Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) padee


padee
tag

egyik ejjel almodtam vmit, es benne volt a ph!
egy falra firkalva. regeltem magam es azota itt vok!

(#152) RAM válasza Tangerine (#148) üzenetére


RAM
őstag

:D

Csak tisztán

(#153) gozso


gozso
senior tag

egyszercsakittvoltesittismaradt:D

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#154) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ugy emlékszem hogy kerestem valamit a google ben és kiadta az első találatra a PH t, ez már lassan 2 éve lesz.És azóta vagyok aktív tagja a Ph csapatának :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#155) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

én a szamitogep.hun olvastam elösször,aztán itt ragadtam:)

(#156) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nem én találtam meg a PH-t, a PH talált meg engem.

(#157) blueMerle


blueMerle
veterán

a régi mobilaréna fórum egyik aktív tagja voltam :) aztán ph-sodott a mobilaréna :)

(#158) NoLF


NoLF
addikt

én egyik jóbarátom, PH! addikt launcser kollega képernyőjén láttam meg egyszer ezt az oldalt és megtetszett, ennek eredményeként elkezdtem nézegetni otthon is, aztán már meg sem álltam a regelésig... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#159) alitak


alitak
senior tag

Nekem egy ismerős mondtam, aki aktív tagja (volt?) a PH!nak.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#160) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Én azt hittem, hogy ez egy társkereső oldal és azért regeltem... Mondjuk elég magas a hímneműek aránya, úgyhogy biztosan nem az... asszem...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#161) KrAt


KrAt
veterán

Gugli, kerestem a 9550-hez infókat. Első találat ez volt..
Olvasgattam, olvasgattam, majd reg, és itt maradtam. Nem bántam meg..

(#162) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem haver mondta azóta a kezdőlapom! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#163) ladybug


ladybug
őstag

Engem egy űrlény vezetett rá, hogy nézzek be ide. Azóta itt zavarom a köreiteket. :)

Ghost: Veled szeretek veszekedni. ;)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#164) Gh0sT válasza ladybug (#163) üzenetére


Gh0sT
addikt

Emlékszem, hogy már a regelésed napján összebalhéztunk a Nők, nőügyek topicban. ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#165) <>jana<> válasza Gh0sT (#160) üzenetére


<>jana<>
senior tag

reméljük ;] :D :D :D :D

(#166) P.H.


P.H.
senior tag

Havernak szóba hoztam, hogy kéne a 800-as Celeron-t fejleszteni valamerre, kis költségvetéssel. (Mint utólag kiderült, régi motoros itt, feldobta). Küldött egy mail-t, hogy regisztráljak, és up-oljam a piacos topikot (meg is lett egy-két héten belül a dual konfig). Aztán ittragadtam, napi pár óra (vacsora + surfing egy része) e helyre van szánva. (a P.H. regname meg a világ legnagyobb véletlene. A PH-t nem fogadta el, mert - emlékeim szerint - túl rövid, amúgy meg azóta így ismer mindenki körülöttem - a szüleimet kivéve :) -, amikor még viszaszámolva ez az oldal PlusABit (sem) volt). Reflexből írtam be, de utólag szerencsésen észrevettem. :) De ennyi csak belefér :B

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#167) Tangerine


Tangerine
senior tag

Én meg csak itt voltam, aztán jött a PH, és azóta is ittragadt. :U

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#168) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én kb. fél évvel a regelésem előtt hallottam róla, ennyi ideig csak olvasgattam a fórumot. Aztán egyszer csak úgy éreztem, hogy hozzá kell szólnom :B (Radeon 9550-es témában)

Azóta nincs megállás :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#169) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Asszem gugli. Először csak a teszteket olvasgattam, aztán belenéztem a fórumba, majd egy idő után úgy döntöttem, hogy most már muszáj kérdezni.:) Ha jól emléxem A64-gyel kapcsolatos volt az első hsz.:)

[Szerkesztve]

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#170) Bubu79


Bubu79
addikt

Én a Chip magazint lapozgatva botlottam bele a PH! egyoldalas ajánlójába - már az első alkalommal, amikor megláttam tudtam, hogy ezt látnom kell, ha egyszer lesz NET-em.

Tavaly májusban bekötötték a NET-et, utána jó darabig csak olvasgattam - majd regeltem és végül itt ragadtam :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#171) SimS


SimS
senior tag

Haver itt vette a 6600GTjét, meg mondta h kapott tanácsot is mindent...nomeg teszteket említett - kíváncsi lettem

eleinte én is csak a tesztek miatt jártam ide, de aztán mikor meglett a VGAm, benéztem a hozzátartozó topikba és éreztem magamban az erőt (kis starwars feeling :D) h tudok segítni másoknak és jött a reg

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#172) Robaj válasza tildy (#22) üzenetére


Robaj
addikt

(#173) Motion_Blur válasza c4-eXp (#169) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem, az Alkoholizálás topikban kezdted, és az első kb. 50 hsz-ed ott is született (pár db. a Nagy Ram-os topikban) :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#174) sbazsi válasza Robaj (#172) üzenetére


sbazsi
veterán

az első hszt hogy lehet megtalálni? :F

(#175) Dufresne


Dufresne
addikt

AND1 forumtárs-nál netezgettünk, amikor rámutatott a megoldásra, ami már akkor is a PH volr :C

(#176) Motion_Blur válasza sbazsi (#174) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Itt megvan az összes hsz-ed ;)

to Dufresne: :))

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#177) Dufresne válasza Motion_Blur (#176) üzenetére


Dufresne
addikt

Megelőztél :(((

(#178) c4-eXp válasza Motion_Blur (#173) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Nem, ez nem igaz.:D Mondjuk írtam jó sokat abba a topikba is.:DDD Az A64-es topikba írtam először, emléxem, csak a hsz-kereső nem jelzi ki, mivel azokat a hsz-eket még nem találta meg.:)

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#179) Dufresne válasza c4-eXp (#178) üzenetére


Dufresne
addikt

No igen nálam is úgy egy 1000-el kevesebbet talál, de végülis semmi sem tökéletes:D

(#180) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Alaplapot kerestem, és a munkatársam ajánlotta az oldalt. Volt egy profi teszt a 478-as lapokról... így kezdődött... :)

[Szerkesztve]

(#181) Motion_Blur válasza c4-eXp (#178) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hmm, érdekes...nekem megtalálta az első hsz-em: [link] :D

De összesen még a hsz-eim felét sem találta meg (6000-et) :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#182) c4-eXp válasza Motion_Blur (#181) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Na én viszont megtaláltam az 1. hsz-em a kereső nélkül.:) Viszont az biztos, hogy nem linkelem be ide. Nem kell, hogy mindenki, aki olvassa ezt a topikot, rajtam röhögjön.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#183) Motion_Blur válasza c4-eXp (#182) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Naaaa! Jöhet priviben is! ;)

Úgyis berakom :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#184) c4-eXp válasza Motion_Blur (#183) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Ha reggel Schumi nyeri az időmérőt, akkor esetleg.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#185) Motion_Blur válasza c4-eXp (#184) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ajjaj :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#186) Skipp


Skipp
senior tag

Haver (Agostino) mutogatta meg először, utána meg megtetszett.

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#187) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Nekem haver mondta még 2éve, csak elfelejettem a nickemet... És kb 10napja eladtam vmit, azért regeletm, és megteccett :) nagyon :)

Üdv, Dávid

(#188) szenes válasza Sianis (#30) üzenetére


szenes
csendes tag

Sajnos vesszük észre.. :( :DDD ;]

(#189) bahama bug


bahama bug
csendes tag

Nekem a barátom mutatta, aki itt lelkes fórumozó egy ideje :DD :))

'' az én az mindig valaki más''

(#190) Ice!?


Ice!?
őstag

Én a mai napig a monitoron látom a pH!-t. Itt is találtam rá.Ezért is nem értem, hogy amikor azt mondták, hogy költöztetik az iwiw-et, én ugyanúgy a monitoron láttam... :F

(#191) No-kia


No-kia
őstag

én még 2 évvel ezelőtt amikor mindig a moboilportot néztem,meguntam hoyg nem lehet beszélgetni és kerestema googlebe mobilos oldalakat és meg találtam a mobilarénát ( ez volt a nagy mobilos korszakom ;) )és onnan egy bő félévután észre vette a ph!-t és ide szoktam, bár még a mobilokban is o tthon vagyok egy picit :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#192) k. válasza No-kia (#191) üzenetére


k.
őstag

Hehe.Nálam is ez volt.Bár a kezdőlapom-ne kövezzetek- a mobilport mivel a barátom ott cikkiró igy baráti kötelességből is de a második amit megnézek a ph.Azért reggeltem mert melette néztem a mobilarénát is és amikár átjöttek a prohardver csoporthoz ittmaradtam.Azóta is gazdagon olvasom a ph-t.Mobilarénát kevésbé.Egy ideig-ugy 1 évig gyakorlatilag nem irtam ide.Mostanában kezdtem el ujra de már nagyobb kedvvel.Gyakorlatilag azóta vagyok tag-és már fanatikus tag.

(#193) No-kia válasza k. (#192) üzenetére


No-kia
őstag

:U szintúgy

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#194) Lenry


Lenry
félisten

én asszem az apróhirdetéseken keresztül... nem is tudom már hogy mit akartam venni vagy eladni... :)
de arra emlékszem, hogy az első kb fél évben csak az aprókat nézegettem... aztán a 7900 vs 8600 topikba szóltam be először (ha jól emlékszem) és szépen átszoktam a fórumra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#195) Winner_hun válasza Lenry (#194) üzenetére


Winner_hun
félisten

.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#196) <NewL>


<NewL>
addikt

Egy barátom ajánlotta/mutatta. Név szerint B-L-A-C-K ! :R

There's an app for that

(#197) 14adam


14adam
addikt

egy rokon ajánlotta---->DeadMen

(#198) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Én nem találtam meg a PH-t, a PH talált meg engem.

Skynet is real. It's called Google.

(#199) nemma


nemma
addikt

2005-ben a K750i-ről kerestem infókat, aztán valahogy eljutottam ide, elolvastam a tesztet és vettem egyet! :)

Mod: Anyám, és csak egy évvel később regisztráltam, nem semmi :))

[ Szerkesztve ]

(#200) kavicssli


kavicssli
addikt

Én mint a nevem is mutatja :D éppen egy 6600GT SLI rendszert épitettem és a tesztek miatt is meg pont a fotum miatt reggeltem ide! Első szárnycsapásaimat az SLI tulajok topicjába bontogattam! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#201) localhost


localhost
Közösségépítő

Regisztrált 2001-10-08 Már nem emlékszem! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#202) frame>24


frame>24
addikt

ez a lol

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#203) máyköl


máyköl
veterán

Láttam, hogy a bátyám itt fórumozik és megtetszett. Megnéztem a honlapcímet és elkezdtem fórumozni. :D

(#204) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Anno még 2006-ben akartam venni egy Abit IS7-e alaplapot és a google a PH!-t dobta ki. Az üzlet sikeres is volt és az illetőt azóta is keresem! :D Nem tudom miért, de csak egy év múlva regisztráltam magam! :F

Kedves illető: Ha olvasod e sorokat, akkor kérlek jelentkezz! 2006 ősz végén találkoztunk a Nyugatiban és vettem Tőled egy Abit IS7-e alaplapot (10K), ami egy nintendos dobozban volt. ;)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#205) Bubee82 válasza (Darkwood) (#204) üzenetére


Bubee82
őstag

Én meg nem emlékszem h volt :O :( :F

(De asszem hardver keresés útján :U )

[ Szerkesztve ]

(#206) runner 125


runner 125
nagyúr

A topik fő kérdésére vélaszolva; jóba vagyok a google-val,így ott bukkantam rá. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#207) fekeandras válasza runner 125 (#206) üzenetére


fekeandras
őstag

Nekem egy haverom adta a tippet, hogy nézzek be ide mert épp proci vásárlás előtt álltam.Így itt vettem meg nem a boltban.Kb. 20%-ot spóroltam ezáltal. (Köszi Gaboo007) Aztán beleolvastam a fórumokba is és itt ragadtam.Megfogott a PH! a sokoldalúságával a többi HW oldalhoz képest.

(#208) runner 125 válasza fekeandras (#207) üzenetére


runner 125
nagyúr

..noh igen,a PH! sok oldalúsága valóban nem mindennapi! -Szuper! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#209) L.T.


L.T.
aktív tag

Én Ebay PayPal topic-ok révén kerültem be tavaly

(#210) kpal


kpal
veterán

Én egy videokari tesztet keresetem és akkor tetszet meg az oldal hangulata és azóta minden nap itt vagyok :) minimum 1órát

[ Szerkesztve ]

(#211) nyunyu


nyunyu
félisten

Mar nem is emlekszem, hogyan talaltam ide, de gyakorlatilag a kezdetek ota olvastam a teszteket.

Forumra viszonylag keson, egy nyeremenyjatek kedveert regisztraltam, jo 4 evig nem is hasznaltam, csak 2007. vegen tettem at ide a torzshelyemet, miutan elegem lett a korabbi kedvenc evek ota tarto leepulesebol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#212) tomcsi23 válasza (Darkwood) (#204) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kedves illető: Ha olvasod e sorokat, akkor kérlek jelentkezz! 2006 ősz végén találkoztunk a Nyugatiban és vettem Tőled egy Abit IS7-e alaplapot (10K), ami egy nintendos dobozban volt.

csak nem elromlott? :Y :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#213) dragonfx


dragonfx
veterán

Ti hol találtátok meg a PH!-t?

interneten :DDD :DD :D :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#214) venember83


venember83
nagyúr

Emlékeim szerint indexről.

(#215) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

retrotelós topic által...

napibúvár...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#216) rétisün


rétisün
veterán

asszem valami hardvergond kapcsán dobta ki a google a PH! fórumot. megtetszett, ittragadtam :DDD
vagy valami hardvertesztet kerestem, és annak apropóján lettem mostanra addikt.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#217) huntermati


huntermati
tag

Hardverapró miatt regiztem anno.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.