Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Úgy látszik Samsung a uj kamera telefonjait Symbanal képzeli el.

Nem tudom mikor jön de infóm van már bőven:

Ja igen ez már teljesen Samsung fejlesztés a előző Samsung symbian telefonoknál Nokia még segített

Samsung 8 megapixeles készüléke.

8 megapixeles kamera + xeon vaku
16 gb memória (lesz 8 is)
Wifi HSDPA Gps
3d csip (full 3d játékok)
DivX, támogatás
120 fps video qvga módban ( vga-t nem tudom)
g 2.8 colos kijelző 16 millió szín
Symban S60 ,
TV kimenet
Optikai egér ( I780 I900)
1200 mAh akumlátor
106.5 x 53.9 x 16.9 mm




Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Murderer69 válasza AS (#1) üzenetére


Murderer69
őstag

..és folytatódik a megapixel háboru :D nem rossz sőt igen jónak igérkezik mondjuk képeken elég nagynak tűnik de ha lesz több infó majd meglátjuk

ilyenkor hol vannak a nokia fanatikusok??? hol marad a 8Mp-es nokia :DD :DD

hát igen a samu is elég erőteljessen fejlődik sőt rohamosan ők legalább odafigyelnek a felhasználók igényeire jah és akkor az LG-ről nem is beszéltünk... Jó lenne ha a többi nagy gyártó is legalább ennyire odafigyelne az igényekre(pl SE)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3) Jadro


Jadro
veterán

G800 szerű ak inézet. Gondolom a méret is. A tudása nem rossz!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) Gubro


Gubro
senior tag

Van ott egy dlna felirat is. Na az érdekes.

(#5) AS


AS
félisten

I900, F480 Widget menüje is benne lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) joey04


joey04
titán

Kijelzőnek a felbontásáról van valami infó?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) AS válasza joey04 (#6) üzenetére


AS
félisten

Sajnos nincs.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég nagy méretűnek tűnik.
A kijelző szerintem 320x240 képpontos lesz.

Samsung Galaxy A54

(#10) AS válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


AS
félisten

Szerintem is a F480 kijelzője lesz benne gond nem lehet. :)

+ info:
3,5 jack is lesz rajta

+ törölhető a előző hsz (töröltem. Gubro)

[ Módosította: Gubro ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) #16820480 válasza AS (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezen akkor milyen symbian fut? elég érdekes a menü a képek alapján, eléggé átszabták. az a widget hogy kerül rá S60-ra (amennyiben az)?
mondjuk 2,8"-ra már jobb lenne egy wide képernyő, valami 240x480-as felbontással, vagy valami hasonlóval, cska azt meg a rendszer nem támogatja...

(#12) AS válasza #16820480 (#11) üzenetére


AS
félisten

Ugyan az symban van rajta minta N96 N78,
S60 .9.3 as verzió

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

Tetszik. Ha hozza a szokásos Samsung minőséget nem lsz gond vele. Az árára kíváncsi leszek.

(#14) badacsony


badacsony
őstag

AS, a Samu új modellszámozásáról tudsz mondani valami bővebbet? Nem ez az első ilyen telefon a betű+4 szám kombóval.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#15) #16820480 válasza AS (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

az király, akkor végre nincsenek lépéshátrányban a Nokiával szemben, eddig midnig csak 1-2 verzióval régebbi rendszert kaptak, mint a legfrissebb nokiák...

(#16) AS válasza badacsony (#14) üzenetére


AS
félisten

Igen, ez a új számozás, a D-koreai vonalat fogja követni, ahol 4 jegyű a számozás elvileg a kezdő szám jelöli milyen kategóriában lesz a készülék, hogy átláthatóbb legyen, másik indok meg az hogy elfogytak a betűk...XD:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) AS válasza #16820480 (#15) üzenetére


AS
félisten

Igen, ilyen lesz még a L870 is ami ugyan ezt symbiant kapja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) badacsony válasza AS (#16) üzenetére


badacsony
őstag

Jah, 4 számmal több a variációs lehetőség, mint 3-mal.

Több cseh oldal szerint QVGA a kijelző.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#19) joey04 válasza badacsony (#18) üzenetére


joey04
titán

Hát akkor ez sem váltja meg a világot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) AS


AS
félisten

Szerintem meg 2.8 colnál elég qvga , elég megnézni a Samsung f480 at élőben. ...
Persze léteznek sas szemű emberek amik minden kijelzőn látnak pixelt, irigylem őket...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) joey04 válasza AS (#20) üzenetére


joey04
titán

Engem pl már 2.6nál is zavart.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Enjoy


Enjoy
addikt

Uhh, böszme ez az izé, vagy minek is nevezzem :DDD
Egyébként érthető, hogy QVGA-t nyomatják a gyártók, ugyanis arra készülnek JELENLEG a programok, s még fognak is egy ideig.

► més que un club ◄

(#23) AS


AS
félisten

Nagyon sokat változik az ember....
Még 1 éve biztos ezt vettem volna mert szeretem csuszkás telokat és fényképezőt a mobilban, de ma már van fényképezőm és csuszkát sem szeretem már annyira, igaz G800 am csuszkája tökéletes, lehet szerencsém volt nem tudom..

Igy marad a i900 :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) joey04 válasza Enjoy (#22) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg kell fordítani: addig lesznek elterjedve a QVGA-ra optimalizált alkalmazások amig a gyártók nem váltanak végre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) AS


AS
félisten

Na most kellene blueMerle :R :R

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Viktor0610 válasza AS (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy kell blueMerle!? ;]

Ugyan nem lett tökéletes a fordítás, de szerintem érthető. :D

Samsung Galaxy A54

(#27) Enjoy válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


Enjoy
addikt

Viszont a fordítás fordítása már elég félrevezető tud lenni :)
Sajnos 6évig németet tanultam, s csak idén kezdtem az angolt.
Vagy van német nyelvre fordító is? :B

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#28) <NewL> válasza Murderer69 (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

a nokia üzletemberes-eket csinál mostanában :P

2.8 colos :Y nagy kijelző,jó kamera ,slide kell ennél több? 16gb hytaa
mikor lesz ilyen?

There's an app for that

(#29) AS


AS
félisten

Augusztusban lesz hivatalosan bejelentve elvileg , és utána Samsung megmondja mikor jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) Viktor0610 válasza Enjoy (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google Translate nem csak angolra tud fordítani. ;)

Samsung Galaxy A54

(#31) badacsony válasza Enjoy (#22) üzenetére


badacsony
őstag

Kicsit másképpen:

Egyébként érthető, hogy QVGA-t nyomatják a gyártók, ugyanis az oprendszer nem támogat nagyobb felbontást.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#32) Murderer69 válasza <NewL> (#28) üzenetére


Murderer69
őstag

"üzletemberes?" na mind1 ebbe nem folyok bele ha nem baj csak arra céloztam hogy most egyik sem durrog itt hogy a nokia 8mp-es telója a jobb.. mint pl a nagy 5mp-es tesztnél...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#33) joey04 válasza badacsony (#31) üzenetére


joey04
titán

Egyszer talán az N95 8GB kapcsán linkeltek egy listát, támogat az nagyobb felbontsát is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) #16820480 válasza badacsony (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

N80, N90, E70...
biztos, hogy nem támogatja az a rendszer? :B

(#35) joey04 válasza #16820480 (#34) üzenetére


joey04
titán

sőt mehetünk még extrémebb területre: E90

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) badacsony


badacsony
őstag

Igazatok van. ;)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#37) Enjoy válasza badacsony (#31) üzenetére


Enjoy
addikt

Nah, látom sikerült a többieknek visszavágniuk helyettem :((( :DDD

► més que un club ◄

(#38) AS


AS
félisten

Gsm.arena:
link

HU!!!

For the music lovers Samsung i8510 will offer a 3.5mm standard audio jack which should also be capable of transferring 5.1 surround audio (unprecedented yet on a mobile phone). We wonder how it's going to do that with a single analogue jack - maybe it's SPDIF.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) <NewL> válasza AS (#38) üzenetére


<NewL>
addikt

magyarul? :B

There's an app for that

(#40) AS válasza <NewL> (#39) üzenetére


AS
félisten

5.1 es audiora képes a készülék , de hogy egy 3.5 jackon ez hogy fog működni nem tudják elképzelni.
+ Azt írják hogy digitális kamera minőségű képeket fog készíteni,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) D27


D27
tag

Az alsó billentyűzet (a számok) felülete, és formátuma teljesen J700.:K

(#42) tegeske


tegeske
csendes tag

Nekem is nagyon tetszik a telo... Kicsit tuti, hogy ilyet fogok venni, legyen bármennyi is :)
8 megapixel, Divix video (szerintem VGA-s lesz, hamár a G810 az volt...), Gps ;) Minden benne van... Imádom :)

[ Szerkesztve ]

(#43) <NewL> válasza AS (#40) üzenetére


<NewL>
addikt

thx
mennyivel jobb ezen a nyelven olvasgatni :)

There's an app for that

(#44) joey04 válasza AS (#40) üzenetére


joey04
titán

Azt írják hogy digitális kamera minőségű képeket fog készíteni
na ez vicces

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) runner 125 válasza joey04 (#44) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez abszolut vicc..
Ilyen kicsi érzékelővel soha nem fognak digitális fényképezőgép szintjére felérni a telefonok..
Sőt ..ha csak vmi szuper új techinkát nem találnak ki -akkor egyensen egyre szarabb fotókat fognak gyártani. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#46) runner 125 válasza tegeske (#42) üzenetére


runner 125
nagyúr

A C905 sztem szebb :B :B :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#47) runner 125


runner 125
nagyúr

Noh meg ezek a nagy memóriahátterek :F Egy telefonon ki lehet használni 16gb hátteret?! :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#48) Gubro válasza runner 125 (#47) üzenetére


Gubro
senior tag

Pl. filmnézésre, zenehallgatásra használhatod, arra meg kell a hely.

(#49) #16820480 válasza Gubro (#48) üzenetére


#16820480
törölt tag

én azt nem értem inkább, hogy miért kell beépített memóriával készíteni a telókat. akkor inkább adjanak mellé egy-két kártyát, sokkal kellemesebb megoldás lenne (szerintem), vagy legalább választható legyen két verzióban (pl. N81).

(#50) bepe79


bepe79
addikt

A masik topikban osszegyujtottem a feature listat, mert igy jobban atlathato:

Samsung i8510:

- Symbian Series 60 3rd Edition Feature Pack 2
- 8MP-es kamera
- Autofokusz
- XENON vaku
- 120 kep / mp
- DivX tamogatas
- 7.2Mbps HSDPA
- WLAN / WiFi
- Sztereo Bluetooth
- FM radio
- 3.5-os jack
- 5.1 csatornas hang
- Surround
- 1200 mAh akksi
- 2.8"-as TFT kijelzo
- 240x320-as kijelzo felbontas
- 16 GB belso memoria
- 3D gyorsito
- 106.5 x 53.9 x 16.9 mm
- beepitett GPS
- DLNA
- TV kimenet
- microSD memoriakartya foglalat (igy kb. 24GB-ig bovitheto majd a memoria, vagy a fole)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.