Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

Ezzel a valami ismerős majd beállítja témával csak annyi a gond, hogy így is eléggé el vannak pofátlanodva az emberek ezzel kapcsolatban.
Mindenki természetesnek veszi, hogy ha van a családban vagy az ismerősei között egy informatikus, akkor az ingyen fog neki dolgozni. Ó, hát ügyes gyerek az, seperc alatt megoldja, igaz?!? Neked ez semmiség, csináld má' meg, tudod, hogy én nem értek ezekhez...
Az nem baj, hogy esetleg órákat vagy akár napokat dolgozik rajta, mert ez is kell, az is kell. Semmi komoly, tudod, csak lassú a gép, meg kéne rá ez meg az. Meg akkor a routert is meg a nyomtatót hangszórót stb-t is légyszi ha már itt vagy :))
Kezdőként én is beleestem ebbe, gondoltam belefér, legalább ad egy kis tapasztalatot:DDD, hát azt pont nem nagyon, csak az időt zabálja.
Ma már csuklóból mondok nemet a saját anyámnak is, ha 2 percnél több időt igénylő beállítást kér.

Érdekes, a kőműves ismerőst miért nem szokás megkérni, hogy figyelj Józsi, húzzál már fel ide nekem egy falat szivességből?! "Neked ez semmiség, csináld má' meg, tudod, hogy én nem értek ezekhez..."
Erre egy értelmes kőműves mondana egy baráti óradíjat.
Mégis miért kerekedik az emberek szeme, amikor mondok az ilyesmire egy igencsak baráti mérnöki óradíjat, és hogy várhatóan hány óra lesz? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.