-n is.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  tv sugárzás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.