Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Server a PH!-rádiónak (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Ugye bár volt PH rádió de nem sokáig. Sajnos túl terhelt volt a server. :( Ha esetleg valaki tudna valami szélessávú servert bisztositani a PH rádiónak az irjon ide minden képpen pls. ás igy éjjel-nappal lenne PH rádió amin jobbnál-jobb számok szolnának. És lehetne kivánság műsort is csinálni. Csak elöször server kellene mindehez. Szóval aki tud az irjon ide.

"Later Nerd!"

(#2) supercow válasza Dr.Burn (#1) üzenetére


supercow
őstag

Nem akarom a kedvedet elvenni, de nézd meg az Artisjus oldalát, a stream kategória is szerzői jogdíj-köteles, mint minden más műsorszórási mód. Ezen kívül nem hiszem, hogy bárki is hajlandó lenne kifizetni helyetted a sávszélességet, ami kell, tehát reklámot is kell majd adni ''adásban'' hogy bevétel legyen. Ehhez kell egy hivatalos forma (cég, vállalkozói stb.) aki adja a számlát a reklámról és kifizeti azt a számlát, amin a jogdíjak szerepelnek.
Teljesen free zenéket is lehet adni, de akkor is ki kell fizetni a szélessávot, mert ehhez szerintem nem elég egy ''otthoni'' kapcsolat.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#3) Dr.Burn válasza supercow (#2) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Gondoltam valami egyetemi vonalra. Vagy valami ilyesmire. Nem azt mondtam adja oda a servert. De majd bővebben reggel.

"Later Nerd!"

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

hmmmmm..............
Én még nem hallottam arról. h rádiótól lóvét elkérnek....
márcsak azérse mer ez nekik is reklám....
Inkább fordítva, tejelnek, h játsszd a számaikat.

Úgyhogy én csak mellette tudok lenni, pláne h, bejön a netrádió, és ha esetleg még én is kérhetek benne zenét....

Akkor a legjobb.:-)))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) supercow válasza Agyasima (#4) üzenetére


supercow
őstag

http://www.artisjus.hu/dokumentumok/rti_2003.html
C/1.
3.1 fejezet
3.1.1, 3.1.2 és 3.3.1 pontokat olvasd el
ja és a 3.7.1-et is a számlázás módjáról

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#6) Agyasima válasza supercow (#5) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ez több mint röhelyes. Ez a TÖRVÉNY?
Mer ezexerint ha írok 1 dalt és elkezdem játszani azér is fizetnem kell.........

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7) Parci válasza Dr.Burn (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Lesz official PH rádió, kb fél éve dolgozunk rajta, a törvényességen, mindenen... jóideje húzódik, talán lassan beindul.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Sanyo válasza Parci (#7) üzenetére


Sanyo
senior tag

Jól hangzik! Igényli a nép! :)

(#9) Turmoil válasza Agyasima (#6) üzenetére


Turmoil
senior tag

Pontosan: megvédjük a jogaidat, ha akarod, ha nem, viszont fizetned kell érte :O

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#10) slug válasza Parci (#7) üzenetére


slug
senior tag

Nah, az king lenne ha beindulna!

(#11) supercow válasza Agyasima (#6) üzenetére


supercow
őstag

lehet, hogy fizetned kell, de a jogdíjat te fogod megkapni, ha tied az a szám. Az Artisjus jogvédő és érdekképviseleti szervezet, nem adóhivatal, aki csak beszedi a pénzt és nem ad semmit.
Tehát ha saját dalt sugárzol akkor a sugárzásért fizetni kell, de mivel saját dal azért meg te kapod a pénzt, kérdés hogy megéri-e. Ha a reklámbevétel nagyobb, mint a befizetett összeg akkor ugye van nyereség, de abból fedezni kell a sávszélességet is stb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#12) Apika válasza Turmoil (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Mint a maffiánál a védelmi pénz...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Server a PH!-rádiónak (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.