Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Zoli0726 válasza Zsomx (#2) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Van 1-2 olyan tárgy már az elején is, ha az nincs meg akkor kapásból 1 év csúszás, már az első félév után.
Illetve sokan úgy gondolják, hogy egy mérnök-informatikus azért nem programtervező, mert neki nem kell tudni programozni. Ha csak nem leszel rendszergazda, az életben nem fogsz rendes munkát találni a szakmában, ha nem tudsz programozni. Soha ne hanyagold el, szerintem ez a legfontosabb.(az már rajtad áll, hogy melyik ágát kedveled meg a legjobban).
Ezt azért mondom, mert rengeteg embertől hallom, hogy arra panaszkodik, hogy nem talál munkát, pedig nem igaz, hogy nincs. Csak elsődleges cél a papír megszerzése volt, és tipikusan ez az a szakma, ahol csak a tudás számít.

Én nem szegedre jártam, de valszeg ott is a 20 éves elavult technológiákat fogják majd lenyomni a torkodon.(persze kivételek mindig vannak). Tehát ha egyetem után jó állást szeretnél, akkor még az egyetemi éveid alatt vállalj valami diákmelót, még ha rossz is a fizetés, hogy valami naprakész tudást is szerezz, vagy marad az önszorgalom, de arra mindenképp érdemes felkészülni, hogy a diploma nem egyenes út az állás találáshoz.

Sok szerencsét ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.