Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Moda101


Moda101
csendes tag

Sziasztok! :)

Meg tudja valaki mondani, hogy a Philips DVD R 880 (Match III Line) típusú készüléknél mi a fenét jelenthet az alábbi hibaüzenet?
AE40730 (ezt mutatja éjjel-nappal, áramtalanítás után, fejreállításkor, télen-nyáron, semmilyen gombra nem reagálva) :Y
A készülék egy "profi hangteknikus" :R által összerakott házimozirendszer egyik egysége, azt hiszem ez az erősítővel és a monitorral van összekötve (én LCD TV-nek néztem, de felvilágosítottak, hogy monitor, nem tudom van-e jelentősége...), ill a rendszerben van még valahova egy sima asztali DVD is bekötve (nemtom hogy hová, de ezt ti biztosan tudjátok.. :F )
Amióta kiírta ezt a hibakódott abszolút nem kommunkikál a rendszer. :W Nem lehet tévét nézni, csak DVD-ét enged, ha a másik lejátszót használom. Tudom most jön az a kérdés, hogy miért azon keresztül jön a TV? Nem tudom, egyáltalán nem értek hozzá! :) (nő vagyok, így vettem át és használtam, addig amíg el nem romlott. :U ) Hívtam már szerelőt, de nem boldogult vele, nem mert hozzányúlni... :O
Nagyon boldog lennék, ha valaki tudna segíteni, vagy legalább ötletet adni, hogy hová fordulhatok megbízható segítségért! :C
Köszi:
Moda101 :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Moda101 válasza Moda101 (#1) üzenetére


Moda101
csendes tag

Látom, hogy rossz helyen nyitottam a topikot, de nem találom, hol tudnám törölni.. bocsi! :P

(#3) DeFranco válasza Moda101 (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt tudod kérni a zárását. :)
Ajánlom átolvasni az alapelveket is. Pl: ha teheted, kicsit kevesebb smiley-t használj.
Engem nem zavar, de beléd fognak kötni.

[ Szerkesztve ]

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

A topikot zárom.

És ne nyiss ezért új topikot, hanem a megfelelő topikban tedd fel a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.