Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Úgy gondoltam, nyitok egy Topicot ennek a témának, hátha vannak itt a Ph!-n is ezzel a szakmával foglalkozó, esetleg e szakma iránt érdeklődők! :R

Smoke & Torque

(#2) inf3rno válasza Szplöttyy (#1) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát én érdeklődök, nekem valami nagyon alap rendszer kellene, ami mozgásérzékelővel fényképez, mert úgy néz ki, hogy lopják a tyúkokat öreganyám telkéről. Gondolom elterjedt a faluban, hogy kórházban van, aztán kihasználják a jóemberek a lehetőséget.

Buliban hasznos! =]

(#3) zozoz1 válasza inf3rno (#2) üzenetére


zozoz1
aktív tag

aztán kihasználják a jóemberek a lehetőséget.
Hmmm... jóemberek? Gondolom nem sápadt arcúak....

Kár hogy itt ilyen érdektelenség van ebben a témában. Pedig hasznos topik lenne. :F

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#4) mirci18


mirci18
addikt

Én a szakmában dolgozom.
Ha kérdés van segítek szívesen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5) Spet válasza inf3rno (#2) üzenetére


Spet
addikt

És sok képed lesz a tyúkokról, mert minden mozgásra fényképezne ahogy leírtad :K

Szerintem egyszerűbb lenne, egy infra kamrákkal működő rendszer ami állandóan rögzít/közvetít (akár internetes kapcsolattal).

Csak minden pénz kérdése.

(tudom száz éves hozzászólás, de legalább felkapatjuk a topikot :P )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6) MZperX75 válasza Spet (#5) üzenetére


MZperX75
addikt

1000 csirke felett érdemes a beruházni,mi Kapolyon építettünk disznófarmra riasztót mert lopták a malacokat 1400 malacka volt a farmon. :DDD Az a szag.(persze az ott dolgozók voltak,mert amint beszereltük,azonnal megszűnt a lopás is.hehe hogy utáltak.

[ Szerkesztve ]

(#7) Spet válasza MZperX75 (#6) üzenetére


Spet
addikt

Van egy elrettentési foka ezeknek a rendszereknek (beépült emberi ösztön most már). Persze az elvetemültebbet nem zavarja, visz így is mindent ami érték és mozdítható :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.