Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Samsung 957mb help plz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Scolinar


Scolinar
csendes tag

Hi all!

Arra lettem figyelmes hogy a monitor jobb felső ill. bal alsó sarkában valamiért vöröses árnyékot kapnak a fehér betük fekete alapon, ezért baromi homályosnak tűnik. Monitor tesztelő prognál az egyetlen hiba hogy teljes szürke ill fehér alapon az említett két helyen vékony kék csík látható.

Ha valaki tudja mi ez és hogy hogy lehet javítani, annak nagyon megköszönném ha leírná.

üdv.

Scolinar

(#2) Kain válasza Scolinar (#1) üzenetére


Kain
senior tag

Szerintem vidd szervízbe,ne otthon állj neki,jobban jársz.

Ha csak nem vagy szakmabeli,de akkor meg nem kérdezted volna :D

(#3) Blackmate


Blackmate
senior tag

Nem 100%, de valoszinü fel lett magnesezve a monitorod.
Nincs a közeleben veletlenül hangfal, vagy egyeb dolog, amely magnest tartalmaz?
Ha igen vidd tavolabb a monitortol! Nem hasznal neki. Lehet ezzel el is tünik a dolog, ha nem, akkor van a menüben egy olyasmi, hogy ''Lemagnesezes'', vagy ''Degauss''. Na azt tessek nyomogatni, akkor el kell tünnie. Ha megse go szerviz!

(#4) Scolinar


Scolinar
csendes tag

Megnesezést próbálgattam arra gondoltam én is, de semmi. Sajna úgy néz ki hogy szervíz lesz. Csak tudni akartam miért történt ez. Hangfal nincs a közelben, de ha lenne akkor is csak a bal alsó hiba lenne meg magyarázva a jobb felső a fal mellett van. :) Köszi mindent, ha esetleg valaki olvassa még és tud mondani valamit azt is köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Samsung 957mb help plz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.