Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Scrapheap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Den


Den
veterán

Kedvenc tv műsorom, a discovery-n a scrapheap challenge. Ma is lesz, ma légpárnást fognak építeni. Van aki szokta nézni?

www.simson4t.hu

(#2) localhost válasza Den (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amikor nem éppen dolgozom, néha! Én is szeretem! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) The_Tom válasza Den (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

ja, egy párat láttam. tök jo miket össze épitenek

Üdv.

Szerintem.

(#4) khalox válasza Den (#1) üzenetére


khalox
őstag

Ahha.. tetszett, amikor ilyen katapultokkal bombázták egymás várát.. jó poénok vannak benne, de azért szerintem kicsit sok idejük van...

(#5) Atrox válasza Den (#1) üzenetére


Atrox
tag

Néha nézem. Nekem az tetszett mikor konbájnt építetek. :)

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#6) nap


nap
addikt

jaja, voltak benne jo reszek, pl.: roncsderbi, bombazok. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) tomcs válasza Den (#1) üzenetére


tomcs
őstag

mikor lesz? hany oratol?

(#8) Den válasza nap (#6) üzenetére


Den
veterán

Mondjuk az a bombázó elég barom feladat volt. Tök beteg gépeket csináltak. Repülni egyik sem akart. Mondjuk ez jellemző volt a második sorozatra.

Nekem a kedvencem az első részből, a kötélhúzás, meg a legújabból mikor dragstert építettek.

www.simson4t.hu

(#9) twollah válasza Den (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

A dragsteresnek csak az elejet lattam.
Eppen mentem hazasodni.

(#10) Den válasza twollah (#9) üzenetére


Den
veterán

:)

www.simson4t.hu

(#11) DoubleD válasza twollah (#9) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Kész vagy twollah :DDD

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#12) boca111


boca111
tag

Hánytól lesz? 21:30???

(#13) Den válasza boca111 (#12) üzenetére


Den
veterán

21:00-tól, bár a műsorban (magyarul) fából vaskarika van, ez gondolom valami nagyon szellemes fordító vicces fordítása. a discoveri oldala meg nem jön be nekem, de ilyenkor szokott lenni.

www.simson4t.hu

(#14) tomcs válasza Den (#13) üzenetére


tomcs
őstag

azleszaz.... mutattak valami ajanloszerut hogy mi lesz a napi program...

(#15) boca111 válasza Den (#13) üzenetére


boca111
tag

Köszi.
Most láttam a reklámját, és tényleg 21-kor kezdődik, de hallottam magyar fordításba a címe roncstelep volt :))

(#16) nap válasza twollah (#9) üzenetére


nap
addikt

En inkabb megneztem volna .. :))

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17) twollah válasza nap (#16) üzenetére


twollah
nagyúr

Talán ismétlik, de egy házasságkötésnél még nem hallottam ismétlésről, főleg úgy, hogy a vőlegény nem volt ott először.

(#18) tomcs


tomcs
őstag

na elkezdodott.. milyen gyakran vannak benne reklamok?

(#19) Dirtyz válasza Den (#1) üzenetére


Dirtyz
őstag

A régebbi epizódok sokkal jobbak voltak! Az új műsorvezető tyúktól kiütést kapok.
Hé, most nézem, hogy a fickó sem a régi. Pedig őt kedveltem, jó kis beszólásai voltak.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#20) tomcs válasza Dirtyz (#19) üzenetére


tomcs
őstag

mennyi resze volt korabban? vajon fogjak ismetelni?

(#21) Den válasza Dirtyz (#19) üzenetére


Den
veterán

A régiek nekem is jobban tetszettek. Eredetileg ez egy angol sorozat volt, ott forgatták, sokkal kevesebb pofázás volt benne, többet foglalkoztak a bütyköléssel, Ez a széria már amerikai készítésű, sajnos látszik is egy kicsit rajta :( A műsor vezető csaj amúgy nem új csak öregszik szegény, a fickó viszont új, és egy pojáca, kiütést kapok tőle.

www.simson4t.hu

(#22) Den válasza tomcs (#20) üzenetére


Den
veterán

Asszem ez már a 4. sorozat. A 2-dikat (?) most ismétlik valamikore 7végén szokott lenni,majd megnézem mikor.

www.simson4t.hu

(#23) tomcs válasza Den (#21) üzenetére


tomcs
őstag

meseljel mar, miket gyartottak meg regebben? ez a legparnas is elegge ''sokkolo'' volt..
bar azert kicsit gyanus hogy kapasbol 3 tokeletesen mukodo motor 1 roncstelepen fel ora alatt, de az eredmeny jol nezett ki, bar en a sargaknak drukkoltam :DDD

(#24) tomcs válasza Den (#22) üzenetére


tomcs
őstag

eddig nem volt discoverym, kb harom napja van megint szal eselyem se volt elkapni 1 reszt pedig akkor tuti neztem volna :((

(#25) khalox válasza tomcs (#23) üzenetére


khalox
őstag

3 tokeletesen mukodo motor ... na eegen ez nekem is megfordult a fejemben.

(#26) tomcs válasza khalox (#25) üzenetére


tomcs
őstag

lehet beirtak hogy idkfa :DDD:DDD:DDD

(#27) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Nekem az volt az egyik kedvencem, amikor ágyút kellet készíteniük, és célba lőni vele. Az fordulatos volt. A vizi darun - amikor egy minit-t kellett felhozni egy tóból egy úszó alkalmatossággal - meg hülyére röhögtem magam. :D

A rakétás rész sem volt rossz.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#28) Den válasza tomcs (#23) üzenetére


Den
veterán

Volt traktor pulling, akkor olyan verdát kellett csinálni, amit utána összekötöttek a másik csapatéval és kötélhúzás... Az egyik egy v6-os rover motort, a másik asszem egy v8-ast épített be az az egyik kedvencem, aztán volt terepjárgány az első szériában is meg most 2 hete is. volt rakéta, katapult, tűzoltó hajó, búvárfelszerelés. A második sorozatban elég elborult dolgok voltak, vitorlázó repülő, bombázó, búvárhajó, vitorlás kocsi.... ezeket ritkán tudták rendesen megcsinálni álltalában szenvedés volt a vége csak. Aztán volt még épület bontó gép, az kemény volt, az is nagyon jó volt, arató gép, gőz autó, az is király volt, kétéltű, ágyú....

Hát igen a működő motorok... Nem mindig találnak működő motort volt már hogy menet közben módosították a tervet mert az eredetileg válkasztott motor nem ment, meg volt hogy a fél műsort a motor beindításával töltöték. Pl. asszem kéthete volt mikor a buggy-kat építették, az egyik csapat egy karambolos cbr1000-es motorját választotta és eljátszottak vele míg beindult. Viszont utána kegyetlen hangja volt ;]

Biztos van valami segítség a dologban, nyilván nem csinálnak olyan műsort amikor az idő leteltével ott áll két csapat működőképtelen járgányokkal... De van amikor meg is mondják hogy elrejtettek szükséges alkatrészeket, pl. a gőzautóknál, több gőzmotort is elrejtettek a telepen.

www.simson4t.hu

(#29) Satan-Claus válasza Den (#28) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ó igen a vitorlás autó. :DDD ;]

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#30) Den válasza Satan-Claus (#29) üzenetére


Den
veterán

Ja, a csávónak még az ecsete is égett :)

www.simson4t.hu

(#31) BEE


BEE
addikt

A működő motorok egyik magyarázata lehet,
hogy arrafelé nem olyan állapotban kukázzák a cuccokat mint
mifelénk.
Hiába, ott már régóta van fogyasztói társadalom és meg is tudják azt
fizetni!
Viszont csinálhatnánk PH-s koppintást!
Mi mindent lehetne kihozni mondjuk leharcolt XT-kből!
Jót röhögnénk azon is!

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#32) tomcs válasza BEE (#31) üzenetére


tomcs
őstag

rendelkezesedre all 1 pcbono keszlete szetszorva rakat szamgephulladek kozott, csinalj belole webszervert, csinalj belole routert, csinalj belole szinkronstudiot... :]]]]]

(#33) BEE válasza tomcs (#32) üzenetére


BEE
addikt

Én mondjuk olyanokra gondoltam mint kávédaráló, holdjáró, stb...

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#34) tomcs


tomcs
őstag

HOVA LETT????????????

(#35) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hika!

Én az öszes részt láttam belőle, és ez a kedvenc műsorom.
Mikor Fater meglátta, azt mondta, hogy megyünk roncstelepre..
Megfájdult erősen szegényke szíve, amikor egy jó FA eredeti lépcsavart nyiszáltak...

Tök jó, én is mennék ilyen műsorba!
Télleg csináljuk meg a magyar verzióját, biztos lennének rá ''vevők''.

Nah, mindegy nekem még az a műsor is teccik amelyikben autót építenek, bár annak már van két újabb verziója, az építsünk repülőt, és az építsünk helikoptert, nagyon állat!

Üdv.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#36) Flashback


Flashback
addikt

Uff én is sok részt láttam már! Szerintem e legflasheb az az volt mikor egy falbontó járgányt kellet építeni! Meg most volt a repülős,. Szegény csávó...
Az új pali szar... A műsorvezetők sokkal többet pofáznak és sokkal több a reklám benne régebben csak 1 volt most van vagy 4!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#37) The_Tom


The_Tom
senior tag

netrol le lehet vhonnan szedni reszeket?? mert nagyon ritkan latom sajnos. vagy ha vkinek megvan cd-n, dvd-n, vhs, stb. barmilyen formatum jo :)

Üdv.

Szerintem.

(#38) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Én is rengeteg részt láttam belőle. Szombat délután ebéd után nincs más értelmes műsor a TV ben max az ME de az még néha nagyon elvont...
Szerintem is jobb volt a régi, ami kb fél évvel ezelőtt ment, de azért a mostani is jó. Én azt tudom értékelni amikor nem kapnak semmi gépi meghajtást, csak kézi erővel dolgozhatnak, meg amit tudnal. Pl ilyen volt a focilabdás izé, meg a célbalövés...

(#39) klumbik


klumbik
tag

tényleg, le lehet vhol? itt nálunk nincs discovery :(

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#40) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

lol :)

Enis szoktam nezni, ugye tomcs ?;D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#41) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Megint a régi műsorvezető volt a hétvégi adásban!:DD

Lehet, hogy ők is olvasták a topic régebbi hozzászólásait?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#42) tomcs


tomcs
őstag

na. megneztem. lesz jovo het kedden csak most maradt el valamiert, valami szar gentechnika-paraztato musor megy. hetvegen mindenesetre majd lesz meg regi reszek ismetlese.

neten sajna nagyon nem megtalalhatoak ezek pedig jo lenne

(#43) grokster


grokster
újonc

Ja én is Scrapheap rajongó vagyok, szerintem a faltörő volt a legkirályabb.
Amúgy a DISCOVERY-n :

Ezek ugyanazok: kedd 21.00
szerda 6.10
szerda 12.10

Ezek ugyanazok: szombat 6.05
szombat 13.05

Ezek ugyanazok: vasárnap 6.05
vasárnap 13.05

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Scrapheap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.