Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 50 CENT


50 CENT
tag

A kérdésem:
Annyi regisztrált tagot látok mindig! Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan vesznek tudomást a PH!-ról? Haverok? Gugli? (Google)

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2) tiv83us válasza 50 CENT (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Te honnan vettel tudomast rola? Na latod masok is igy...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3) Digital válasza 50 CENT (#1) üzenetére


Digital
addikt

Haver (Biker)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) crab válasza 50 CENT (#1) üzenetére


crab
senior tag

én annak idején mikor először jöttem ide 2002. június 12.-én akkor a startlapról keveredtem ide.:)

(#5) TrollBalint válasza 50 CENT (#1) üzenetére


TrollBalint
addikt

én hangfalat akartam venni, és a haverom azt mondta ne csak teszteket nézzek, hanem inkább fórumokat és a google ezt dobta ki. megtetszett és megszerettem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#6) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Havertol tudtam meg.

(#7) jasszer


jasszer
senior tag

Tesztek útján...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#8) 50 CENT


50 CENT
tag

Én úgy keveredtem ide, hogy beleszerelmesedtem az NBA live 2005-be és a Gugli-ban keresgéltem és ez volt kiírva: PROHARDVER! Hozzászólások. Hát megnéztem és megtetszett!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#9) WillChi


WillChi
senior tag

Engem is a Google dobott ide. :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#10) bebean


bebean
aktív tag

rendszeres index olvasó vagyok, szal onnét jöttem...

...

(#11) SpiT


SpiT
tag

Konkurens oldalakról jutottam ide! :)

Winbond BH-5 rlz ;]

(#12) sharker


sharker
aktív tag

Én már nem is tudom:)
Passz...
De itt vagyok és ez a lényeg;)

(#13) gLes


gLes
őstag

Haver (Shim) ;]

(#14) escie


escie
őstag

nem is tudom...
a lényeg az, hogy a suliban, ahol mindig neteztem, egy időben nem volt elérhető a hwsw, amit egy haverom ajánlott. ekkor jutott az eszembe, hogy van egy másik hw-es oldal is. sosem tudtam, hogy prohardver.index.hu-t, vagy index.prohardver.hu-t kell beírni... :)

emlékszem, még lazán vissza lehetett olvasni a fórumokat akkoriban, olyan kevés topik volt. :)

ez volt valamikor 2002 első negyedében, aztán később regisztráltam is...

I'm back, baby!

(#15) 50 CENT


50 CENT
tag

Én most adtam meg a haveromnak a címet valami Linkin Park lesz a neve

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#16) Ck.


Ck.
addikt

Engem is a gugli dobott ide, még annak idején egy Leadtek Winfast TV2000 XP Expert keresésekor. :D

(#17) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Nekem is hawer (The DJ) alánlotta --> én meg már másoknak is megadtam a címet!...:)

(#18) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

én Startlaprol

haverok meg tölem;)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#19) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Index

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#20) bbazsy


bbazsy
őstag

haverok (cadaver)

..

(#21) ReJim


ReJim
őstag

én tesómtól keveredtem ide (net84, local hwpijac)
de természetessen terjeszetm az eszmét! :DDD

</end.?>

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Ha egyszer megtalálom az első hozzászólásom akkor rájövök , hogy keveredtem ide.Annyira emlékszem, hogy épp alaplapot és procit szándékoztam venni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) tahoman


tahoman
tag

Én egy infós haveromtól láttam, hogy mindig itt van, és megtetszett, mármint az oldal.

[Szerkesztve]

(#24) e=mc²


e=mc²
őstag

nememlexem pontosan hogyan, de mas oldal linkjerol az tuti...

Ambulimax Provider

(#25) lamadou


lamadou
senior tag

én a suliban láttam, hogy valaki tesztet olvasott itt. aztán itthon megnéztem, megtetszett, regisztráltam. Azóta többeket küldtem ide:)

(#26) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Épp videokártyát akartam venni,és volt egy Geforce3 teszt.Aztán ráleltem a fórumra,azóta nem szabadultok tőlem.

(#27) _seth_


_seth_
veterán

Vmi venni vagy eladni akartam erre emléxem :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Én a 6800GT vásárlása előtt adatokat,leírásokat kerestem a kareszról,tehát engem is a gugli dobott ide !:)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#29) Winner_hun


Winner_hun
félisten


Videokaresz vásárlása előtt álltam, aztán tesztek....

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) Sianis


Sianis
addikt

Google kidobta a cikkre, hogy Prohardver! aztán rákatintottam, majd már minden ment magától....

(#31) kiskubai válasza 50 CENT (#1) üzenetére


kiskubai
tag

már megint 1 értelmetlen topic:D

a kör. a film topicban. valaki: de a fő hiba hogy nem akis csaj jön ki hanem az áldozatot huzza be Tv -be.| erre a válasz: Fő a változatosság. Elképzelem, ahogy rémisztő hangon a következőket mondja: ''Benne leszel a TV-ben!'' BY: Vigneau

(#32) aDM|RaL^ válasza kiskubai (#31) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

növeljük a prohardverfórum adatbázisának adatterjedelmét c. topic folytatása:D:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#33) CuKoR válasza kiskubai (#31) üzenetére


CuKoR
senior tag

Kérdezte vki ? :);]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#34) Sianis


Sianis
addikt

Szerintetek egyszer elérjük azt, hogy a PH! tartalma elkezdi elérni a határt? Vagy végelen terjedelmű az adatbázis? :D

(#35) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

google kidobta, én idekeveredtem, azóta szinte minden ilyen jellegű problémára megtaláltam a megoldást ;)
anyukám meg azt mondta, hogy ahol jól érzed magad, ott maradj meg! :D

(#36) aDM|RaL^ válasza Sianis (#34) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

ehe, majd ilyen NEC EarthSimulator fogja szolgáltatni:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#37) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Én valami PC magazinban láttam még régen egy nyereményjáték-hirdetést, hogy ''gyere a prohardver.hu-ra és nyerj''... gondoltam ha már ingyen van, akkor miért ne?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#38) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Hasonló topik: Bővebben: link (Néhányan azt is leírják hogy hogyan kerültek a PH!-ra.)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#39) rup1u5


rup1u5
nagyúr

index

időnként lehetne törölni a sok felgyülemlett értelmetlen topikot.
mondjuk ezresével.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40) Neck


Neck
veterán

Én unatkoztam órán, és itt olvastam teszteket, aztán ideszoktam idegesíteni a jónépet:P:C:DD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#41) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

SG.hu-ról keveredtem ide. Nem bántam meg.:)

(#42) Kokog


Kokog
csendes tag

en havertol tudtam meg.de ha mar sokan leirtak a velemenyuket magarol a forumrol,hat megteszem en is.rengeteg nagykepu ember gyult ide ossze.ennyi...

Feri bácsik kíméljenek!!!

(#43) Sidaries


Sidaries
őstag

Haver (HEBI), de én regisztráltam először. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#44) Cardinella válasza 50 CENT (#1) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Most komolyan; mi az értelme az ilyen mélyenszántó faszságnak...
Anno azt szerettem ezen a Fórumon, hogy az összes idevonatkozó szakmai témát meg lehetett tárgyalni, segítséget lehetett kérni; és nem a hozzád hasonló nagytudásúak jöttek ide tömegével...Most egy rakás fos topic jelenik meg az aktuális témák között...
Mi vagy Te, valami látens Kalapúr, vagy valami egyéb SP figura; esetleg közvéleménykutató...értem???...
Én kérek elnézést.

(#45) b14 válasza aDM|RaL^ (#32) üzenetére


b14
senior tag

Ki törölte a topciot?:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#46) V.ki válasza 50 CENT (#1) üzenetére


V.ki
aktív tag

Én Google-vel.Keresgéltem vmi .pdf-et,kidobta a PH!-t is találatnak.Benéztem és itt ragadtam.;)

(#47) mkbla


mkbla
senior tag

nekem pl egyik haverom fórumozott itt állandóan, eleionte még nem is nagyon foglalkoztam vele h mi az a ph.... aztán én meg gépet akartam venni, és idekeveredtem.... most meg itt ragadtam.... függővé váltam :DDD

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#48) BenJoe


BenJoe
senior tag

Gugli --- valamire rákerestem... :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#49) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Indexről jöttem én is :)

(#50) zsiga667


zsiga667
addikt

Én a Coolness-ről jöttem, oda meg a mod.lap.hu-ról jutottam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.