Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) subaruwrc


subaruwrc
félisten

üdvözlöm az EMESI-t.

(#2) Zé_Mester válasza subaruwrc (#1) üzenetére


Zé_Mester
őstag

:R ennyi :R

(#3) subaruwrc válasza Zé_Mester (#2) üzenetére


subaruwrc
félisten

semmi gond társam. majd fair játékban mutatunk valamit talajon :))

(#4) cizoe


cizoe
őstag

Hát ez így elég szomorú, de tisztelet az erőfeszítésekért. :R :R A versenyről magáról meg inkább nem mondok semmit ezeket elolvasva... :( :(((

(#5) subaruwrc válasza cizoe (#4) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem nagyon érdemel szót de ha mégis akkor meg nyomdafestéket nem tűr.....

[ Szerkesztve ]

(#6) cizoe


cizoe
őstag

Amúgy én fenntartom a lehetőségét, legalábbis úgy lenne korrekt, [vagy csak én élek álomvilágban, hogy ilyeneket hiszek, nemtudom] mivel gyárilag hibás - defaulton nem működő lapot kaptatok, valahogy adnának egy másikat. Persze ez csak a korrekt eljárás lenne, valószínűleg nem fog semmi történni. :o

(#7) m4rc!


m4rc!
őstag

Ennyit az MSI-ről, mindig tudtam, hogy pocsék egy gyártó, de ezek után még annyira se fogok venni semmi terméküket. Szánalom.. és ezek rendeznek tuningversenyt :W :W

We are analog players in a digital world

(#8) subaruwrc válasza m4rc! (#7) üzenetére


subaruwrc
félisten

pont a jó hír elterjesztése lett volna a célja ennek a versenynek de nem ilyen amatőr szervezéssel.
cizoe :DDD ébredj fel kérlek! :) :R

(#9) cizoe válasza subaruwrc (#8) üzenetére


cizoe
őstag

Tudom tudom, épp az hogy kurvára nem tudnak már semmit korrekten intézni, meg minimális odafigyeléssel (lásd használt, szétcseszett lap) ... Szóval na, legközelebb ilyenekkel le sem szabad állni, a Ph! is ezzel égeti magát közvetetten sajnos. Tudom pénz, pénz meg hirdetés, de akkoris.

Amúgy nekem is MSI lap van egyik gépemben, egyelöre nincs vele baj, de nem egy kezesbárány, a 240es fsb-t még simán, 246nál viszont lehalt, pedig csak az kellett volna a 3300mhzhez. :(

MOD: Amúgy mikor derül ki a 2. forduló eredménye?

[ Szerkesztve ]

(#10) subaruwrc válasza cizoe (#9) üzenetére


subaruwrc
félisten

a PH-nak ez max kicsit gáz de ők nem nagyon tudnak mit csinálni. ők korrektek msi meg fos...
a 2. forduló eredménye? amint az OCTeamHungary blogja elkészül :DDD

(#11) Zé_Mester válasza cizoe (#6) üzenetére


Zé_Mester
őstag

ÉBRESZTŐŐŐŐŐ ...... HALLLÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!! :DDD :DDD

ilyen a mesébe sincs.
gondolod hogy küldenek majd egy másik lapot???? én kötve hiszem.
de tegyük fel igen : ezzel a remek szervezéssel már rég lezajlana Hollandiában a döntő, mire a lap ideér. meg ugye mostmár jóindulatból se merném azt gondolni, hogy nem egy ugyanolyan sz@rt kapunk mint most :(((

m4rc! - hát igen, elég cikis dolog.
"Ami nem megy, nem kell eröltetni" - KB ez volt a lappal eltöltött idő alatt a mottó.
amikor szórakoztam itt a lappal gondoltam szépre-jóra a sokmillió leáll-beindul macera között.
pl arra, hogy ha ennyire nem tudnak megbízható motyót gyártani, akkor miért nem csinálnak valami mást ???? fogpiszkáló, asztal vagy mittomén....annyi minden más dolgot lehetne :F

subaruwrc - te egy állat vagy, ez tuti :D :D
PH-t én se bántom, mert ezek a hibák nem miattuk vannak. amit nekik el kellett intézni azt ők a legnagyobb korrektségben megtették.
de sajna van ilyen, és a "tudatlan" emberek majd mind azt mondják hogy:
persze, mert hogy a PH így meg úgy.... :F

(#12) subaruwrc válasza Zé_Mester (#11) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :D
de sajna van ilyen, és a "tudatlan" emberek majd mind azt mondják hogy:
persze, mert hogy a PH így meg úgy...

aki ez alapján ítéli meg a PH-t annak javaslom hogy nézzen gyógyszer után.
m4rc ez meg se forduljon a fejedbe :(( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) m4rc! válasza Zé_Mester (#11) üzenetére


m4rc!
őstag

Sztem elég valószínű, hogy vki/kik szétkúrták már előtettek a lapot...
Adtak egy használt agyonhajtott szemetet... MSI POWA! :(((

We are analog players in a digital world

(#14) Zé_Mester válasza m4rc! (#13) üzenetére


Zé_Mester
őstag

nyugi, utána fogok járni a végletekig a dolognak, szerencsére van ismerős aki mindenben segít. nem sajnáltatni akarom magam, meg semmi ilyen, de kicsit gyanus hogy semmit nem tudtam vele elérni, holott jónéhány példa van (elég ha csak itt nézünk körül PH-n) ahol szép eredményeket értem/tünk el.

de a végére úgyis kiderül minden ;)

amúgy kb 1 hajszál választott el tegnap este hogy ne törjem darabokra a lapot.
már kínomba a szekrényajtót rúgtam, ami sikeresen le is szakadt :(((

Sztem elég valószínű, hogy vki/kik szétkúrták már előtettek a lapot...
meg az is hogy pont mi kaptuk (de most csak hangosan gondolkozok :U )

[ Szerkesztve ]

(#15) subaruwrc válasza Zé_Mester (#14) üzenetére


subaruwrc
félisten

de most csak hangosan gondolkozok ne tedd ! :)) :DDD

(#16) cizoe


cizoe
őstag

Amúgy lehet azt csinálják, hogy a németek pl már végeznek a versennyel, a lapokat áthozzák ííszt európába, és had tuningoljon a lappal az albán szamár. :DDD Lehet Emesiéknél azt hiszik, mi lóval járunk diszkóba is, mink ide új lapot küldeni.... :)

Na csak viccvót. Na lépek küzdök a speedfannal. :D


Bocs, lusta voltam a photoshohoz, maradt a paint :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Zé_Mester válasza cizoe (#16) üzenetére


Zé_Mester
őstag

hmmmm.......ezen még nem is rágódtam........ :Y
de ezekután én mindent elhiszek :U

(#18) subaruwrc válasza cizoe (#16) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DDD ez jólett :D

(#19) Ősember válasza Zé_Mester (#17) üzenetére


Ősember
őstag

jol hallom, hogy a lap az experttöl van és itt vered a nyálad ahelyett, hogy csináltál volna valamit? :F legalább megprobáltad elérni öket?

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#20) diósdi rém


diósdi rém
csendes tag

Elolvastam a cikket...most örülök igazán hogy nem jelentkeztem pedig nagyon rászántam magam...tuningolok már egy pár éve,gondoltam nem lenne rossz ötlet benevezni,hátha.....

Ez jól mutatja a gyártó hozzáállását a dologhoz pedig a jó minőségű hardware fontos ha már tuningolunk.Azért erre a szintre nem kellett volna süllyedniük alap dolog hogy egy ilyen versenyre teljesen új lapokat adok ki,és korrektül intézkedek,hiába ilyen meg olyan MSI ha ilyeneket művel ezzel aláássa a tekintélyét.Volt MSI lapom,semmi gondom nem volt vele...de azért a cég ennél korrektebb is lehetne.

Mit is mondhatnék a végére....szánalmas és borzalmas,én neki se álltam volna 2 napon át szórakozni vele ha a kezdés már ilyen....félreértés ne essék a DFI lapommal én is elvoltam jó 3 napot mire szépen sikerült beállítani mindent....

De azért ha egy szétbarmolt lap doboza és egy mocskos lap kerül az ember kezébe már nem olyan az érzés...tudjátok miről beszélek na..... :)

Sajnálom hogy így jártatok,mikor az ember rááldozza a drága időt és minduntalan kudarc éri arról nem is beszélve hogy már a kezdés ilyen....nagyon lehangoló,idegesítő....és az érzés hogy most én vagyok ennyire barom?...az nem lehet...és tehetetlen vagy csak küszködsz...

csak annyit a végére hogy együttérzek veletek....sajnálom hogy így jártatok....többet nem tudok mondani... :(

sziasztok.

Hülyék kíméljenek(tudom sokan vagytok és egyre többen lesztek de a remény hal meg utoljára)

(#21) Zé_Mester válasza diósdi rém (#20) üzenetére


Zé_Mester
őstag

:R :R :R :R

köszi, jól esik ilyet is olvasni. :B :R

Önmagába nem is az bosszant hogy maga a lap egy kalap szar és használhatatlan arra amire épp szükséges lett volna, mert elgurul a gyógyszer, kettétöröm és a garilappal együtt küldöm vissza az Expert-nek. és akkor már meg is nyugodtam :U
Az bosszant, hogy ha mindez nem fordul elő és normális lapot küldenek, akkor simán esélyesek lettünk volna kijutni :F nem azt mondom hogy 100% hogy mi jutunk ki, de meglett volna az esély. :((( :W

Hjjaaaa, a másik dolog meg megintcsak az hogy beleöltünk egy csomó lóvét, ugyanúgy ahogy az első fordulóban is, csak ennek most abszolút nincs látszata :F

(#22) Depression


Depression
veterán

Sajnálom.
Nem próbáltatok itt a Ph!-n kölcsönkérni egy lapot?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát srácok, ezek jól megszivattak titeket, sajnálom ami történt. Amúgy hogy csomagolták be a dobozokat? Látni lehetett őket vagy eltakarta a csomagolás?

(#24) Szatesz válasza Zé_Mester (#21) üzenetére


Szatesz
őstag

Már csak annyiban orülhetsz az egésznek hogy nem vettél DDR3 at a Diamondba mert cumi lett volna utana meg elkuldtek volna a Platinumot:D :))

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#25) jugeen


jugeen
addikt

srácok, sajnálattal olvasom soraitokat! :(((

(#26) Zé_Mester válasza Depression (#22) üzenetére


Zé_Mester
őstag

nem nagyon.
ennek egyetlen oka van : aki tuninglapot akar venni, nem MSI lapot vesz :F

Pukkancs
szépen volt becsomagolva a lap és a kari is.
egy nagyobb dobozba jött egyszerre a kettő. ki is volt tömve ilyen nagy pufizacsival, úgyhogy nem a posta hibájából gyűrődött meg a lap doboza, az már akkor is olyan volt sztem amikor beletették a nagy dobozba :(((

Szatesz : hja, minden rosszban van valami mégrosszabb mi ??? :DDD :DDD
még jó hogy nem vettem meg, csak mondjuk a fasza DDR2-es ramomat eladtam, ami kb úgy ment hogy 100-ból 1 talán ami képes rá :W erre odaadtam sza...-..gyért

jugeen - hát ez van :(((
mi is sajnáljuk, mert jó kis versenygés lett volna hármunk között, ha az MSI normálisan és Fair módon áll a dolgokhoz :(((

(#27) subaruwrc válasza jugeen (#25) üzenetére


subaruwrc
félisten

a ti blogotok mikor lesz publikus?

(#28) jugeen válasza subaruwrc (#27) üzenetére


jugeen
addikt

készülőben

(#29) subaruwrc válasza jugeen (#28) üzenetére


subaruwrc
félisten

várom.

(#30) keIdor


keIdor
titán

Hát mit mondjak... én az ilyenek maitt utálom az MSi-t... :( szar lapok, szar szervezés... és sajnálom, hogy most az Abit megy tönkre ezek helyett... nincs igazság a földön.
Azért grat., ügyesek voltatok! ;) :K
A másik használt P45-Diamond-ot nem néztétek meg gyorsan? Vagy egyből ment is vissza?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Zé_Mester válasza keIdor (#30) üzenetére


Zé_Mester
őstag

hát mit mondjak : ezekután akkor se veszek MSI-t hogyha 10000 post lesz róla XS-en, hogy az a legbikább tuninglap és fesz emelés nélkül megy 800FSB-t. :W :(((

amúgy önmagával nem a lappal lenne a baj, hiszen látható hogy toyone is kihozott belőle 570FSB-t, Achiékat még nem tom mire jutottak, de az az 570FSB is kellemes sebesség.
így nem is a lappal lenne a baj, mert ha azt vesszük akkor "korrekt" cucc annyiért amennyi.

itt a szervezést és azt kellene melegebb éghajlatra elküldeni (mondjuk oda ahova a tesztelgetés és 100ezredik próbálkozás alatt gondoltam :((( ), aki ezért az egész verseny lebonyolításáért és gond nélküli lefutásáért felelősséget vállalt.

de nem idegesítem magam, megyek nézek F1-et :K

[ Szerkesztve ]

(#32) toyone


toyone
őstag

Üdv.
Nagyon sajnálom ezt az egészet, ez tényleg élég kiábrándító. :(
Mikor írtad hogy nem megy túl jól a lap nem is gondoltam hogy ennyire "hibás".

A default beálításokon való indulás hibája nekem minden 5. induláskor előjön hangsúlyozom hogy Defaulton!!. Rengeteg apró hibát találtam amit az első verzós logout irásba be is raktam (ezt subaruwrc látta is, de aztán modosítottam )

Vágom hogy nem érsz vele semmit: de tényleg kár hogy így alakult!

És neked/nektek is kijár a Respect!

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#33) Zé_Mester válasza toyone (#32) üzenetére


Zé_Mester
őstag

hali
hát sajnos van ilyen, nincs mit tenni, ha most megfeszülök és kiugrok az emeletről se változik semmi, max annyi hogy pár kínos telefont megúsznak egyes emberek :U

nem tudok sokmindent mondani mostmár a dologgal kapcsolatban, reménykedtünk benne hogy a verseny nagyszerű alkalom lesz a bemutatkozásra és a jó eredményre, erre itt a pofon. :(((

tudtuk előre hogy itt már nem azon fog eldőlni a verseny hogy ki mit tud "szellemileg", hanem azon hogy a hardver mire képes.
és ez erre volt képes, ami még alulról se éri el a 0%-ot. :(
na de mindegy :W

"Azért zuhanunk a Földre, hogy talpraáljunk onnan"

és garantálom hogy lesz visszavágó ;)

[ Szerkesztve ]

(#34) diósdi rém


diósdi rém
csendes tag

Reméljük egyszer majd DFI is rendez tuningversenyt,érdekes lenne látni miket tudnak a csúcslapjaik. :C

Nem is értettem miért pont MSI rendez ilyet,nem igazán arról híresek hogy kiváló tuninglapokat gyártanának.

Ezzel rendesen lehúzták magukat sok ember szemében,még akkor is ha a lapjaik tényleg kiválóak lennének,no de így... :(

Érthetetlen ez a hanyagság.

De a kitartásotokért elismerésem.És emberileg TI győztetek...én biztos hogy abban a pillanatban küldöm vissza a lapot mikor meglátom hogy milyen a csomag és a tartalma.

Sziasztok.

Hülyék kíméljenek(tudom sokan vagytok és egyre többen lesztek de a remény hal meg utoljára)

(#35) subaruwrc válasza diósdi rém (#34) üzenetére


subaruwrc
félisten

:R

(#36) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Zé_Mester: légyszi küldd el a gyors (telefon, cset, x) elérhetőségeidet emailben.

a dologgal kapcsolatban egyébként mossuk kezeinket. az egész verseny szervezése kapkodós, meggondolatlan, kiforratlan, de ez nem rajtunk múlik, hanem a gyártón (de a gyártó se egy ember, hanem sok. a kontaktunk tök lelkes és próbál mindent elintézni, de nem feltétlen sikerül, amint azt a jelen helyzet is mutatja).

próbálunk mindent megcsinálni, de mi is úszunk az árral, Eszter már háromszor totál kikészült stb. most már nincs mit tenni, de mi is látjuk, h a PH! is rosszul jön ki egy ilyenből (ráadásul semmi sem rajtunk múlik, ha tehát valaki hanyag, részben rajtunk csattan az ostor). ami nagy kár, mert az MSI részéről is tök jópofa ötlet, meg az egész tök jó lenne. :(.

próbáljuk meg a pozitív oldalát nézni, mást úgy sem tehetünk :(.
Zé, te meg légyszi sos keress meg, kitalálunk valamit.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#37) Parci válasza Parci (#36) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jól van, én vagyok hülye, ott van az adatlapodon... :B
viszont nem veszed fel, pedig beszéltem az MSI-vel és van help!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) toyone válasza Zé_Mester (#33) üzenetére


toyone
őstag

ok ok szólj :D

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#39) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Tuningosok!

Mint azt mindannyian olvastátok, az egyik csapat önhibáján kívül nem tudott versenybe szállni érdemben a második fordulóban. Konzultáltunk ma az MSI-vel erről, és végül abban maradtunk, hogy megpróbálják/-juk kiköszörülni a csorbát, és megadni azt az esélyt nekik, amit a hibás alaplap miatt nem kaptak meg.

Épp ezért:
(1) az érintett csapat holnap kap egy cserealaplapot, amivel újra próbálkozhat
(2) a fair play jegyében természetesen másik két csapat is megpróbálkozhat javítani eddigi eredményén, ha akar. Ha sikerül, a jobb eredményt vesszük figyelembe, ha nem, semmi gond, van értékelhető eredményük már.

Minderre a határidő e hét vasárnap délután 2 óra. Legkésőbb addigra kell tehát feltenni ide a Logoutra az eredményeket. Egyben azt is szeretném kérni, hogy a győztes csapat (ezt ugye látni fogja délután kettőkor) küldje el nekem emailben az összes tagjának összes létező adatát még akkor, mert nagyon kicsúsztunk az időből (teljes név, nicknév, emailcím, mobil elérhetőség, csetes elérhetőség, útlevélszám, szem. ig. szám, anyja neve, születési hely és idő, lakcím).

Ezt az üzenetet elküldöm privátban minden érintettnek, illetve mindhárom topikba is belerakom, végül a tuningverseny emailjére is bemásolom.

Elnézést a kellemetlenségekért, remélem az új felállás mindenki számára elfogadható. Sok sikert mindenkinek!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#40) toyone válasza Parci (#39) üzenetére


toyone
őstag

na ez így korrekt :C :C
hajrá hun extreme oc team

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#41) Zé_Mester válasza Parci (#39) üzenetére


Zé_Mester
őstag

:R :R :B :B KÖSZI-KÖSZI-KÖSZI :B :B :R :R

(#42) Parci válasza Zé_Mester (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs mit. viszont itt szeretném felhívni a figyelmeteket (meg mindenki másét is), h alapvetően ugyanazokat a hardvereket használhatjátok (a lapon kívül persze), mint eddig. titkos csodaprocesszorok beszerzése a héten már nem engedélyezett!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) jugeen válasza Parci (#42) üzenetére


jugeen
addikt

legyél szíves a "titkos csodaprocesszorok" kifejezést definiálni. köszönöm!

(#44) Parci válasza jugeen (#43) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

definiálom: mindenki ugyanazt a hardvert használhatja, mint eddig, pont. kivéve Zé_Mesteréket persze, akik kaptak egy új alaplapot (de a lapon kívül ők sem variálhatnak már).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45) Overlocker válasza Parci (#44) üzenetére


Overlocker
veterán

Aha, tehát processzorok terén mi 8500-öt, toyone 8400-et és Zé Mesterék is E8400?

(#46) M3kk


M3kk
őstag

Grat :).

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#47) cizoe


cizoe
őstag

Na ez így örömteli! Hajrá srácok! ;)

(#48) Parci válasza Overlocker (#45) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom értelmesebben elmondani. mindenki ugyanazzal a hardverrel nyomuljon, mint eddig, kivéve egy alaplapot, ami helyett jött most egy csere.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49) Zé_Mester válasza Parci (#48) üzenetére


Zé_Mester
őstag

világos mint a nap ;)

(#50) winfier


winfier
senior tag

PH :R
Sok sikert Zé :K

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.