Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koko52


koko52
veterán

Jó lett! Nekem GS-t küldtek a sima helyett. 3 óra FarCry New Dawn 1440p ultra után 62C max :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2) zakarmihaly válasza koko52 (#1) üzenetére


zakarmihaly
tag

na azzal jól jártál mindenképpen! én azért válaszottam a simát mert ahhoz járt plusz egy játék,a GS-hez meg nem. amúgy most elkezdtem óvatosan OC-zgatni és kb 150 mhz-el úgy néz ki stabil, legalábbis a benchmark lefut. a memória viszont +10 után összeomlik :( lehet erről is írok majd egy szösszenetet

(#3) koko52 válasza zakarmihaly (#2) üzenetére


koko52
veterán

Kb 10 kártyám volt idáig, a memóriát nem tudtam húzni sose. Olyan sok + feszt kért minimális emeléshez, hogy nem éri meg. Sőt olyan is előfordult, hogy a vramot húzva kevesebb lett az FPS és jöttek a mikrolagok. :(
PH teszteknél is az 1060-nál olvastam, hogy zéro tuning van benne.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4) fatikajoker válasza zakarmihaly (#2) üzenetére


fatikajoker
csendes tag

Szia!

Most készülök ezt a kártyát megvenni.
Van valami észrevétel vele kapcsolatban?

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.