Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Tp-Link router probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) totum factum


totum factum
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy TP-Link TL-R402M router, amivel digis netet osztanék két gép között. Pár hónap pihenés után előszedtem, összeraktam, világít minden lámpa, ahogy kell, de nem tudok bejelentkezni rá a 192.168.1.1.-es címre, hogy konfiguráljam.

Köszi!

(#2) totum factum válasza totum factum (#1) üzenetére


totum factum
csendes tag

Most látom, hogy ezekre egyes netes boltokban 5 év (60 hónap) garancia jár, de a sarki bolt csak 1 év garanciát vállalt. Ez meg hogy lehet?

(#3) Hunyadis válasza totum factum (#1) üzenetére


Hunyadis
csendes tag

Nem ismerem a routeredet, de az enyémen a 192.168.0.1. -el kell belépni. Nem lehet ez a gond.

(#4) Lajkó válasza totum factum (#2) üzenetére


Lajkó
őstag

A default IP helyes, amit begépeltél.
A Gari meg úgy lehet egy év, hogy a kisker annyit vállal, amennyit akar!

Egyébként meg a továbbiakban célravezetőbb, ha inkább ITT, vagy ITT kérdezősködsz! ;)
Amúgy meg ne nyiss feleslegesen új fórumtémát, úgy sem jár erre a kutya sem.

(#5) hobo68


hobo68
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket kérem.. Vásároltam egy TL-WR841N Routert
Felkonfiguráltam ugyanúgy, mint az előző routert. T-Home netem van... pppoe kapcsolat. Felh név, jelszó. Automatikus kapcsolódás. Minden beállítva. Ugyanúgy csináltam eddig az összes routeremnél. Folyamatosan írja, connect. De nem kapcsolódik, nem írja ki, hogy connected..
Elvittem a cégemhez. Digi net. Ugyanezekkel az eljárásokkal...pppoe felh név, jelszó és a második villanásra kapcsolódott a nethez. Tehát router nem rossz!!! Haza vittem ismét. T-Home internet pppoe kapcsolat felh név jelszó átírva. Kapcsolódna, de nem kapcsolódik!!!!!
Találkozott már esetleg valaki hasonló jelenséggel?
Hozzátenném, elhoztam munkahelyemről a testvérét ennek a routernek. TL-WR 841ND néven fut a kütyü. Ugyanezek a jelenségek vannak. Digi net benyelve, T-Home net nem elfogadva. Miért? Valakinek valami tippje? Kérlek benneteket, ne etessetek olyan cserélj kábelt, meg hangold be a wifit rajta, mert nem vagyok hülye, sem kezdő!!!
Valami használható információra lenne szükségem.
Előre is köszönöm

(#6) #65675776 válasza hobo68 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hello!

A kérdést tedd fel a TP-LINK routerek, firmware-ek és egyéb okosságok topicban.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Tp-Link router probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.