Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Picco


Picco
addikt

mara vegeztem a meloval :)

fesztival hangulat: ON
sor: ON
agy: OFF
:))

mod: flood OFF :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#302) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ott voltam végig. (szerda-vasárnap). idén is nagyon jól sikerült.
Néhány hideg és meleg dióhéjban:

+
Az idő nagyon jó volt, a Tisza vize meleg volt, lehetett hűsölni a kánikulában.
A koncertek tetszettek, bár eléggé foltokban emléxem.... :)
A Stand Up comedyk ill. a karaoke+rockdiscok nagyon ott voltak. idén már nyitott sátorban léphettek fel Kiss Ádámék. (Múlt évben nem tudtam elég korán a sátorhoz érni, hogy időben bejussak a kígyózó sortól :) )

-
A kempingben vízhiány volt, ill. a vízellátás akadozott, ugyanis Rakamaz vízhálózata nem bírta, Tokaj pedig nem akart/tudott adni. :U
Faithless eléggé kiábrándító volt.
Szombaton 20 óráig a készülő vihar miatt tolódott a műsorkezdés...

Összességében nagyon tetszett, jövőre is megyek!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#303) Manitou


Manitou
addikt

Iden nem megy senki? :D

(#304) pigatt válasza Manitou (#303) üzenetére


pigatt
őstag

De, én! :K

i9 / 4080 / 32"

(#305) Manitou válasza pigatt (#304) üzenetére


Manitou
addikt

Én is ott leszek, bérlet már itt figyel :K
Legutóbb kb 3 éve voltam, kiváncsi leszek most mennyiben lesz más.

(#306) Manitou válasza pigatt (#304) üzenetére


Manitou
addikt

Túlélted? :D
Ma jó kis eső volt délelőtt.

(#307) pigatt válasza Manitou (#306) üzenetére


pigatt
őstag

Túl fasza volt nagyon szerintem! Merre sátraztál?

i9 / 4080 / 32"

(#308) Manitou válasza pigatt (#307) üzenetére


Manitou
addikt

Nem sátorban voltam. kb 45 percre volt gyalog a szállásunk. Úgyhogy nem sűrűn jártunk haza :D Első nap szerintem elég kevesen voltak, de utána már kezdett beindulni a nép.

(#309) pigatt válasza Manitou (#308) üzenetére


pigatt
őstag

Privátban írd már meg a szállással kapcsolatos dolgokat. Mennyibe került? Mikor foglaltátok? Ilyesmik.
Köszi

i9 / 4080 / 32"

(#310) Picco


Picco
addikt

UP, hiszen iden is lesz Legajja fesztival :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#311) Manitou válasza Picco (#310) üzenetére


Manitou
addikt

bizony :K

(#312) Picco válasza Manitou (#311) üzenetére


Picco
addikt

mikor mentek?

mi vasarnap reggel 10kor mar ottleszunk, abban a hiu remenyben h talalunk a tisza kempingben a colophazak alatt vagy mogott kb 10-12 satornyi helyet :DDD
tudom h eselytelen, de merunk nagyot almodni :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#313) Manitou válasza Picco (#312) üzenetére


Manitou
addikt

Mi majd csak 13-án megyünk szerintem kora délután.
Mi idén sem sátrazunk :D

(#314) Picco válasza Manitou (#313) üzenetére


Picco
addikt

szegyelljetek magatokat :P
holnap indulas...kar h ma este gyongyoson sorfesztival...es jelenesem van :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#315) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én is megyek idén egy havernőmmel, sátrazás lesz, de egy külön kempingben kb 10 percre a feszttől. 12-én indulunk mert akarunk tartani egy laza előestét. Mondjuk úgy bemelegítésnek betámadunk pár pincét:D Deicide-ot meg a Slayert várjuk legjobban.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#316) Picco


Picco
addikt

No sracok, nekunk ma kiloves van, keszuljetek ti is lassan.
Jo szorakozast mindenkinek :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#317) Kephamos


Kephamos
addikt

A nyíregyházi PH különítmény egy része is ott lesz, bár csak holnaptól és koliban leszünk, mint a lányok. Hiába, no! Öregszünk. :DDD

(#318) umek7


umek7
őstag

Ha holnapra van valakinek egy eladó napijegye, akkor pm!

(#319) Kephamos


Kephamos
addikt

Huhh. Kemény volt. :)

(#320) Manitou válasza Picco (#314) üzenetére


Manitou
addikt

;]

Én is megérkeztem :D
Ez jó volt. Főleg a péntek meg a szombat volt király. Mindkétszer reggel 7-kor mentünk haza. Még mindig kómás vagyok. pedig már aludtam vagy 5 órát most délután.

Nem tudom hogy vagytok vele, de valamelyik nap volt olyan pusztulat meleg, azt hittem ott maradok :D 41C-ot mutatott a hőmérő. Még jó hogy a borospincében fix 12C volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#321) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én is hazaértem délután, kaja után mentem is aludni egyet, mivel 5 napig sátraztunk eléggé kényelmes volt itthon szunyálni, főleg hogy elfelejtettem párnát vinni, és ruhából kellett összegyúrnom a fejem alá:D A Slayer volt a legjobb koncert, kár hogy volt pár mp áramszünet és végül elmaradt pár szám a vihar miatt, köztük a Raining Blood is pedig szakadt az eső rendesen:D

A borozás is megvolt, a 41 fokot én is láttam, de annak jót tett a Tisza, kellemesen hűs volt.
Scootert gondolom meg mindenki megnézte :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#322) Picco


Picco
addikt

nagyon kemeny volt :)
szerintem is a pentek-szombat volt a legkemenyebb, olyannyira h egyszer 7kor szombaton meg le se fekudtem, arra a 2 orara mar minek? :D

scooter nagy meglepetesemre jo volt, meghozza elegge jo :)

az idei: "igyad magad buzira" szlogen vicces volt, amig penteken be nem talalt 2 buzi is...az egyiken lefagytam, meg sem tudtam szolalni, a masiknak viszont kilatasbahelyeztem h feldugom a torott karjat az anuszrozsajaba ha 1 perc mulva meglatom a malatabar kornyeken... :U

meg egy negativum: a biztonsagiak mar ott voltak vasarnap, nem engedtek be a piat, de a hutot igen. halistennek a kempingfonok mar ismer minket latasbol, tehat megmutatta h hol tudjuk behozni :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#323) Kephamos válasza Apollyon (#321) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem az ölő zenekar sajna kimaradt. Mondjuk, hogy technikai problémák miatt. :DDD
Szerintem a legjobb koncert a Parkway Drive volt. A Pennywise és a Mastodon nem okozott meglepetést.
A Ladytron meg rendesen bejött. Azóta is azt hallgatom. A fesztivált számomra a Heaven shall burn zárta, amiben szintén nem csalódtam. :R

(#324) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Idén nem jön senki? :) Esetleg tudnátok segíteni annyit, hogy idén először kocsival megyek szerdán, az őrzött parkolóban mennyi hely van, lesz szabad szerintetek szerda dél körül vagy addigra tömve lesz?

(#325) Drizzt válasza Babetta-X (#324) üzenetére


Drizzt
nagyúr

En is igy megyek, raadasul minden nap Nyiregyhazarol. Szoval remelem lesz hely.

I am having fun staying poor.

(#326) Drizzt válasza Drizzt (#325) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem a fesztival elegge pang letszamilag. Parkolni meg vegul ingyenes helyeken parkoltam, ugyis ott van 10 meterre az orzottol, meg vagy 10 percenkent elnyomul mellette egy rendoroszlop.

I am having fun staying poor.

(#327) Babetta-X válasza Drizzt (#326) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Hát nem ez volt életem fesztiválja, de nem volt olyan rossz. Mondjuk nekem az is hozzájött, hogy idén a társaság sem volt olyan buli hangulatban akikkel mentem.

(#328) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ingyenes lesz a Hegyalja. De nem biztos, hogy ez jó hír. 1-2 ezres azért jó lenne szerintem, legalább minimális szűrőnek.

I am having fun staying poor.

(#329) Drizzt válasza Drizzt (#328) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Így nem nehéz.

I am having fun staying poor.

(#330) htc07 válasza Drizzt (#329) üzenetére


htc07
addikt

és ismét. :N [link]

[ Szerkesztve ]

(#331) gerii válasza htc07 (#330) üzenetére


gerii
addikt

Pedig milyen jó volt régen. Nem is a koncertek miatt.

(#332) htc07 válasza gerii (#331) üzenetére


htc07
addikt

ja, koncertet én sem sokat láttam :DDD 2010-11-12-ben voltam kint vasárnaptól vasárnapig, hangulatos környék, többnyire értelmes emberek, jó bor olcsón, tiszapart...

kár hogy mindkét fél mást állít az ügyben /szervezők vs. önkormányzat/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.