Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  tp-link WR841N router (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nagyjojo


nagyjojo
csendes tag

Hali mindenki.

Tegnap vettem egy ilyen típusú Router-t. Tudja már az N szabványt is, de mind a 2 laptop amihez használom b/g szabványú. A net 15Mbit-es, ami azt jelenti, hogy 1,8-2 mb/s-mal tudok ténylegesen tölteni, vagyis addig annyival tudtam, amig direktbe volt kötve. Mióta megvan a router érdekes dolgok vannak. Úgy érzem sikerült beállítani, de francsetudja...
Win7 van mind a 2 gépen, méghozzá 32bit. ha csinálok egy sebességmérést, akkor olyan 12 Mbit körüli eredményeket dobál ki átlagban, na annak is 15nek kellene ugye lenni, de amugy meg a tényleges letöltési sebességet 1300-1400kbps-nak irja.
Na most a utorrent már csak 1 megával szed max, és tuti nem a utorrent a hibás.
Adjatok tanácsot mit nézzek át. Cdvel kezdtem a telepitést, de az azt irta hogy nincs internetkapcsolat, közben meg már ösze volt rakva minden frankon, aztán a win7 automatán megcsinálta a hálózatot 4 kattintásra, aztán a böngésző címsorába beütöttem azt a rengeteg számot amit megadtak, és ott is aktiváltam a routert.
Szal azt szeretném, hogy gyorsabb legyen a netem, olyan mint a router előtt.
Javaslatok???

Köszi:
jojo

(#2) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!

itt vagy itt valoszinuleg hamarabb kapsz valaszt a kerdesedre.

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

A #2 hsz szellemében zárom a topicot.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  tp-link WR841N router (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.