Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) TooN válasza TooN (#300) üzenetére


TooN
aktív tag

Ja, bocs!

Az lemaradt, hogy minden kép vissza lett felezve, hogy az imagrez megküzdjön vele!

A beállítások minden esetben sima automatán vannak, nem bonyolítottam a dolgot ott, hogy állítgassak!

Tudom most már meg kellene emberelnem magam!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#302) AS válasza TooN (#300) üzenetére


AS
félisten

Hüüü ez igen... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#303) jooker82 válasza TooN (#263) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezeket full sötétben lőtted? volt világitás??
Ez a teló jobb képeket lő mint az innov8???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#304) TooN válasza jooker82 (#303) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi, jooker82!

Most hogy megnéztem a sorszámát a hsz-nek, már értem a kérdést! :DDD

Először nem tudtam, hogy a téli tájakat hogyan kellett volna bevilágítanom! De most már rájöttem, hogy garázs vakus képei a kérdés! :B

Tehát világítás volt a garázsban, de csak annyi, hogy én tudjak tájékozódni, azaz minimális! Én úgy gondolom, hogy az egy kis lámpa, nem befolyásolta a fotókat. Arra törekedtem, hogy reálisan lehessen látni, hogy mit is tud vakuval a gép! Szerintem reális a teljesítmény így!

Tényleg nagyszerű a vaku rajta!

Nekem a xenon vaku volt az egyik fő szempont a gépnél! Sokáig az N82 volt a cél, majd a Satio, de ide érkeztem meg és nem bántam meg! Alternatíva lett volna a JET és az Omnia II is, de pont a vaku miatt lett a PixOn12!

Igazi összehasonlítás nem volt még az Innov8-tel, így korrekt választ nem tudok adni, de az biztos, hogy a Samu visszafelé nem fejlesztette a tudását, és az Innov8 után ez a következő kimondottan fotós gépnek beállított telefon, így gondolom, hogy azt a minőséget tudja és 8 helyett 12 mp-n, ami persze teljesen felesleges, de van benne!

Arról hivatalosan nincs adat, hogy ebben is CCD érzékelő lenne, mint az Innov8-ben, de a minőség alapján lehet, hogy azt tették bele ebbe is és nem CMOS érzékelőt, mint minden más mobilba, kivétel az Innov8!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#305) jooker82 válasza TooN (#304) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hy
Köszi a választ...hát igen,nekem is a vaku számitana és akármennyire is ellenzik sokan,nekem fontos h jó kamera meg videófelvevő legyen a telefonba....
a téli képek is jók lettek
Azokat hol csináltad??? szép táj
Én most egy olyan telre vágyok,melyben 12mp xenon vaku és hd felvétel van...de még egy gyártó sem jutott el odáig...valószinű a legelső ilyet megfogom venni..
Volt régebben k800 am és annak nagyot villant a vakuja...olyasmi vakura vágynék...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#306) TooN válasza jooker82 (#305) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Szép amit írsz, de ilyen még tényleg nincsen!
A PixOn12-ben a max a 720 x 480!
Nekem ez jelenleg elégnek tűnik, persze ha neked több kell, az szabad akaratod!
Szerintem nem kell már sokat várnod, hacsak nem a Xenon vaku miatt, mert azt valahogy hanyagolják a telókból! Ezt mondjuk nem nagyon értem, hogy miért, de ez van!

Ami szerintem fontos lenne még, ami persze megint nem mostanában lesz, az optikai zoom!

8920-as Samuban van egy 3 x zoom, de 2000 $ lenne behozni most Távol-Keletről, ennek utána jártam!

Lesz mire várnunk!!!

;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#307) TooN válasza jooker82 (#305) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi, jooker82!

Megtaláltam az álmod!

Bár most OFFolom a topicot, de nézd meg a Nokia N8-t!

12 mp
xenon
hd720 video

Ez volt a gondolatod?

Nézek linkeket és kicsit még OFFolom a topicot!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#308) TooN válasza jooker82 (#305) üzenetére


TooN
aktív tag

OFF:

Nokia N8
[link]
[link]
[link]

ON

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#309) jooker82 válasza TooN (#307) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hi
Köszi a lelkesedést:D
Most látom,h xenon is van benne...mindez szép és tényleg jó
Kérdés,h az 1ghz meg a 4 colos kijelző meg okostel,meg h nokia,mennyire fogja drágitani...mert ezek nekem mind felesleges szempontok....és ha 120 tól drágább akk tárgytalan...Nameg a nokiákra jellemző,h szaggat a videófelvétel..úgymeg mit sem ér, hiába hd...
A samsung hd-nak is néztem egy videófelvételét és az is szaggatott...
Abban bizom,h nyárra több ajánlat is lesz,mert gondolom ez sem jön hamarabb...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#310) TooN válasza jooker82 (#309) üzenetére


TooN
aktív tag

Én most a PixOn12-val kicsit megnyugodtam, így fejlesszen csak mindenki, aztán majd egy év múlva habzsi - dőzsi lesz a sok típusban!

:P

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#311) grand13


grand13
csendes tag

Bocs, hogy közbeszólok, de szvsz a képek alapján elég ronda hátlapja van a Nokiának. A Pixon 12-nek szép és igényes a kialakítása.

Már eldöntöttem, és véglegesen a Pixon 12 mellett maradok, jövő héten megyek fel Pestre és meg is veszem a VIP-phone-nál. :K

Akit érdekel, utána tudok felrakni SE K800i és Pixon 12 vakus képeket összehasonlításképp.

TooN, még valamit akartam még kérdezni tőled: Az üzletben hogy vetted meg a telefont? Volt kapásból készleten vagy rendelni kellett (mennyi időbe telt, mire megérkezett az üzletbe?) ? :)

//Samsung M8910 Pixon 12 + 8 GB micro sdhc//

(#312) jooker82 válasza grand13 (#311) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van,ezt akartam én is irni,nameg semmi nem utal arra h ez egy komoly kamerás tel..nem úgy mint ez..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#313) TooN válasza jooker82 (#312) üzenetére


TooN
aktív tag

Eddig azt hittem tudok magyarul!

Linkeld be az eredeti nyelven is!

Köszi!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#314) TooN válasza grand13 (#311) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi, grand13!

Telefonon előzetesen egyeztettem velük és azt mondták, hogy kb. 1-1,5 óra, mire hoznak a nagykerből. Persze csak ha van a nagykerben!

Hallottam olyat, aki nem egyeztetett előre, aztán utána különböző fórumokon pattogott, hogy milyen ez a bolt, meg ilyenek, de jellemzően a tudatlanság vezet eddig el!

A lényeg, hogy előre hívd fel őket és kérdezzék meg, hogy van e a nagykerben, mert mondjuk másnap mennél érte! Aztán aznap pontosítsad telefonon, hogy mikor érkeznél, hogy nekik is tuti legyen és addigra ott lesz a teló!

Az árral kapcsolatban számolj vele, hogy Euro árfolyam függő a dolog!

Nem tudom, hogy most mi van a honlapon árnak, de most lefelé ment az árfolyam, tehát akár még olcsóbb is lehet, de ha már igazították az árat, akkor meg ki tudja!

A lényeg, hogy előre tisztázzátok, nehogy meglepetés legyen!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#315) grand13 válasza jooker82 (#312) üzenetére


grand13
csendes tag

Ez az LG viszont elég ütős és biztató ami alá van írva :K Kicsit a Pixon 12-re hasonlít a hátlapja, de ez egyáltalán nem gond, mert nagyon jól néz ki :P

//Samsung M8910 Pixon 12 + 8 GB micro sdhc//

(#316) jooker82 válasza TooN (#313) üzenetére


jooker82
nagyúr

:D Ime...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#317) grand13 válasza TooN (#314) üzenetére


grand13
csendes tag

TooN, köszi, megfogadom a jó tanácsot. Mindenképp írok nekik egy e-mailt és telefonon is egyeztetek majd.

Jelenleg a weblapjukon 83 739 HUF van kiírva. Remélem marad az ár, vagy ahogy írtad lefelé megy. :)

//Samsung M8910 Pixon 12 + 8 GB micro sdhc//

(#318) TooN válasza grand13 (#317) üzenetére


TooN
aktív tag

Na ez az ár már tuti, hogy csökkentve lett, mert én még a 97.500,- időszakban vettem!

De ez nagyon jónak tűnik!

Hajrá!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#319) TooN válasza jooker82 (#316) üzenetére


TooN
aktív tag

Így már értem!

A videója az fasza lesz, és a lencsék meg magukért beszélnek!

Ez jó lesz!

Milyen rendszer lesz rajta? Nem láttam a szövegben!

A 3200 ISO mondjuk büntetés inkább! Ha megnézel egy magas ISO-s felvételt, az a halál!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#320) jooker82 válasza TooN (#319) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem hinném,h okostel lenne....csak az a baj h ezt a telt tavaly nyáron mutatták be varsóba,és volt róla hir,h nem biztos,h megjelenik...Pont most kérdeztem meg az lg-t h várható e..azt mondták,h utánaérdeklődnek és irnak nekem egy emailt...
Számomra most ez lenne az ideális...későbbiekben pedig h optikai zoom ,dual stereo hangszóró,stereoba vegyen fel videót..
Ez a louvre egyébként,a fényképezőgomb lenyomásával egyidőben elkésziti a képet,ha minden igaz...rajta van a tel hátulján...
És ennek az ára nem hiszem,h 100 felett lenne,ha kijön...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#321) TooN válasza jooker82 (#320) üzenetére


TooN
aktív tag

Akkor ez "döglött" dolognak néz ki!

-------------

Engem most ez a Nokia N8 csigázott fel, de friss a telóm ráérek!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#322) TooN


TooN
aktív tag

Van ötletetek, hogy szoftver hogyan kellene frissíteni rajta?

Néha akad és zavar, azt mondja, hogy túlterhelem, de szerintem nem, csak a magyarítássorán megkeveredett és újra akarnám rakni!

Én mondtam nekik, hogy nem kell a magyar, ne nyúljanak hozzá, de azt mondták, hogy csak így van!

Jól lett volna angollal is!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#323) grand13 válasza TooN (#322) üzenetére


grand13
csendes tag

Ezt az oldalt találtam, nem tudom hátha segítségedre lesz a szoftverfrissítésben.

//Samsung M8910 Pixon 12 + 8 GB micro sdhc//

(#324) TooN válasza grand13 (#323) üzenetére


TooN
aktív tag

Köszi - nézem!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#325) beji


beji
tag

Sziasztok!Ha érdekel egy nagyon jó oldal valakit pixon12-re!!!Alkalmazások,full kijelzős játékok,stb.Érdemes regisztrálni!---http://www.s5230.rbz.hu---Ajánlom mindenkinek!

(#326) TooN válasza beji (#325) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Még csak felületesen néztem meg, de te lehet, hogy tudod, hogy milyen telefonnak kéne regisztrálni majd a Pixont? Jet-nek, az áll hozzá a legközelebb?

Vagy a regisztrálásnál lesz Pixon?

Mert a felsorolásban nincsen!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#327) beji válasza TooN (#326) üzenetére


beji
tag

Hali!Regisztráláskor szerintem mindegy hogy, mit állítasz be de inkább a jet áll közelebb a telóhoz-kijelző,rendszer ugyan az csak a hardver nem.Egyébként simán a letöltésekre katt és válogathatsz.----A kép sötétbe vakuval---

[ Szerkesztve ]

(#328) TooN válasza beji (#327) üzenetére


TooN
aktív tag

Jó lett a kép!

Nézem a honlapot majd, de sajnos még nem volt időm rá!

Ha letöltöttem, akkor hogyan telepítem? A PC stúdión keresztül?

Vagy?????? :F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#329) beji válasza TooN (#328) üzenetére


beji
tag

Felrakod a kártyára és telepíted.Én úgy szoktam.

(#330) TooN válasza beji (#329) üzenetére


TooN
aktív tag

De ez gondolom csak a programokra igaz!

A saját rendszerét hogyan rakod újra???

Ezt tudod, mert engem ez érdekelne nagyon!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#331) grand13


grand13
csendes tag

Végre megvan a kicsike :K nos ahogy ígértem, csináltam egy összehasonlító képet:
4 méterről fényképeztem koromsötétben.
Íme a kép
A vakuk erősségét nagyjából egyformának mondanám, de talán a Samué egy kicsivel jobb. A legszembetűnőbb eltérés azonban az élességnél és a képzajnál vehető észre. A K800i-nek gyenge az autofókusz segédfénye, azért nem is tudott rendesen fókuszálni, továbbá borzasztó zajos lett a kép. A Samu hozta a formáját, szép képet csinált, kicsi képzaj, éles kép, ráadásul láthatjuk a 28 mm-es széles látószögű lencse előnyeit. :K

//Samsung M8910 Pixon 12 + 8 GB micro sdhc//

(#332) TooN válasza grand13 (#331) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Megnéztem a képeket 100%-ban és bár a fény mindegyiken jónak tűnik, de a kép minősége nem összehasonlítható!

A Pixon12 szépen telibe villantotta, úgy, hogy nem kellett neki a képbe belerondítania, mondjuk ISO állítással, hogy szép darabos, maszatos legyen.

Jó az összehasonlítás!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#333) legiaap válasza grand13 (#331) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyen képeket még tehetsz fel.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#334) TooN


TooN
aktív tag

Gyalultam a Pixon-t!

Többször volt, hogy akadt és nem ment a multi task rajta, mert lefagyott. Most új friss szoftver van rajta és még a magyarítást sem engedtem rá!

Eddig fasza és nem fagyott olyankor, amikor már fagyott korábban.

Remélem így fasza lesz.

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#335) beji


beji
tag

Toon!Mivel csináltad a frissítést?

(#336) siofok00


siofok00
tag

A Pixon Firmware kérdésével én is megküzdöttem, de VAN MEGOLDÁS:

Le kell szedni a legújabb német firmware-t m8910XWIK3 , majd a share4gsm-ről a szlovén-horvát firmware ből csak a CS fájlt.
Ezeket összekombinálva tökéletesen működő, legújabb firmware-ű lesz a telefon, semmilyen orosz vagy egyéb widget sem lesz benne és az sms küldésnél lehet választani az ékezet nélküli küldést is.
A német firmwareből ki kell törölni az rsrc-1 és a factory system fájlokat, majd ezek megfelelőjét kell bemásolni a szlovén firmware CS fájlból és úgy betallozni a multiloaderbe.
A frissítés után nem elfelejteni a *2767*3855# hard resetet és LEHET ÖRÜLNI a full brandmentes magyar és gyors telonak.

Aki elég bátor átírhatja az user agentet is és máris van pl. t-mobile színes wap " mobiltévé, vagy éppen vodafone live! színesben.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#337) siofok00


siofok00
tag

User Agent átírás frissítés után a színes wapért:

kód: *#5239870*# utána internals menű, majd kéri a master kódot, mely a következő: *#7092463*#, belépmi a protocol settings menübe, legalján van a user agent menü. Ott felgörgetni az elejére és a SAMSUNG-GT-M8910 ki kell törölni és helyette a SAMSUNG-S8300 át kell beírni majd simán kilépni az alapképernyőre. A következő wap indításnál rögtön lesz színes vodafone live és t-zones is, mivel a wapoldalak a telefont 8300-nak fogják gondolni, amiket úgye mindkét szolgáltató forgalmaz. Aki nem vodafone-os, nekik célszerűbb a SAMSUNG-S8000 -t használni user agentnek.

Amúgy ez a trükk szinte bármelyik Samsung telon működik csak mások a service menü és admin kódok.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#338) TooN válasza beji (#335) üzenetére


TooN
aktív tag

Te jó ég!

Egy hónapja nem jártam a fórumon!

Kezem lábam vágják le!

Kicsit megváltozott az életem és így nem voltam a közelben.

A válaszom, hogy vissza vittem a VIP phone-ba és ott a srácok előzetes egyeztetéssel egyből megcsinálták és kész. Nem mertem belemenni elsőre a házi dolgokba, mert abba nem mernék egyedül belevágni.
De ők gond nélkül megcsinálták és most nincs ilyen gondom, hogy fagyna!
Az egyetlen ami nem tetszik még most sem, az a gyári browser, mert nem mindent hoz be eredetiben, hanem megtördeli.
Próbáltam rá rakni Opera Minit, de az sem tetszett annyira, mert nem forgatta el a képet. Pedig a Nokia 5800-on próbáltam Opera Minit és ott tökéletes volt.

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#339) TooN válasza siofok00 (#337) üzenetére


TooN
aktív tag

Hello!

Érdekes amit írsz!

Ezt kicsit részletesebben linkkel is meg tudnád küldeni?

Illetve egy kérdés a siofok azt jelenti, hogy Siófok?

Minden héten egy napra ott vagyok, akár össze is futhatnánk, mert érdekelne a tapasztalatod és ez a frissítés. Még mindig nem vagyok teljesen elégedett a telóval.

Felmerült bennem az is, hogy cserélek egy Sony Ericsson Satioval és kipróbálgatom azt is.

Vagy ez perverz dolog lenne?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#340) legiaap válasza TooN (#338) üzenetére


legiaap
nagyúr

Öregem tényleg nagyon eltűntél!
:)
Amúgy a VIP-ban vetted a telód és ezért is frissítetted ott?
Ingyen megcsinálták?

Ja és nem fotózgattál véletlen az új szofttel?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#341) TooN válasza legiaap (#340) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Egy hónap kiesés, de vagyok újra.

A VIP eddig nálam 10-esre vizsgázott, mert mindent rendben megcsináltak. Nem rég vettem egy Divát is ott és azzal is minden ok volt.

A fotózásról annyit, hogy igen vannak fotók, de csak csípőből tüzeltek. Ami nem annyira szép beállított, de mutatja, hogy mit tud a semmiből előrántva.

Kb egy hónapja nem is töltöttem le a telóról, így előbb azt is meg kell tennem.

De teszek majd föl.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#342) TooN


TooN
aktív tag

Hi!

Valaki tudja, hogy lehet és hol beállítani, hogy a beszélgetés alatt ne legyen lezárva a billentyűzet?
Illetve hogyan lehet beállítani, hogy kihangosítón vegye fel a telefont eleve, mondjuk autóban funkció?
Vagy hogyan lehetne egy gombnyomással a kihangosítást indítani?

Kocsiban 4 gomb és 3 mp mire kihangosítom és ez zavaró, meg kényelmetlen, meg veszélyes, meg különben is!!!!!!!!

Üdv

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#343) beji válasza siofok00 (#336) üzenetére


beji
tag

Szeva Siofok00!Figyu már!A szlovén-horvát firmware-t hogyan kell leszedni erről a share4gsm oldalról?
Egyfolytában azt akarja hogy, fizessek neki!Megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#344) VigO


VigO
tag

Sziasztok!

A napokban lettem Pixon tulajdonos. Egyelőre nagyon tetszik. Pár kérdésem lenne, hátha tudjátok a választ.
Be lehet állítani, hogy ha bekapcsolom a wifit, automatikusan csatlakozzon, ha már a telefonban elmentett hálózatot talál? (ne kelljen keresés, tapi, csatlakozás) Rejtett hálózatra hogyan lehet csatlakozni? Ha elmentem, akkor is mindig be kell írnom a nevét, hogy megtalálja.
Mi értelme van annak, hogy van egy plexi a lencsevédő előtt? Ez egy kis csalódás volt, hogy ugyanúgy vigyázni kell, hogy ne legyen karcos, ujjlenyomatos a plexi, mint ha nem is lenne lencsevédő. :F
Hogy lehet megnézni a firmware verzióját, illetve a ti verziótok lejátsza-e rendesen a HE-AAC formátumot? Nekem fluffogósra dekódolja. Az LC-AAC formátumot lejátsza rendesen, de közel 2-szer akkora hely kell hozzá azonos minőségben.

Kerestem buborék/szilikon tokot, ami az optika körüli kitüremkedést is védi. Csak külföldön találtam, szal valszeg rendelek.
http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_10000000_11000846&products_id=26472
Nem tetszik, hogy 2 részből áll, de meglátjuk majd.

Látom nem túl nagy a fórum forgalma, írogatnék még. :)

(#345) VigO


VigO
tag

Helló!

LC-AAC próbálok, mivel a HE-AAC -t nem tudja. Ami a nagyon durva, hogy nem működik az equalizer (a hangzásképek). Viszont mp3-mal igen. Vannak meglepetések. Ez csak azért gáz, mert most vehetek egy 8 GB-os microSD-HC-t, pedig elég lett volna a 2-es gyári.
(De nem adom fel. :) )

Cső

(#346) AS


AS
félisten

Ere készülékre kelne Wave CPU-ja meg kijelzője meg Bada és kész a szuper készülék :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#347) somo21


somo21
csendes tag

Üdv!
Firmware-ekkel kapcsolatban lenne kérdésem. Sikerült többet is kipróbálnom a mai napon, eredetileg M8910XEIK2 volt fent a telón.
A legújabb német FW-t akartam feltenni eredetileg, ment is szépen de a WIFI nem akart dolgozni.. Talál kapcsolatot, és próbálkozik az oldalak betöltésével de aztán annyi.. Kipróbáltam még 1-2 FW-t de végülis valamiért csak az eredetivel akar menni a WIFI, így visszakerült rá az. Valakinek van ötlete mi lehet a gond ?!
Köszi; somo

(#348) VigO válasza somo21 (#347) üzenetére


VigO
tag

Szia!

Sajnos ebben nem tudok segíteni, én még nem tettem fel másik firmware-t. Viszont kérdésem lenne. Nekem XEII2 van rajta gyárilag, tehát régebbi, mint a tiéd. Megtennéd, hogy megnézel nekem néhány dolgot a mostani XEIK2 -vel, és ha még teszed fel valaha a IK3-mal is?
1. Azt tudom, hogy az ik3-ban már lehet ékezet nélküli sms küldést választani. Az ik2-ben is? (nem kéne mókolni az ik3 némettel)
2. Threaded view -t (chat jellegű nézetet) tettek esetleg valamelyikbe?
3. HE-AAC v2 -t ( low complexity advanced audio codec + parametric stereo + spectral band replication) nekem nem tudja lejátszani, torzítja a mélyet (próbáltam konvertáláskor gain-nel az egész zenét halkítani, hátha digitális torzítás a baj, de nem), hibás a dekóder. Ezt esetleg orvosolták valamelyikben? (Ha kell küldök teszt fájlt.)

Találtál arra valami ésszerű okot arra, hogy minek van a kamera előtt retesz a plexi mögött? Én átverve érzem magam, mert ugyanúgy vigyázni kell a kamera előtti plexire. Így a lencsevédő meg max a fénytől védi a lencsét. :D

Amiben tudok segíteni:
Rendeltem szilikon tokot angliából. Csak ott találtam olyat, ami a kamera körüli kitüremkedést is védi, tehát csak olyan 1 cm átmérőjű lyuk van rajta. Memkártyának, csatlakozónak, vakunak, lednek hangszórónak kivágott lyuk, gombok előtt nincs lyuk, és jól használható, tökéletesen illeszkedik az egész. Egy ezres postaköltséggel együtt. Rendeltem még kemény crystal tokot is, azt még nem használtam, ugyanennyibe van.
Tettem rá WeTravel -t, átalakítottam a telóhoz, használható térképeim is vannak Mo-ra, küldöm, ha kell.

Kössz!

(#349) Akoneira


Akoneira
tag

Sziasztok, most tervezem a teló vételét, mivel nekem nem kell semmi extra igazából, egy S5230al is el lennék, de fontos a jó fényképező és hogy legyen benne zenelejátszó, és a wifi vevő, ezért esett a választás erre a készülékre

Akinek van, pár szót tudna mondani róla, hogy a telefonálásban milyen?Hangminőség, erősség, kihangosítás?
Az ébresztőóra megbízható?Én már sokszor pórul jártam mert nem ébresztett.
Zenelejátszó milyen?Ha egész nap megy, akkor kb meddig bírja az aksi?

Alapból mekkora memókártyát adnak hozzá?

wifi erős?megtartja a jelet?

mobilnetet le lehet rajta tiltatni?Tuti sosem használnám, nem akarom hogy csinálja nekem az extra számlát.

SMS-ben milyen, mennyi karaktert lehet bevinni?

Köszi! :R :R

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.