Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért 10 fős létszámleépítésről nem lenne hír. :) 10 ezer fő.

Ez az üzenet meg egy semmi. Röhögök is mert pár oldal olyan címekkel hozta le ezt a hírt, hogy "tisztázódott" (a Halo jövője) meg "megmenekült" (a Halo franchise)... Ugyan már. Nagy átalakítások lesznek itt, szerintem ez nem is kérdés. Ahogy az sem, hogy kell is az átszerveződés. A 343 leszerepelt.

Lefordítom a valóság nyelvére ezt a twitter üzenetet:

"A Halo és Master Chief maradnak. Csak nem nálunk, a 343-nál.
A 343 Industries mind most, mind a jövőben dolgozik a Halo sorozat fejlesztésén -mármint az Infinite update-eken-, eposzi történeteket, többjátékos élményt, és minden olyat fejlesztenek, amitől a Halo kiváló." -Valahol máshol, egy másik stúdiónál. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Bad Pritt válasza .LnB (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha igazak a pletykák a Certain Affinity meg SkyBox Labs kap nagyobb szerepet a fejlesztésben. Eddig is sokat dolgoztak a játékon, a CA saját bevallása szerint 100 embert állított rá egy új projektre. Kérdés, hogy lesz-e belőle valami...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) .LnB válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eskü nem tudom kik ezek. Tudod, én két stúdiót ismerek, a CDPR-t, és Kojimáékat. :)

Csak viccesnek tartom, amikor egy ilyen, semmitmondó twitter üzenetből mindenhol hír születik. Pedig a vak is látja, hogy ez csak egy "írnunk kellett valamit" üzenet, és semmi több.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Mert eddig dolgozott valaki a Halo-n? ;] (mondjuk pont a legutóbbi update elég nagy volt, de elötte egy évig állt az egész, az Infinite bele is állt a földbe kb)

(#5) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nem sok értelme volt ezt így kirakni. Instára is kidobták ugyanezt a képet, csak olaj a tűzre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10 ezer nyilván, csak lemaradt. :W :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elveszi az eszedet a COD. Még hogy nem káros a videojáték... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh, lassan egy hónapja nem COD-oztam :D

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írjál az Actinak, gyors kidobnak akkor egy új részt.:D
Nagy meló nem lehet. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) nubreed


nubreed
veterán

Konkrétan a single player részen dolgozókat rúgták ki a 343 -tól, legalábbis így tudni. Tehát akkor egy live service online cucc lesz a Halo és nuku single tartalom a jövőben?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#11) Bad Pritt válasza nubreed (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A pletyka az, hogy törölték a fejlesztés alatt álló single player kieget.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) .LnB válasza nubreed (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig lesz fenntartva az Infinite, amíg egy másik Halo játék (ami majd, vagy már most is titokban készül) nem kerül bemutatható állapotba.
Valószínűleg az MS nem fogja elengedni presztízsből.
Nincs már itt semmi látnivaló, a 343 kegyvesztett. Teljesen jogosan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) nubreed


nubreed
veterán

Csak a Bethesda ne legyen az.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) juvegamer


juvegamer
tag

Amióta átvette a 343 azóta kb. mélyrepülésben van a sorozat legalább is nálam. A 3. rész-ig volt az igazi a 4 még elmegy kategória a többi számomra értékelhetetlen. Kár érte.

(#15) func93


func93
senior tag

A hozzászólásokkal egyetértek, viszont nálam az Infinite még mindig jó. Haverokkal egész jókat szoktunk rankedezni és/vagy funolni. :R (Megjelenés óta játszunk heti jó pár órát.)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#16) Low Noise


Low Noise
senior tag

A szallagcímre reagálva: Kár :(

(#17) Neurotoxin válasza func93 (#15) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Alapvetően a hozzászólásokkal én is egyet tudok érteni. A kampányt egyszer végigjátszottam, de bevallom, a legvégére kezdtem unni, a főgenyás végső bossfightot már túlzásnak éreztem. A banshee-vel történő repkedést élveztem, de akkor látszott igazán, hogy mennyire kihalt a gyűrű. Ennek ellenére kicsit alulértékeltnek érzem a játékot, igaz, én sem játszom már vele, időnként előveszem a multit. Az viszont valóban ciki, hogy nem tudták beletenni a kampányba továbbra sem a co-op módot....

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#18) Norb79 válasza Neurotoxin (#17) üzenetére


Norb79
őstag

Bele tudták. Már van benne coop, igaz nem osztott képernyős, szóval két hw kell hozzá.

(#19) func93 válasza Neurotoxin (#17) üzenetére


func93
senior tag

A co-op mód az nekem is hiányzik szómiszó :O

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#20) Norb79 válasza func93 (#19) üzenetére


Norb79
őstag

Winter update óta benne van, ráadásul crossplatform, xbox és pc játékosok is tudnak együtt játszani.

(#21) func93 válasza Norb79 (#20) üzenetére


func93
senior tag

:R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#22) Szabi® válasza Neurotoxin (#17) üzenetére


Szabi®
addikt

Ugyanez, annyival kiegészíteném, hogy pont a legélvezetesebb szkenariot a repülést lehet a legritkábban csinálni, mert nagyon elvétve vannak banshee gépek, az elfoglalt pontokon meg jó sokára lehet csak venni unsc gépet.
Sniperekbe a lőszer patikamérlegen van mérve, és az is fájó sokszor, hogy közelharc közbe kell fegyvereket grappingelgetni, "hátha majd ezzel" alapon. Néha sokaltam a belsőrészeket, de amikor meg a szabadban jártam/keltem az vált egyhangúvá, köszönhetően az ismétlődő flóra/faunának. A warthog irányítása sokkal érzékenyebb volt, mint a CE részben, ezáltal jobban is kellett figyelni minden kavicsra, mert a legkisebb tárgyak is piszkosul megdobták.
Bizonyos bossfightok kimondottan nehezek voltak, már-már öncélúan, az élvezet kárára mentek, és ez igaz volt egy-egy enemyre is. Érthetetlen módon bázisokat/erődítményeket vérverejték árán megszerezve a gép kukázta a diadalmunkat, és pár kilométerről visszatérve, kezdődhetett minden előröl, mert megint telepakolta idegenekkel. A táj viszont lehengerlő, a hegyvonulatok, tavak, folyók, mind a helyükön voltak, az éjszaki égitestek látványa páratlan hangulatot adott, a grapling segítségével a legmagasabb hegyormok megmászása is élvezetes volt. A textúrák részletessége, és kinézete sztem remek kidolgozottságú, elnagyolt résszel nem is találkoztam, minden a helyén volt. Weapon karaktere is nagyon jól illet a sztoriba, sokat hozzátettek a reakciói/kommentárjai az élményhez.
A Halo Infinite egy nagyon jó alap arra, hogy magasabb szinten tudják folytatni ezt az epikus kalandot a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#23) Neurotoxin válasza Szabi® (#22) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1, szépen összefoglaltad :K A Weapon-t imádtam, a rácsodálkozásait szerettem, a karaktere nekem is betalált.

@Norb79: Rendben. A “helyi”, osztott képernyős co-op-ra gondoltam, hogy le tudjunk ülni a barátaimmal a kanapén ülve, végigjátszani közösen a kampányt, mint a Gears-ben (GoW).

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) David888 válasza Szabi® (#22) üzenetére


David888
tag

Egyébként pont a sztorira ígérték, hogy visszahozzák az alapokat. Nos pont a nosztalgia flesst nem éreztem.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#25) Szabi® válasza David888 (#24) üzenetére


Szabi®
addikt

De ha meg copy/paste a CE lenne, akkor meg azért ostromolnák a 343-at. Én mindenesetre egy nagyon jó (talán az utóbbi 8 év legjobb) sci-fi tematikájú/hangulatú játékát kaptam.
Ha nem foglalkozunk azzal mit hordoz a régebbi címekből, ez akkor is egy kiváló sci-fi.
A hangulat nagyon a helyén van, és van egy "igazi" jövőszerű atmoszférája a játéknak.
Nálam a gyűrű egyhangúsága, a több éghajlati placcok hiánya az ami kissé negatívan hatott.
Ugye a Halo Ce-ben volt dzsungel, tajga, havas, tengerpartos rész stb. Talán ezért is emlékezetes az, és ezért is keresték azt az Infinite-ben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.