Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ahavasi


ahavasi
tag

Hi. Nem rég gondok akadtak a +4 pipe-al, idáig egész jól ment, bár nagyon ritkán lefagyott. a kép tökéletes, egy picit sem hibázik a kártya. most viszont 10 percet sem tudok így játszani, mert már lefagy. (az elött lazán ment a far cry 3 órát, most még 10 percet se megy...) Most ki van kapcsolva, de így is fagyott 1-szer.

A kilincs legyen muslincás

(#2) ahavasi


ahavasi
tag

UP!!!

Én nem értem ezt a videokártyát, ma visszaraktam a +4pipe drivert, és tökéletesen működik megint...

A kilincs legyen muslincás

(#3) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem tuningolod esetleg?

(#4) ahavasi


ahavasi
tag

neeeem! alapon van minden, referencia 9700 hűtő van rajta + még be is kentem hővezető pasztával

A kilincs legyen muslincás

(#5) (Kolombusz) válasza ahavasi (#4) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most megy rendesen, vagy nem??

(#6) BobChemistry válasza ahavasi (#4) üzenetére


BobChemistry
őstag

melege van...

+4 pipe elég rendesen +emeli az áramfelvételét, nem?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#7) ahavasi


ahavasi
tag

Most megy rendesen, úgy tűnik. van rajta egy 8cm-s venti, meg normális szilikonzsír van a magon. nem tuningolom. Most az ATi GPU recovery-t kiiktattam, azóta nem indult újra, csak a far cry fagyott valami critical exeption gonndal, és abban az volt írva hogy nem bírja olvasni a memóriát. aztán újrakezdtem azt a pályát, és ugyanott fagyott ki, úgyhogy nem hinném hogy memória gond lenne.

A kilincs legyen muslincás

(#8) ahavasi


ahavasi
tag

Megin fagyott, azt írta asszem hogy az atidag illesztőprogram nem válaszol

A kilincs legyen muslincás

(#9) MarKoo válasza ahavasi (#8) üzenetére


MarKoo
őstag

Úgy tűnik, hogy nem működik rendesen a +4 pipeline. Sajnos ez előfordul, szóval jobban jársz szerintem, ha kikapcsolod. Valószínűleg nem a hűtés problémája. Amúgy milyen meleg a kártya játék közben?

(#10) stol


stol
addikt

Ha jól tudom, akkor ezen, külön táp van a GPU-nak.
A venti a bordáról, a meleglevegőt, a tápjára keni, így, az abban található elkók, kiszáradnak/kiszáradtak, ezért, ingadozik a GPU tápfesze, nagyobb terheléseknél, kifagy.
Esetleg, a gép PSU-ja gyengélkedik.

(#11) ahavasi


ahavasi
tag

ez egy 1 hónapos kártya. Most agp 4x üzemmódban járatom, majd kiderül mi lesz.

A kilincs legyen muslincás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.