Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t.comp.kft


t.comp.kft
újonc

Hamarosan nyíló számitástechnika szaküzletbe 1 fő, maximum 25éves munkatársat keresünk eladói/szervizes munkakör betöltésére.

Feltétel magas szintű, naprakész hardware-es és software-es ismeretek, jo kommunikációs készség, angol nyelvtudás társalgási szinten.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:30-18-ig

Próbaidő: 2 hónap

Fizetés: próbaidő alatt nettó 60ezer, utána nettó 80ezer Forint.

Jelentkezést és az önéletrajzot a következő emailcímre várjuk: allas@startadsl.hu

(#2) Vikthor válasza t.comp.kft (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez kemény... egyéb juttatások? Nyelvpótlék?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

És pesten, gondolom ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) t.comp.kft válasza Esmein (#3) üzenetére


t.comp.kft
újonc

elnézést, ez kimaradt: Budapesten.

(#5) t.comp.kft válasza Vikthor (#2) üzenetére


t.comp.kft
újonc

Jutalékos rendszer természetesen lesz, de a kezdeti időszakban még nem.

(#6) XPA


XPA
csendes tag

csak kíváncsiságból mekérdezhetem, hogy pl egy 26 vagy 27 éves munkavállaló miért nem lehet alkalmas az állásra?

(#7) Vikthor válasza XPA (#6) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mert több szabival jár meg fizuval... gondolom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) g@bo


g@bo
nagyúr

60k az f*ng, a 80k + jutalék már korrektebb, szerintem kimaradt a bejelentés minimálbérre szöveg.

a max 25 év pedig hátrányos megkülönböztetés, ilyet leirni nem lenne szabad.

(#9) kiki144


kiki144
csendes tag

itt

(#10) Lortech válasza kiki144 (#9) üzenetére


Lortech
addikt

Igen, ott egy alaplap? 'szt?

Thank you to god for making me an atheist

(#11) kirkri válasza kiki144 (#9) üzenetére


kirkri
addikt

Na, ezt nem értem. :))

21 éve a Prohardveren! ™

(#12) GrandeP válasza kirkri (#11) üzenetére


GrandeP
őstag

Mit nem értesz? :)

Az egy alaplap... ez olyan mint az autónak a karosszériája. :DDD
Tehát kell egy géphez..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Az elvárásokhoz képest a kezdeti 60k elég sovány, a két hónapot követő cash már valamivel jobban hangzik.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14) Sátán44


Sátán44
addikt

Debrecenben vagy környékén,ha van ilyen állás lehetőség az engem is érdekelne.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#15) AGE-T


AGE-T
senior tag

Angol nyelv + naprakész...Elég lájt még a 80e is. Olyan 120 nettó már reálisabb lenne. Ne nézzük már hülyének a népet. :((

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#16) Lortech


Lortech
addikt

Senkit ne zavarjon, hogy 2004-es hirdetés. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#17) Overlocker válasza Lortech (#16) üzenetére


Overlocker
veterán

LooL :DD

(#18) AGE-T válasza Overlocker (#17) üzenetére


AGE-T
senior tag

Akko is kevés :D :P

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#19) Fero23


Fero23
csendes tag

Sziasztok!

Mondok egy jó történetet. Állás keresés! Pest megyében lakom Dunakeszin. 23 éves vagyok! Nos, volt egy PC szervízes állás hirdetve, amire be is adtam. Szép dolgokat mondott a góré próbaidő 3 hónap 80.000 nettó + benzin pénz. Majd ezt követően 120.000 nettó + benzin pénz és 8 órás munkaidő + céges autó persze min bér bejelentés. Nem is volt gond, mert értettem hozzá (3-4 éve csinálgatom, és soha nem volt gond a munkámmal. Nem hívtak vissza hogy rossz.) és rendszergazdaim is van. Nem tartom magamat nagy embernek, hiszen valaki sokkal többet tud nálam. Mindegy felvettek és ment is meló! Majd egy kicsit megapadt, mert az ürge nem nézet szét hogy tőle 200m van még 2-3 számtech bolt ráadásul nem olcsón adta a cuccokat. Ekkor internetet jártam szerelni a haverja mellett (november és december reggel 8-tól este 23-ig dolgoztam egy kis 3000 Ft kis édességet kaptam érte + Benti munkák, és amikor valami nem ment egyből nekem szólt. (Fizun persze semmi). Nem is volt rossz, mert egy hónap, de csak egyszer kaptam 125.000 Ft mindennel együtt! Reális fizu, ha mindig ilyen lesz a hónap gondoltam. Eltelt 4 hónap hát nincs se autó se, fizuemelés! Megkérdeztem tőle, hogy mikor lesz, mert kölcsön autóval dolgoztam! Erre a válasz! Nem megy, a bolt nem tud emelni meg stb.! Mondtam neki, de ez nincs benne a szerződésbe, hogy ha nem megy a bolt. Válasz igen, de a 80.000 forint amit kapok az a 120.000 bruttó nettója. Meg ilyenek. De mondom neki, hogy eltelt a 3 hónap nem emeltél fizut pedig le van írva se autó. Lesz jövő hónapba ez volt a válasza! Ok mondom, megvárom! Közbe visszaadtam a kocsit, akitől kértem. Erre azt mondta vagy szerzek kocsit 2 hét alatt vagy vége a munkámnak! Mit tesz az ember! … Vettem egyet hitelre, mert fontos volt a munkám! De úgy volt, hogy átvesz az internetes srác aztán ok! Nem vett! Zsákutca! Nem megy bolt, hitel a nyakadon, és sorolhatom még! 9 hónap után pedig betegszabadság után felmondott nekem! Lényeg a lényeg se, fizu emelés, se autó, egy hitel a nyakamba, és nincs melóm! Ja és nála van 280.000 Ft + túl óra és jelenléti ív pedig 20 órával irata alá mindig!!!
Azóta nagyon nehezen találok állást, mert van egy kis beszédhibám ezért már az első percbe elkönyvelnek. De attól függetlenül jó munkám van (Nem tartom magam nagy embernek), mert 4 év alatt 2 helyre hívtak vissza, hogy rossz a gép. Ismerős ismerőse haverja bele piszkált! Biztos vannak így mások, is, mint de nagyon rossz hogy ilyen világot élünk! El kell fogadni! Nem tudunk mit csinálni! Sajna

Köszönöm aki végig olvassa és egyetért velem.
Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#20) Fero23


Fero23
csendes tag

Hali!

Egy két szót vagy mondatot rosszul irtam le! Elnéést kérek érte de sajnos idegalapon vagyok egy két hónapja és már mindenhol kezdek kibukni.
Köszönöm megértéseteket!

(#21) RoyalFlush válasza Lortech (#16) üzenetére


RoyalFlush
őstag

;)

Fero23: szomorú eset .. sajnos manapság sok hasonló megtörténik :(

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#22) Lortech válasza RoyalFlush (#21) üzenetére


Lortech
addikt

Jah, utolsó feltünése 2004, de reménykedjünk, hátha mindjárt betoppan jobbnál jobb ajánlatokkal. :DDD

Thank you to god for making me an atheist

(#23) RoyalFlush válasza Lortech (#22) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Vajon létezhet még ez a cég? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Amúgy az ilyen és ehhez hasonló ősöreg, régen értelmét/aktualitását vesztett, kihalt topikokat miért nem zárnak v. törölnek x hét inaktivitás után? Ebben pl. még hasznos információ sincs, ami időtálló lenne, leszámítva talán hogy 4 éve is simán éhen lehetett halni az infóban. Kivéve ha high-end programozó az ember vagy mázlista, esetleg cégtulajdonos. ;)

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#25) Fero23


Fero23
csendes tag

Sziasztok!

Csak az a röhej, hogy a cég már mindennel foglalkozott. Orvosi gyógyszer, automata, most meg napenergia kollektor, tv-k meg ilyenek!! Jó mi?

(#26) Anakin007 válasza Fero23 (#25) üzenetére


Anakin007
aktív tag

És tudod mennyi ilyen van még? :)

Ha Isten létezne, hinnék benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.