Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D500

Hozzászólások

(#51) SGC


SGC
tag

http://www.zedge.no/

Ingyenes regisztrálás után napi 14 v. 15 képet/játékot tudsz WAP-ról ingyen letölteni !!!

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#52) AS válasza col (#50) üzenetére


AS
félisten

Tudok helyesen írni csak nagyon nem érdekel hogy hogyan írók le valamit egy fórumban..
Nyugodj meg a ha olyan kedvem van írók én helyesen is de míg itt ilyen egy más fikázo levegő van nem fogom magam erőltetni.
És látszik hogy mi milyen márkát szeretsz...:C:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#53) col válasza AS (#52) üzenetére


col
addikt

:) Ne mosakodj, mert befürdesz :)

Ne sértésnek vedd amúgy, hanem segítségnek, mert azért az ilyen stílusból az embert pláne könnyen megitélik. És a helyesírás, meg stílus az az emberből önmagából jön, nem környetezeti hatás kérdése :) Hiszen biztos tudod, a ''...stílus maga az ember..''.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#54) AS válasza col (#53) üzenetére


AS
félisten

Én befejeztem.
Gyors gépírást is tudok hogy má nem azért..

További jó fórumozást..

Talán nem kellene fikázni a másik gyártót. :))
:C

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#55) col válasza AS (#54) üzenetére


col
addikt

ok. csak egy baj van, pont a lényeget nem értetted. Nem márkáról szólt és nem ez az érdemi kérdés most.

én is befejeztem.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#56) AS


AS
félisten

Samsung D500 üzleti siker stílusosan!:):DD:R

Vita lezárva..;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#57) col válasza AS (#56) üzenetére


col
addikt

Lezárva, az Év Vicce kategóriában meg te vagy a győztes, ezzel:

''..Samsung D500 üzleti siker stílusosan!..''

Gratulálok :))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#58) AS


AS
félisten

Ez A Samsung reklámja!!!!

[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#59) col válasza AS (#58) üzenetére


col
addikt

Mit vársz a Samsungtól? Persze hogy önmagát így ''fényezi''. Vagy azt vártad, hogy azt írja le, mégsem sikerült úgy, ahogy terveztük? Amúgy önreklámot én is tudnék ezerszámra bemásolni, de nem attól függ, mit állít önmagáról a gyártó. Ő eladni akar és ehhez kell az ilyen önbizalomtól dagadó reklámduma :) Amúgy nézd meg inkább az eladási statisztikákat. Az jobban mutatja a piaci elfogadottságot, és az azok szerint a béka popsija körül van...:))

Mert bizony én elég sok ''üzletembert'' ismerek, de olyat egyet sem, aki a tili-tolis S D500-assal villogna. Inkább használ praktikus és jobb készüléket... :))

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#60) AS válasza col (#59) üzenetére


AS
félisten

Most jól mellé trafáltál Samsung D500 2005 egyik legjobban eladott készüléke!
Még a elvárásokon is túl teljesitet!
Hülyeséget nem kell írni..
Amarikában mára Samsung a 2. nokiát lenyomva ezzel.. (lg is lenyomta):DD:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#61) col válasza AS (#60) üzenetére


col
addikt

:))))))))))))))))))))))))))))))) mondom, csak a tények nem zavarnak... a gyorsírással nincs (csak) bajod valóban :))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#62) AS válasza col (#61) üzenetére


AS
félisten

És majd meglátod szép lassan Samsung átveszi a piacot..
Meglátod..:)):)):DD:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#63) col válasza AS (#62) üzenetére


col
addikt

Tekintettel a koromra, nem fogom azt megélni (kb. még 20 évet adok magamnak), de ha most lennék ovis, akkor is kételyeim lennének, hogy ez bekövetkezne az életemben :)

De te csak ne add fel a reményt :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#64) AS válasza col (#63) üzenetére


AS
félisten

Majd meglátjuk...:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#65) AlyArkhon válasza SGC (#51) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ez biztosan műkszik ? :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#66) fogtunder válasza AlyArkhon (#65) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bővebben: link

itt vannak alkalmazások, pár száz játék, feltöltő program, meg leírás is, mert kicsit trükközni kell vele, hogy fel tudd tölteni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67) SGC válasza AlyArkhon (#65) üzenetére


SGC
tag

Igen. A helyedben kipróbálnám :P

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#68) AlyArkhon válasza SGC (#67) üzenetére


AlyArkhon
őstag

hát nekem eléggé grizesnek tűnik, ja meg ha beírom az ugrás címre menüpontba ezt a címet : http://www.zedge.no , akkor valami zedges oldal jönne be de utánna nem megy tovább csak annyit ír ki hogy nincs elég memória , de hogy lehet ez hszen vadiúj a teló , szinte semmi sincs még rajta ???

Na ezt add össze , és próbálj segíteni rajtam !!! :O:O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#69) SGC válasza AlyArkhon (#68) üzenetére


SGC
tag

Bocs, el kellett rohannom, most pótolom az infót:

PC-vel felmész az oldalra; regisztrálsz; kiválasztod, mit akarsz letölteni - berakod valami kosárfélébe (a nevére sajnos nem emléxem :()
Most WAP-olsz; bejelentkezel, és 1enként szépen letöltöd a napi adagot (14 v. 15 kép v. játék v. mi1más)
Ennyi. Jó böngészést! :DD

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#70) AlyArkhon válasza SGC (#69) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nekem ez nem műkszik , mert amikor le akarom tölteni mindig azt írja ki hogy: The requestid page can not be displayed !

Te töltöttél már le innen gamét ? , mert szerintem itt csak esetleg 1 vagy 2 game lehet ami kompatibilis a d-500-assal , és én még azt nem találtam meg , pedig tudom hogyan kell rá keresni a d-500-as cuccára .Írd már le a game nevét hagy töltsem már le én is !
Ha meg jelszóval meg felhasználó névvel akarok belépni akkor meg nem tudok belépni , mindig azt írja ki , hogy rossz felhasználó név vagy jelszó !

Help !! - to mee!!:U

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#71) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

amugy innen a zedgéről lehet megnyitni a www.mobstorage.com oldalt , amivel én feltöltöttem a netre a képeket , és aztán letöltöttem a telóra szintén ugyanezeket a képeket!
Ezzel szerintem fel lehetne tölteni a gamékat is , csak mivel nincs gamém , így nincs mit feltölteni ! Nem tudnátok mondani még címeket ahonnan lelehetne töleni gamét ? ( nincs blootouth csatlakozóm , mivel az nem alaptartozék ugyebár ) így marad a feltöltés , csak kellene nekem egy pár cím ..

Tudtok adni ? Vagy ami még jobb lenne ha egy két játékot emailben elküldenétek ! :R:R:R alyarkhon@axelero.hu

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#72) AlyArkhon válasza fogtunder (#66) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ezek közül mennyi kompatibilis a d-500-as telóval ?

És ha te tudtad már használni akkor nem tudnál nekem emailben küldeni egy pár darab game nevet , hogy válasszak , aztán meg hogy elküld nekem emailben ?? :P:P
Megköszönném !!!

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#73) fogtunder válasza AlyArkhon (#72) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az az igazság, hogy én nem játszok telefonnal, tehát eddig hidegen hagyott a téma. de alig 12 mega játékról van szó, úgyhogy azt ajánlom próbálgass :) mindenesetre a gameloft játékok jók szoktak lenni, ha olyat találsz, az faja.
a kompatibilitásról meg annyit, hogy a honlap elméletileg samsung mobilokhoz van, tehát vinnie kéne a telónak, de ki tudja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Sziasztok.

Engem felhasználói prg-k érdekelnének. Soha életemben nem volt ilyen jó telóm (még a bicajomon se ;]).

Csak az érdekelne, hogy egy ilyen telcsivel lehetne txt, pdf, doc fájlokat letölteni...megnyitni ??? Ugye alapból letölteni se nagyon engedi...

Vagy ez egy ilyen telefonnak még tabu ???

Köszönettel: Tp

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#75) AS válasza Terapeuta (#74) üzenetére


AS
félisten

D500 még nem tudja fogadni.. de a e720 már igen
És majd a d600 tudja kezelni is.. idövel minden megvalosul..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#76) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Kösz!

Amúgy szerintem egy hét használat után ;) azt mondom, jó úton halad a samsung, hogy kitalálja, mi kellhet egy telefonba (pölö egy telefon :D)...szal hogy kényelmes legyen. Eddig 6610-et használtam, ha a megbízhatósága jó lesz, sztem több nagyságrendi a különbség...bár a samsung naplóját még annyira nem tanulmányoztam, de ígéretesnek tűnik. Az aksija viszont elég gyengécske. Nem tom, az 1000-es aksival mennyivel bírja tovább...

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#77) AS válasza Terapeuta (#76) üzenetére


AS
félisten

Pl d500-on egész nap mp3-at halgatsz a hamar lemerül... (ez természetes.)

De ha csak fényképezel zenélsz stb .. 2.5 napot kibir..
Ez jo eredmény...
Ilyen teláknál..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#78) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Én tegnap kb. 40 fényképet csináltam, és töltöttem blueton a pc-mre. Le is merült. Nem tom, melyik nyiffantotta ki, mert nem figyeltem...vaku nem volt. Előtte lévő nap este töltöttem. Nyílván nem a 10 perc telcsizés :(.

Máskor erre figyelek.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#79) AlyArkhon válasza Terapeuta (#78) üzenetére


AlyArkhon
őstag

igen ezzel a szituval tegnap én is szembesültem , vadi új teló , és már 2 szer kellett tölteni mióta megvettük . :U , hát nem is tudom , én azt mondom , hogy ez legyen a legnagyobb baja ! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#80) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

amúgy nagyon faja a teló !! :P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#81) AlyArkhon válasza fogtunder (#66) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ezt az oldalt te hoztad létre??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#82) AS válasza Terapeuta (#78) üzenetére


AS
félisten

rülök hogy megnézted a forumom..
Megnézed még egyszervan egy topik külön a d500-nak 1.3 megapixel fényképeknek.. na ott szuper képeket készitttem.. nézd meg..
Terapeuta : ezt nézd meg!
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#83) AlyArkhon válasza AS (#82) üzenetére


AlyArkhon
őstag

A drágám is csinált vele szép képeket , sőt , hétvégén vettünk agy Fujifilm 4.3 megapixeles Digitális fényképezőgépet , és kirándultunk az erdőben , és egy sötétebb helyen szebb képet csinált a d-500-as , mint a Digitális f.g. 4-megás felbontáson !! :Y Ez komcsi !!

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#84) Viktor0610 válasza AlyArkhon (#83) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:(((
Max a kijelzőn tűnhet szebbnek...

Samsung Galaxy A54

(#85) AlyArkhon válasza Viktor0610 (#84) üzenetére


AlyArkhon
őstag

azt még nem tudom megmondani , mert nem vettünk hozzá kábelt , nem tudok letölteni a gépről semmit sem , meg fordítva sem . :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#86) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Tényleg ha már témánál vagyunk , nem tudjátok mennyibe kerül egy kábel amivel lehetne letöltteni gépre telóról és fordítva is ? MIND1 hogy USB-és vagy Bloothout.os ! :C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#87) Viktor0610 válasza AlyArkhon (#86) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálunk a kábel D500-hoz 3k HUF, a BT-adapter pedig 4-5 k HUF.

Samsung Galaxy A54

(#88) Terapeuta válasza AlyArkhon (#83) üzenetére


Terapeuta
őstag

Ez nagyon csalóka lehet még Pc-n is. Nekem úgy tűnik, hogy első ránézésre nagyon szép képeket lehet csinálni egy mobillal. Aránylag szép színek, jó összhatás....de ...mint tudjuk, az ördög a részletekben lakik...ha el szeretnénk olvasni egy apróbetűs részt a fényképen...na akkor kiderül, hogy ez bizony egy egyszerű optika, ha jól megnézzük, még nagy felbontásnál is pixeles (vagy olyasmi) a kép.

Persze ezek csak az első benyomások...

[Szerkesztve]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#89) AlyArkhon válasza Viktor0610 (#87) üzenetére


AlyArkhon
őstag

kösz az infót ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#90) AlyArkhon válasza Terapeuta (#88) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ez tény , de nézzük már meg a többi mobilt aamivel lehet fényképet csinálni , olyan képet csinálnak , amit csak egy szóval tudok jellemezni ! '' f*s '' :C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#91) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Ez tény !

De az is tény, hogy egy d500 árából veszel egy 4* opt zoomos gépet, és még így is marad egy másik kamerás telóra ;]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#92) bányászbéka


bányászbéka
csendes tag

nem tud valaki java progit, amivel telefont webkamerának lehet használni? vagy ez (is) Szimbi János privilégium?

Minden külföldi ért magyarul, ha elég hangosan és artikulálva mondod a pofájába...

(#93) AlyArkhon válasza fogtunder (#73) üzenetére


AlyArkhon
őstag

na figyu ! megtaláltam a gamékat , de hiába töltöm le , mert egy jad meg egy jar file lesz kicsomagolás után , és ha a jar file-t töltöm le ( ez a nagyobb ) akkor csak annyit ír ki hogy ez nem megfelelő , ha meg a jad file-t töltöm le , akkor meg elindítja a töltését a játéknak ( mint amikor a gyári játékot töltöd befele ) de aztán hibát ír ki !

Szóval nem tudod hogyan is lehetne játszani , vagy hogyan is lehetne letölteni fajinul ezeket a gamekat??? Próbáld már ki te is , aztán írj vissza ha sikerült !
( igazából nem én akarok játszani rajta , hanem a barátnőm , ugyhogy , létszives próbáld már meg !?):U:U:B

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#94) AlyArkhon válasza Terapeuta (#91) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nekem mondod hogy mennyibe kerül ,? , most vettünk a drágámmal hétvégén egy 4.3 megás digit fény gépet ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#95) fogtunder válasza Terapeuta (#91) üzenetére


fogtunder
nagyúr

50000 forintból? és hol?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96) fogtunder válasza AlyArkhon (#93) üzenetére


fogtunder
nagyúr

fent van a honlapon az áttöltés menete is bluetooth-hoz, igaz angolul. valami olyasmi rémlik, hogy a telefonon is be kell nyomni valamilyen kódokat. meg asszem mindkét fájl kell a játékhoz. viszont, ha angolul nem menne, a hwsw fórumán jó sokat foglalkoztak a témával, ott minden le van írva, asszem a kábel is.

Bővebben: link

ja, és az oldalt persze nem én hoztam létre, csak hát a google csodája...

[Szerkesztve]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#97) AlyArkhon válasza fogtunder (#95) üzenetére


AlyArkhon
őstag

hát nem egészen 50000 , mert 80000-an volt !!:F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#98) AlyArkhon válasza fogtunder (#96) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Bloutooth nélkül nem lehet valahogyan a gépre aztán onnan a www.mobstorage.hu oldal segítségével elküldeni a telefonra? :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#99) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

jó volna... :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#100) Terapeuta válasza fogtunder (#95) üzenetére


Terapeuta
őstag

egy s3500-as 52000. Na jó, de az 6*-os. :DDD

mpixel.hu

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D500
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.