Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gregtom6


gregtom6
csendes tag

Hy mindenki! Lehet, h rossz helyre írok, de majd vki áthelyezi.

A lényeg, h vettem végülis egy Sapphire Radeon HD4670 512mb ddr3-at. Mióta megvan, azóta néha újraindul a gépem, néha fél perc múlva, néha 4-5 óra után. A kérdésem, h lehet-e a táp miatt? Mert fölöslegesen nem vennék új tápot.
A táp márkáját nem tudom, mivel nem én raktam be a gépbe, de ez van ráírva:
Model: LPJ9, 400W, LCG, P4+, Q.A. OK, 060 617
Ismerőseimtől úgy tudom, h ha akármi baja van a tápnak, akkor max lekapcsol a gép, de nem szálhat el tőle az egész gép, max a 10 évvel ezelőtti tápoktól. Ez igaz?
És legutóbb ilyen újraindulgatásos gond akkor volt, amikor az alaplapom szaródott el, nagyon remélem, h most nem annak lesz baja.
Ha mégis annak lenne gondja, akkor megjavítható valami hűtéssel, és hőmérséklet ellenőrzéssel?

(#2) Tim82 válasza gregtom6 (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem áthelyezi, hanem zárja, mert ilyenre van gyűjtőtopik.

Csak simán kikapcsol és újraindul, semmi hibaüzenet, kékhalál?

A tápodról kb. 5 mp Google-keresés után kapásból megtudhatod, hogy Linkworld táp. Emlékeim szerint a márka nem tartozik a megbízható tápgyártók közé.

A továbbiakban érdemes volna az elsőnek linkelt topikban folytatnod. Ott viszonylag hamar kapsz tanácsot - nem tőlem, mert asztali gépek szerelésében nem tartom elég jónak és tapasztaltnak magamat. :)

Bár azért háromnegyed 2 van és ilyenkor csak ilyen elvetemültek vannak ébren, mint én, aki belefeledkezett a Left 4 Dead-be... :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.