Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lockstock


Lockstock
aktív tag

Sziasztok!

Az a parám, hogy ha filmet nézek a vinyóm ötmásodpercenként kiad mindig egy apró kattanást, mintha töltene egy kicsit! Csak filmnézésnél van, vagy ha egy erősebb animáció váltakozik egy honlapon.

Az a baj, hogy két hete ugyanezzel a konfiggal elvesztettem már egy 120Gb-s vinyót igaz a szinte folyamatosan töltött, (amiről szerencsére volt mentésem) de ezt már nem szeretném.

Ez eddig tökéletesen működött adattárolásra, most ezen van a rendszer is, külön partíción.

Mondjatok valami okosságot legyetek szívesek! Lehet hibás az ATA körkábel vagy mi lehet a baj, idegesítő, hogy ilyen gyakran kattan! :F

- - - - - -

(#2) biga válasza Lockstock (#1) üzenetére


biga
senior tag

Nem teljesen értem. Szóval ha filmet nézel (ahol ugye folyamatosan nyomja a vinyó a filmet), akkor a vinyód folyamatos időközönként aktivitást jelez (hallhatóan)? Mi itt a nem normális? Vagy félreértettem valamit?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3) I_Am válasza Lockstock (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Bővebben: link különösen a második linket érdemes Neked elolvasni.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) Lockstock válasza biga (#2) üzenetére


Lockstock
aktív tag

Eddig nem tűnt fel, hogy kattan! Nem hallottam, most meg hallom, ez a parám, lehet hülye vagyok és paranoiás :B Tudod írtam, nemrég halt meg egy vinyóm, mert mindig töltögetett a vége felé és ez nem a vég kezdete?

A te vinyód is kattan ilyen gyakran, ha filmet nézel?

:F :F

- - - - - -

(#5) Lockstock válasza I_Am (#3) üzenetére


Lockstock
aktív tag

Jó kis kulcsszó :U

- - - - - -

(#6) Lockstock


Lockstock
aktív tag

Az a baj, hogy alapból nem kattan, csak ha filmet nézek, de hallhatóan! :O

Segítsetek normális, vagy paranoia?

Átmegyek egy másik topikba, ezt akár zárhatjuk is, bocs! A kattog nem jutott eszembe, na meg amiket olvastam nem oldják meg a problémém :O


Hajh!

[Szerkesztve]

- - - - - -

(#7) Lockstock válasza Lockstock (#6) üzenetére


Lockstock
aktív tag

Inkább mégse zárjátok, viszont a címet megváltoztathatnánk ''filmnézés közben öt mp-ként kattog a vinyóm''-ra talán így jobban harapnának rá!

Végigolvastam a többi topikot, kipróbáltam az általános javaslatokat kivéve az Active Smartot, mert azt nem tudom micsoda!

Viszont az Everest Smartja szerint minden rendben!




Ui: csak mégegy kérdés, nem lehet, hogy azért mert a Chieftec házban oldalt vannak és közelről megy rá a hűtés! Az előző is ebben ment tönkre! Tudom hülyén hangzik ráadásul nagyon, de érthetetlen, hogy ez adatként tökéletes volt!

Vagy normális ez tényleg, hogy filmezés közben hallhatőan gyakran kattan!?

- - - - - -

(#8) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Nem lehet hogy tulzottan töredezett a vinyod és amiatt lehet?? Nekem is kerreg és kattan ha töredezett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.