Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz lezso6 #114 üzenetére

    Teljesen egyetértek a leírtakkal... Tényleg sznobság azt állítani hagy (maradjunk a példánál) Beethowen bármiben is jobb vagy kiemelkedőbb lenne mint egy mai (minőségi zenét készítő) sztár. Szerintem pl semmivel sem jobb Mozart mint Madonna (Bár a "Bitch I'm Madonna-t hagyjuk - de most nem ez a lényeg :DDD ), hanem az hogy szimplán abban különbözik Madonna Mozart-tól hogy más stílusban utaznak, és teljesen más korban zenélnek. Mind a kettő jó a maga stílusában. Én értem hogy valaki megveti a pop, rap vagy bármilyen más zenét, de az ilyen az sznob és kész :DDD
    (egyébként nem vagyok madonna rajongó ez csak egy példa volt)

    Szerintem jó dolog hogy ma már nem csak "klasszikus" zenék vannak hanem sok egyéb stílus, van miből válogatni...
    Én pl ugyanúgy meghallgatom Mozart-ot mint a Metellica-t, Tony Braxton-t, vagy Snoop Dogg-ot. (A techno-t pl nagyon útálom)
    De stílustól függetlenül tartom hogy mindegy hogy hip-hop-ot vagy klasszikust hallgat az ember, minőségi hangtechnikán érdemes hallgatni. (Techno-nak mindegy ;] )

    Egyébként meg régen csak klasszikus zene volt klasszikus hangszereken... Ha Mozart most élne és most zenélne lehet hogy ő lenne a jútúb sztárja és hardcore metal arc lenne, vagy DJ Mozart...
    Az idők változnak... A sznobok nem. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés