Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) bteebi válasza Evil Snowman (#39) üzenetére


bteebi
veterán

Az árat leszámítva alapvetően nincs igazad.

"Én nem akarok senki zsebében turkálni, de számomra ez akkor is egy igencsak túlárazott alapgép, amin semmi komolyabb számításigényes feladatot nem tudsz elvégezni"

De itt nem is cél! Ez egészen más területre való, és arra tök jó is. Ha nekem arra kell a gép, hogy prezentációkat tartsak vele, meg értekezletekre járjak nap mint nap, viszont bírja ki a nap végéig akkuról, akkor ilyet fogok venni, nem pedig egy 17-18"-os DTR gamer notit, amin megy a Crysis 10 is, és még Maya-ban is egész jól lehet renderelni vele.

"Aki meg nem bír el egy 2-2,5 kilós laptopot, csak max 1,5 kg-osat, hááát na arra nem mondok semmit"

Hét évvel ezelőttig én is így voltam vele. Akkor vettem meg a Toshiba laptopomat, mert kellett az egyetemi munkámhoz. Saccra 2,5-3 kiló lehetett, egérrel, táskával, mindennel együtt talán 3-3,5. Nem sok, gondoltam. De miután naponta mászkáltam vele a négyeshatoson, és nyomott a tömeg, meg egy idő után már húzta a vállamat (is pedig nem vagyok se kényes, se gyenge), akkor átértékeltem magamban a korábbi álláspontomat. Hidd el nyugodtan, a puding próbája az evés ;).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.