Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Savage2000-et erdemes venni ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hi


hi
tag

Tudom, kisse oreg, kisse makrancos, talan nem egeszen befejezett kartya, de olcson lenne...
Nem jatekra kell, hanem irodai munkara.
Tapasztalatok, velemeny

(#2) rog válasza hi (#1) üzenetére


rog
addikt

mennyi?

(#3) Nowhereman


Nowhereman
őstag

A kép koser, OpenGL tózse, 6500+áfa...
Mindenképp értelmesebb választás mint egy visszamaradt TNT2...

Utánam a kondenzcsik!

(#4) hi válasza rog (#2) üzenetére


hi
tag

Kemeny 28USD+sarc, legalabbis itt nalunk.

(#5) CsendPenge válasza hi (#4) üzenetére


CsendPenge
őstag

Irodai melóra miért nem elég egy s3? Vagy valami ami még olcsóbb? Ha nem játékra kell...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#6) rog válasza CsendPenge (#5) üzenetére


rog
addikt

ez egy s3..
:)

(#7) zrubi válasza CsendPenge (#5) üzenetére


zrubi
senior tag

Nem értem, miért van ez hogy irodai munkára jó a gagyi is...
Pont az irodába bámulja egész nap a monitort a ''szerencsétlen'', azt aggyunk neki S3-at, aztán follyon ki a szeme, mert homályos meg mittomén...
Én az ilyeneket CSAK szerverbe raknám, (de csak olyanra, amin nincs monitor :DD)

zrubi.hu

(#8) Yutani válasza hi (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Te honnan írsz? Hol az az ''itt''?

Egyébként én egy Manli S2000-t próbáltam ki a 17''-os monitoromon, és nem volt rosszabb a képe egy Elsa GF2 GTS-nél. SZVSZ jó irodába.

Esetleg egy ATi 4 MB-os kártyát is vehetsz (ami még olcsóbb is lehet), ha egyáltalán nem játszol, cak max a pasziánsszal... :)

#tarcsad

(#9) Terminus_ válasza zrubi (#7) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Egyetértek zrubival. Nekem melóhelyen tnt2 vanta van a gépbe és napi 8 óra megteszi a hatását egy 17 colos monitoron. Estére teljesen megfájdul a fejem tőle, a szemem meg majdnem kifolyik. (persze nem vagyok láma, nem 60hz-en frissítek és a monitor sem egy szar cucc (TCO99). Jah és még a távolság is pont jó.)

Szal irodába kell csak a jó minőségű cucc igazán. Mondjuk egy matrox-szal kiegyeznék, esetleg egy régi atival.

-

(#10) gyozi


gyozi
aktív tag

régi ati

(#11) rog


rog
addikt

jo a savage2000
350mhz-s ramdac-al nem nagyon lesz homalyos a kep..

(#12) hi


hi
tag

Szoval az a helyzet, hogy ebben az ajanlatban amit neztem ez a legolcsobb videokartya. A TNT2 M64 ugyanezen az aron van - vagy +13USD a GF2MX200. Idaig mindenfele S3-al volt tapasztalatom, de Savage2000-el meg nem.
Most mar mindegy, ha megjonnek majd kiprobaljuk...

(#13) hi válasza Yutani (#8) üzenetére


hi
tag

Itt = Erdely (Romania). Elore Ati-t akartam venni, volt is valami Rage Mobilty 8Mb, de mire rendelni kelett volna mar kifogyott. Igy marad az S3.

(#14) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Az ATI szerintem jobb választás.
pl. erre Ati Xpert pro 32MB+TV out BR10000FT
Ettől biztosan nem folyik ki a szemed.

(#15) Yutani válasza Flashcash (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolom nem olvastasd az előtted lévő hozzászólást: Erdélyről van szó.

Tegnap éppen egy ismerősöm gépét gyorsszervizeltem szoftverileg, abban van a fentebb említett Manli 64MB-os S2000. A 2D képe teljesen jó a Lite-On 17''-os monitoron, éles, nincs vele gond.
A 3D-s része már kicsit gáz, mert bugzik, és nem is fut vele normálisan jónéhány játék, de munkára SZVSZ alkalmas.

#tarcsad

(#16) Flashcash válasza Yutani (#15) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

.......pl. erre .......
olvastam

(#17) Yutani válasza Flashcash (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

Bocs, én nem olvastam el figyelmesen a hozzászólásod! :)

Peace!

#tarcsad

(#18) tisn


tisn
addikt

Nekem egy Savage4 legfrissebb drivere szépen bugzik win2k alatt. Én nem javasolnám, inkább olyat vegyél, amihez még csinálnak drivert...

(#19) Nowhereman válasza tisn (#18) üzenetére


Nowhereman
őstag

A videokártyához nem uj drájver kell, hanem jo!

Utánam a kondenzcsik!

(#20) Egon válasza Nowhereman (#19) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, ezért ne vegyen senki Savagét...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) Nowhereman válasza Egon (#20) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egon, te az intel és Nvidia holmikon kivül szórakoztál mással is (mondjuk a lemezen lévő drájver feltelepítésén túl...)

Utánam a kondenzcsik!

(#22) Don Pedro


Don Pedro
csendes tag

Nekem az irodai gépembenegy Diamond Viper Savage 2000-es kártyám volt. Nemcsak irodaimunkára de különböző újabb játékokra (:-), remélem a főnök nemolvassa el...) is tökéletes volt. 6000-7000 Ft-nál többet nem ér, de azt viszont az utolsó fillérig.

(#23) hi


hi
tag

Vegre, megvannak a kartyak. Szoval minden szep es jo idaig, a kep minosege szep, drivert kaptam hozza, csak a Bios-uk nem flashelheto, sajnos. Valamikor regebb olvastam itt, ha jol emlexem, hogy valaki hozzafuzte az alaplapi bioshoz a video biost. Ha esetleg valaki tudja, legyen szives ossza meg velem is, mert ki szeretnem probalni a ViperII biost ezekben az uj kartyakban.
Ja, a kartyakrol eddig nem sikerult kideritsem ki is gyartotta, olyan Manli-fele kinezetuk van...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Savage2000-et erdemes venni ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.