Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  TI 200? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Két hónapja vettem egy Inno3D GF3TI200-as kártyát. A minap szükségessé vált némi tuning - befutott a F12002, s a 800-as PIII gyengécskénak bizonyult. Nos érdekesen alakult a helyzet. A memóriát ugyan 400-ról csak 450-re tudtam föltornázni, ám a 175-ös grafikus mag gond nélkül megy 260-on is. S ezzel egy furcsa, 260/450-es kártya jött létre.
TI200-as tapasztalatok?

prohardver vendég

(#2) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A geforce kártyáknál a memória órajelének növelése nagyobb teljesítmény növekedést eredményez mint a graf. procié.

(#3) Egon válasza Flashcash (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Így van. Annyit tennék hozzá, hogy teszteléssel lehet megállapítani az optimális arányt. Nekem volt olyan anno a GF2 MX-emmel, hogy változatlan memória órajel mellett megnöveltem a GPU órajelét, és ad absurdum rosszabb értékeket hozott ki a 3DMark...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) biker


biker
nagyúr

OFF
ha ilyen a ti200, nem veszek! kössz hogy szóltál :)

nekem van r7200, és 800x600 2xAA 30FPS, de 1024-ben 175/175-ön 40-45 FPS

ja, és p4-el. a vga-t akartam lecserélni, de ha a ti200 is csak tunningolva viszi az f1-2002-t, akkor nem veszem meg.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Egon válasza biker (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem a srácnak nem a vga, hanem a proci a szűk keresztmetszet (ellentétben veled)...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) guest válasza biker (#4) üzenetére


guest
veterán

Az F12002-t viszi a TI200, nálam valóban a PIII800 a szűk keresztmetszet. A VGA tuning is azért vált szükségessé, mert a processzor max 882-ig bírja, s ez még mindig kevés a fullos beállításokhoz.

prohardver vendég

(#7) Spensers válasza biker (#4) üzenetére


Spensers
aktív tag

Ja ja szerintem ettöl még meg veheted a ti 200 at. Ott a proci nagyon kevés ha P4 ed van ahoz már tökéletesen elég...

(#8) biker


biker
nagyúr

bocsi fiuk, gondoltam az OFF és a :) elég lesz ahhoz, hogy ne kanyarodjunk el a témától.

na de, ha a proci kevéske, nem sokat érsz el a vga húzással! akkor pl. 8000x600 4xAA és akkor jobb lesz a kép, mert nem szaggatott, akár 640x480-ba is mehetsz, ti: a az AA-t a vga számolja, nem a proci.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  TI 200? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.