Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
A They Hunger - Lost Souls egy Horror FPS lesz. A történet nem veszik el epikus mélységekben, mindössze annyiról van szó, hogy 1960-ban, Északkelet-Európában a nyugalmat nem lelő holtak hipp-hopp előmásznak sírjukból és a környék - még élő - lakóinak életére törnek. A jobb fajta klasszikus zombifilmekhez szokott játékostársadalom tagjai bizonyára heves tapsviharral fogják köszönteni ezt a túlélő-horror-FPS turmixot.
A Black Widow Games fejleszti a játékot, valójában ez egy régi címük, a They Hunger mai igényeknek megfelelően feltupírozott grafikai átdolgozása lesz a Valve Source engine-jére. Téves megközelítés az, hogy szimplán egyszerű átiratról lesz szó, tulajdonképpen egy vadiúj részt kapunk kézhez, amint megjelenik a cucc.

Hivatalos honlap.


BWG: The Second Encounter Interview.

Screenshots.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Janoska26 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Janoska26
addikt

elég hülye motort választottak, az volt a bajom a half life-ban is, hogy nem volt eléggé élethű mikor meglőttem a huszárokat, csak valami piros fröcskölt kicsit, de semmi extra, egy zombis játékban meg mindenképp kell hogy figyeljenek erre, főleg hogy a zombik lazábbak és azoknak bezony ha belelőnek akkor szét kell esniük, remélem megoldják ezt is, hogy csak úgy hullnak majd a testrészek :DD . Bár amiért jó a source moci, mert nem kér erőművet, így minden esélyem meglesz arra hogy elindul az Én gépemen is, úgyhogy hajrá-hajrá Huszárok mindent bele, Jánoska zombikat akar aprítani :))

(#3) Vistaboy válasza Janoska26 (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha kaszabolást akarsz, akkor ez lesz a te játékod:
Heart of Eternity Itt aztán lesz aprítás és végtagvesztés, minden amire a pici szíved vágyik. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Silenzio


Silenzio
addikt

Eléggé modszagúnak tűnik... Tökéletesen úgy néz ki mint a HL2, nem hinném hogy megér egy önálló játékot. De mivel zombi-fan vagyok, van kb. 100 zombifilmem, ezért várom szeretettel!
Ja, mellesleg ennek már vagy 2 éve ki kellett volna jönnie... Akkor olvastam róla először.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) Vistaboy válasza Silenzio (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez tulajdonképpen a régi Half-Life MOD, a "They Hunger" újrafeldolgozása lesz a Source Engine-re. De állítólag nem egy-az-egyben átirat lesz, hanem új történetet kapunk majd.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.