Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kepeszt


kepeszt
tag

Sziasztok!
Szeretnék itthon egy TS.-severt csinálni,de netudok.Axelerós nem fix IP-m van.Tanácsokat,tapasztalatokat kérek tőletek.
Köszönöm.

(#2) Giruna válasza kepeszt (#1) üzenetére


Giruna
tag

Ha felmész a TS-re egy csomó publikus szervert találhatsz, mért akarsz te lenni a szerver?:)
Ha többen vagytok, akkor a terhelést nem biztos, hogy a netkapcsolatod bírni fogja, ha meg ketten akartok beszélgetni, akkor bármely publikus szerver jó lesz.
Ha mégis te akarsz lenni a szerver, akkor szükséged van a TS szerveroldali verziójára is, ezt elindítod, többieknek elküldöd az IP-d és elvileg müködik is (ha router-ed van, akkor lesz egy kis macera)

The Song Remains The Same :: http://www.giruna.hu

(#3) dannnnn


dannnnn
aktív tag

valaki nem tudna most beszurni egy ts servert? ki akarom probálni uj mikrofonom!! megköszönném.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#4) dannnnn válasza dannnnn (#3) üzenetére


dannnnn
aktív tag

ahh mind1. már sikerült kiprobalni. amugy valaki télleg nem tud egy ip t?

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#5) Kraptor válasza kepeszt (#1) üzenetére


Kraptor
őstag

Simán lehet, csak mondjuk addig és a server míg Axi nem oszt neked új IP címet. Portokat nem tudom, hogy meyliket kell kikapcsolni, tehát ha gyors de piszkos megoldást akarsz, akkor DMZ on a routeren és mehet is a dumcsi. Persze TS server progi kell hozzá.

(#6) dannnnn válasza Kraptor (#5) üzenetére


dannnnn
aktív tag

ezt a kérdést a srác már nagyon régen tette fel. én csak azért tettem fel hátha valaki tud adni ipt. off ba kellet volna tenni.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#7) Kraptor válasza dannnnn (#6) üzenetére


Kraptor
őstag

LOL:DD:DD
Tényleg nagyon rég tette fel a kérdést....

(#8) Kuvik


Kuvik
tag

Sziasztok!
Van egy nagyon nagy problémánk a szerver kliensel kapcsolatban. Havernál, (akinél megy a szerver) volt egy rendszer reinstall. Azóta memberként senkit nem enged be a szerver, mintha elfeljtette volna a kódokat. Szuperadminisztrátorként se lehet belépni, hogy jogokat tudjunk kiosztani.
Aki tud az légyszi segítsen, SOS lenne a dolog!

(#9) Kuvik válasza Kuvik (#8) üzenetére


Kuvik
tag

A gond hál istennek megoldódott. Csak újra reggelni kellett.
Gondoltam leírom, mielőtt még valaki kis-regény írásba kezdene, bár nem hiszem, hogy erre sor került volna.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.