Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Megnéztem a demo-t és igényes játéknak tűnik, de borzalmas a reklámja. Mondom ezt azért is, mert még a demo sem árul el semmit a történetről. Óriási kérdőjelekkel kezdhet így bele bárki megjelenéskor. Tesztek még lendíthetnek a dolgon, de már az sem sokat.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) nanocry válasza Raysen623 (#1) üzenetére


nanocry
tag

Meg a 80 eurós árszabása is, ha a játék is gyengén teljesít (szerintem úgy fog), akkor annyiért felőlem rájuk is rohadhat..

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#3) 1dude


1dude
aktív tag

Ez is egy olyan játék lesz, amire 2 hónap múlva senki sem emlékszik majd?

(#4) duvi válasza 1dude (#3) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha másra nem is, de a gépigényére biztos emlékezni fogunk egy darabig 😈

(#5) Raysen623 válasza nanocry (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Már régen megtanultuk, hogy semmit nem veszünk meg első napon, de főleg nem teljes áron. Pár kivétel akad, de általánosságban ez van. Ha ránézek az NFS Unboundra, akkor azt látom Steam-en hogy 50%-os akcióban adják. Ha a tesztek szerint mégis jó játék lesz, akkor aki szeretné megvárja az akciót.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) 1dude válasza duvi (#4) üzenetére


1dude
aktív tag

BDO v2, single player kiadásban.

(#7) duvi válasza 1dude (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a Black Desert Online elég jól tartja magát, szóval ha ez is legalább annyira sikeres lesz, akkor nem lesz okuk panaszkodni a fejlesztőknek.
Szerk:
Mondjuk ha összekapná magát a Pearl Abyss és kiadnák végre a Crimson Desertet, akkor az csúnyán lemosná a színről ezt a Forspokent...

[ Szerkesztve ]

(#8) 1dude válasza duvi (#7) üzenetére


1dude
aktív tag

Számomra a BDO -nál is érthetetlen, minek dobálják bele az emberek a pénzt. De majd kiderül mennyire lesz sikeres, még 1 nap a megjelenésig.

(#9) duvi válasza 1dude (#8) üzenetére


duvi
nagyúr

A BDO már régóta ingyen is játszható. Tudom, nem olyan kényelmesen mintha fizetnénk, de nem véletlenül nyitottak ők is az ingyenesség felé.

(#10) nubreed válasza 1dude (#3) üzenetére


nubreed
veterán

Akár mennyi videot meg képet nézek erről a termékről, pontosan ez az érzés egyre erősebb bennem. Ez egy felejthető cucc lesz, 2 hónap múlva a kutyát sem fogja érdekelni szvsz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#11) Wesder válasza nanocry (#2) üzenetére


Wesder
félisten

80€+mtx. Sikerrecept a bukásra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) 1dude


1dude
aktív tag

PS5 -ön egy katasztrófa, amilyen optimalizálatlan :))

(#13) duvi


duvi
nagyúr

Megérkeztek az első értékelések.
Destructoid - 7/10
Game Informer 7,5/10
Game Rant - 3/5
GameSpot - 5/10
GamesRadar - 2,5/5
GamingBolt - 7/10
IGN.com 6/10
Screen Rant 3,5/5
VG247 - 3/5
Wccftech - 7/10

Metacriten jelenleg 68-on áll.

[ Szerkesztve ]

(#14) 1dude válasza duvi (#13) üzenetére


1dude
aktív tag

Várható volt. Közepes játék, pocsék optimalizáció, magas ár. Sikerrecept :D

(#15) Daelion válasza 1dude (#12) üzenetére


Daelion
őstag

Pont most néztem végig 25+ perces Digital Foundry PS5 technológiai rész elemzést hát szépen összerakták mondhatom. :D

Bizonyos téren még a FF XV-hoz képest is visszalépések vannak benne 'ugyan az a grafikai motor'.

Van ami egész jól meg van oldva de összességében azért többet vártak tőle tech szinten is. 'árnyékok/fények hiányosak úgymond laposnak néz ki tőle a játéktér illetve vannak átvezetők amikben alacsony felbontásúak a textúrák'

A performance az meg borzalom ja, Quality módban lazán beesik 20 FPS-re a performance mód meg botrányosan néz ki. RT preset az tudja tartani 30 FPS-t nagyrészt és a legstabilabb. 'FSR 2-es upscalig-et használ a játék mivel AMD-s ugye'

Nekem nincs konzolom de azért kíváncsiságból meg szoktam nézni ezeket az elemzés videókat.
Kíváncsi leszek PC-s verzió milyen lesz de ezek alapján nem valami biztató. :DDD

Hosszra nekik 16 óra volt az első végigjátszás amúgy, én egy ilyen játéktól többre számítottam volna pláne ennyi pénzért. 'jó biztos el lehet ütni időt ezzel azzal még extrába de úgy sem sok'

[ Szerkesztve ]

(#16) Wesder válasza Daelion (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Nem a motor, hanem a csapat szàmít, aki csinálta a játékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Daelion válasza Wesder (#16) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan az a csapat csinálta csak közben átnevezték őket.
Business Division 2 csinálta FF XV-t de annyi embert átemeltek a projektre, hogy meg is szüntették azt és ez a csapat lett helyette.

Luminous Productions was originally assembled from employees working on Final Fantasy XV.

[ Szerkesztve ]

(#18) 1dude válasza Daelion (#15) üzenetére


1dude
aktív tag

Azért kiváncsi lennék rá, mennyi pénzt áldoztak erre... feleslegesen...
A Babylon's Fall 110 millió dollárja is kidobott pénz volt.

(#19) nanocry


nanocry
tag

Jött, látott, zakózott...

Who next? ;]

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#20) Wesder válasza Daelion (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben akkor valami nagyon elcsúszott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) lordEVO válasza Daelion (#15) üzenetére


lordEVO
tag

En is a csatornajukat nezeme folyamat. :D

(#22) Daelion válasza Wesder (#20) üzenetére


Daelion
őstag

Az már biztos. :D
Ettől függetlenül kár érte mert nekem a harcrendszer/animációk meg úgy a világ amit felépítettek az tetszik csak hát ennyi pénzért ez így a jelenlegi formájában felejtős.

#18 1dude

Ezt én is keresgéltem, hogy mennyibe kerülhetett ez de nem nagyon találtam rá semmit.
Nem lehetett kevés az biztos.

#21 lordEVO

Jah van, hogy nincs kedvem filmezni/sorozatozni és akkor inkább belövök tőlük valami hosszabb videót. :K
Van, hogy nem is játszom az adott játékkal vagy csak konzolos elemzés de számomra valahogy ezek érdekesek hogy mégis mi van a 'motorháztető' alatt úgymond.
PC-s játékoknál is jók azok a videók amikor letesztelik, hogy egyenként minden beállítás mit csinál és mennyi a különbség teljesítményben/látványban.

(#23) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Nem semmi ez az elemzés a DF-töl, ez bizony van amikor 720p-n renderel, amiröl megy az FSR 2 upscale, meg néha beesik 20 FPS-re... :Y hát ezt még polírozni kellett volna, nem pedig 80 EUR-ért árulni.

@Wesder: ja, ez inkább negatív reklám a PS5-nek.

[ Szerkesztve ]

(#24) Wesder válasza Hunpriest (#23) üzenetére


Wesder
félisten

A legcsúnyább igazából az hogy úgy promózta a Square hogy "Designed for PS5"
Nem igazán jött össze.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Raysen623 válasza Hunpriest (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Én azt nem értem Sony hogyan engedhette át a szűrőn...lehet komoly 0-day patch elé néz a játék?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#26) Wesder válasza Raysen623 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ez nem egy CP2077.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) 1dude válasza Raysen623 (#25) üzenetére


1dude
aktív tag

Ennél technikailag sokkal rosszabbakat is átengedett már. Ez a Sony már régen nem az a Sony, ami volt.

(#28) Hunpriest válasza Wesder (#26) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Eredetileg az is kiment, csak a backlash miatt szedték le utólag. Ez a játék meg alig érdekel valakit.

(#29) Wesder válasza Hunpriest (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod? :U

Ettől függetlenül a CP2077 sokkal rosszabb állapotban volt prevgenen, mint ez most így PS5-ön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.