Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Telenor 2020 (Mobil a kulcstartóra) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lacko6


lacko6
senior tag

Mi nap a tescoban fedeztem fel ezt a mini telefont,a telenor kinálatában.

Érdekessége a mérete és talán az hogy sokat nem tudni rólla.

Azért is nyitottam ezt a topikot hogy megoszthassuk észrevételeinket.

Az ára 4-5000ft Telenor 2020

(#2) meroly válasza lacko6 (#1) üzenetére


meroly
veterán

Semmi, de semmi infót nem találtam róla a neten, egyedül ezt a kis beszélgetést: [link]
Ezek alapján halott ügy az egész.

Impossible is nothing

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Tapasztalatok, szakmai fórum erre: Homár
:))

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) imark1972


imark1972
csendes tag

Nos én is vettem egy ilyen kicsikét, a negatív vélemények ellenére! Az Auchanban vettem 3990 forintért. Amit mindjárt az elején le kell szögezni: ezért az összegért senki se várjon csodát! Aki komoly telefont szeretne, annak minimum még egy nullát hozzá kell írnia ehhez a végösszeghez! A dobozban van a telefon adatkábel, töltőfej, headset ami mini usb végződésű és nem a legjobb minőségű, de a célnak megfelel. A telefon tényleg nagyon kicsi! Az is igaz, hogy a felhasznált anyagok között sok a fém, ami azért meglepő egy belépő szintű telefonnál!
A lényeg, hogy a telefon tud telefonálni! Lehet SMS-t írni bármilyen csengőhang rátehető (nekem az mp3-at simán ette!) Az igaz, hogy szükséges a micro SD kártya hozzá, mert az alap memóriája 48 KB! Van benne Bluetooth, és FM rádió valamint zenelejátszó is. A kijelző nagyon kicsi olyan 1" körüli a felbontás és a betekintési szög sem acélos de a célnak megfelel. A menürendszere egyszerű és könnyen kezelhető. Meglepő módon van egy teljesen jól használható fájlkezelő is a telefonban! A telefonáláskor semmilyen problémával sem találkoztam. A csengetési hangerő brutál erősségű, le is vettem a 6-ból 3-as szintre! Persze nagy hangerőn már torzít de biztos meghallom! :) Azt elhiszem, hogy lehetnek összeszerelési problémák ilyen olcsó készüléknél, de nálam minden rendben - eddig! Ja és az akkumulátor! 400 mAh tehát pár napnál többet ne várjunk tőle!
Konklúzió: Én azt kaptam amit vártam! Van egy fémházas nagyon kicsi telefon, amivel lehet telefonálni! Slussz - passz! Nem alkalmas interneten való böngészésre, videók lejátszására, fényképezésre, levelezésre stb. aki ilyet keres, vegyen érintőképernyős okos telefont!

(#5) Viktor0610 válasza zdanee (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Vicces", hogy a Telenort ekézi, amikor NEM a Telenor nem vette vissza, hanem a mitudomén melyik madarasteszkó... :U

Samsung Galaxy A54

(#6) meroly válasza imark1972 (#4) üzenetére


meroly
veterán

Na ez egy korrekt vélemény, örülünk a pozitívumoknak is :K

Impossible is nothing

(#7) meroly


meroly
veterán

Van róla MA-s teszt: [link]

Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Telenor 2020 (Mobil a kulcstartóra) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.