Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) dokee78 válasza juhasz22 (#1) üzenetére


dokee78
félisten

Hiába nem 8 mag,jobban kellene,mint az MTK-s.

[ Módosította: bolondember ]

(#6) amanoba


amanoba
őstag

mivel nem lenne szükségem 2 simre, sokkal inkább a 4g-re, én is ezt választanám a két modell közül.
ebben nem 3100-as akku van egyébként?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) juhasz22 válasza gabancs (#5) üzenetére


juhasz22
aktív tag

ELSŐ olyan telefon ami tetszik a Xiaomi tól :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#8) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem, rossz, de az alábbi mondat kicsit aggaszt:

" A névjegyek a SIM-ről, a készülékmemóriából vagy más eszközökről importálhatók, Google-ös listánkat viszont nem sikerült behívni a felhőből."

Milyen Androidos teló az, ami nem tud Google-szinkronzizációt?! :F

B.Cs.

(#9) tonerz


tonerz
aktív tag

Még mindig nagyon tetszik a készülék.
Viszont az mtk6592-höz képest számomra nagy visszalépés a snapi 400 mivel időnként szoktam játszani is és a 4G jelenleg nem izgat, mert tökéletesen elvagyok hsdpa-val.

(#10) margithid


margithid
veterán

Minidealről 160$ plusz áfa. Nem rossz vétel az már biztos!
Nekem is inkább ez kellene mint az mtk-s, főleg, hogy erre szerintem lesz android 5 is.
Gondolkodom, hogy megvegyem-e a blackberry Q5 mellé másodtelefonnak, de félek nem lenne kihasználva.

(#11) Воланд válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Воланд
titán

egy kinai, belpiacos ize....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) saelin


saelin
veterán

Vagy 20 ezerrel többnek tippeltem az árát. Nagyon jó árban van! Elkapott a kell érzés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Cathulhu válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ez tenyleg aggaszto, remelem bug es nem feature...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Szerintem teljesen rendben van. Ennyiért HD kijelző,2Gb RAM,4G. Mi kellene még? :))

Oké a névjegyzékes dolog azért ciki.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) Csapoati válasza saelin (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is teljesen jo az ara, az A brandeknel egy ilyen telefon kb 90-100 ezer JMF.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Weeman1 válasza dokee78 (#4) üzenetére


Weeman1
veterán

Mert olcsóbb? ;]

Xiaomi 11T Pro

(#17) dokee78 válasza Weeman1 (#16) üzenetére


dokee78
félisten

Mert nem szeretem az MTK chipsetet.

(#18) #79335424


#79335424
törölt tag

Ha már LTE, akkor nem kéne megemlíteni a használható frekvenciákat? Tudomásom szerint a 800MHz (B20) kimaradt. Pedig itthon nem ártana.

(#19) s4tch válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


s4tch
veterán

Természetesen tud a MIUI is google szinkronizálást (itt van az orrom előtt, 2 fiókot kezel hibátlanul), valamit elnézhettek a srácok.

(#20) Bass válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Bass
addikt

Ez ia tudja kollegamnak van ilyen jo par honapja majd a fia is vett egyet az edigital. Megy rajta a google mindwn funkcioja.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#21) Weeman1 válasza dokee78 (#17) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem is ez az első,de semmi bqjom vele.
Előtte pedig Snapi800-as készülékem volt.

Xiaomi 11T Pro

(#22) bollokcs80 válasza s4tch (#19) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ok, köszi! Furcsállottam volna, ha nem megy... :))

Egyre inkább tetszenek a Xiaomik, már a Redmi 1s-el is szemeztem. Komoly esélye van a márkának a "következő telefonom" címre. :DD

B.Cs.

(#23) Forest48


Forest48
aktív tag

Azért bedobhattak volna egy snapi 410-et is...na mindegy is. Nem fektettek nagy energiát ebbe a "ráncfelvarrásba". Amúgy nem túl korrekt hogy ennek az itthon kapható gyári garis árát hasonlítjuk egy gsm boltos árhoz...ott ezt is olcsóbban meg lehet kapni.
Amúgy jó kis teló, de 100000 alatt ők sem tudnak kompromisszum nélküli készüléket gyártani sajna.

(#24) helixP válasza Воланд (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Aha... kínai belpiacos... izé...
Vagy ironizálsz, vagy trollkodsz.

(#25) Воланд válasza helixP (#24) üzenetére


Воланд
titán

el is olvastad a xiaomi-re vonatkozo reszt, ahol leirjak, hogy hol nepszeru elsosorban a gyarto?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) #79335424 válasza Forest48 (#23) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem százezer fölött sincsenek kompromisszum nélküli telók. Ilyen egyáltalán nem létezik, nem is létezhet. Mindenkinek mások az elvárásai.

(#27) s4tch válasza Воланд (#25) üzenetére


s4tch
veterán

Attól még nem tényszerű, hogy "belpiacos". Hivatalosan jelen vannak Indiában, Szingapúrban, Malajziában, a Fülöp-szigeteken, és itthon is van hivatalos partnerük.

(#28) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A tálcára 5 ikon fér. Gyárilag 4-et raknak oda, de lehet még odatenni egyet. A google szinkronnal meg semmi baja, az én telefonkönyvem is azzal szinkronizál.
Az értesítési sáv 9 kapcsolója pedig 19. Lehet lefele görgetni azt a 3x3-as rácsot.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29) ronson


ronson
őstag

Alakul, alakul, de a Snapi 400 teljesítménye android alatt (Moto G-ben tesztelve), Nekem kevés.

(#30) Neck válasza Воланд (#11) üzenetére


Neck
veterán

Az a márka mióta belpiacos, amit itthon, magyar forgalmazó közreműködésével, gyári garanciával meg lehet vásárolni? Egyébiránt a Google szinkron a kezdetektől működik, User Error, vagy hibás teszt készülék lehet az ok.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#31) Воланд válasza s4tch (#27) üzenetére


Воланд
titán

es Neck

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) helixP válasza Воланд (#25) üzenetére


helixP
nagyúr

Ettől még arrogáns és túlzó volt a kijelentésed. Rengeteg embernek van már Xiaomi-je és vannak európai webshopjaik rengetek nyelven, megoldott az EU-n belüli rendelés, van support és garancia.
Akár mennyire próbálkozol rég túlhaladta azt az állapotot, amikor belpiacosnak számított.

(#33) Tomi_Ohl válasza Forest48 (#23) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem most jött ki, hanem asszem még ősz elején, akkor még csak 400 volt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#34) Bass válasza Tomi_Ohl (#33) üzenetére


Bass
addikt

De nem is jobb a 410 hiaba ujabb,egy ace 4-ben csinal 21000pontot ebben a teloban ez kevesebb lenne,kijelzo/felbontas miatt,mivel ebben komolyabb a kijelzo. De hogy most ez a teszt? Ez a telo mar nem uj,viszont jo kis cucc bar az mtk-s gyorsabb,nekem az kene 4g ide vagy oda.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#35) movax


movax
őstag

Minden marketinges álma az ilyen elutasító hozzászólás, belpiacos szar, izé. :)

Másrészt: tessék felébredni, a mobiltelefon-gyártás lassan olyan lesz, mint annó például a kvarcóráé, eleinte vagyonokba került, kevesen gyártották, ma gyakorlatilag kilóra lehet venni, bagóért. Ugyanez zajlik a mobiliparban is. Egyre olcsóbb a technológia, egyre banálisabb a knowhow, a piac kezd kicsúszni a kiváltságos óriáscégek kezéből, előjönni egy mobiltelefonnal kezd nem olyan nagy üggyé válni.

(#36) Maegoss válasza margithid (#10) üzenetére


Maegoss
tag

A Redmi Note 3G-re (MTK chipset) még mindig nincs Kitkat, pedig az egy régebbi készülék. Szerintem ez részben az MTK chipset rossz támogatásának köszönhető.

Egyébként Kínában a telefon hivatalos ára (pl.: hivatalos Xiaomi webshopból) 899 RMB, ami átszámítva kb. 39 ezer HUF. Ennyiért eléggé ütős telefon, bár Kínában van vetélytársa, mint például a Coolpad F2 (5.5 col HD kijelző, Snapdragon 615, 2GB RAM) 999 RMB-ért vagy a Meizu Note (5.5 col fullHD kijelző, MTK 6752, 2GB RAM) szintén 999 RMB-ért, bár ez utóbbi jelenleg csak TD-SCDMA/TD-LTE-t támogat.

(#37) s4tch válasza Воланд (#31) üzenetére


s4tch
veterán

Attól lesz belpiacos, hogy itthonra nem közvetlenül a gyártótól kapod a telefont? Oké. Viszont pl. Indiában direktben értékesítenek.

(#38) PSti


PSti
tag

Kár, hogy nem kétkártyás kivitel.

(#39) Weeman1 válasza Maegoss (#36) üzenetére


Weeman1
veterán

2015.01.13.-ára ígérték a V6-ot a 3G-re.

Xiaomi 11T Pro

(#40) Воланд válasza s4tch (#37) üzenetére


Воланд
titán

jah, indiabol ki is tiltottak oket, amint kiderult, hogy "elfelejtettek" bizonyos szabadalmak utan fizetni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) helixP válasza Воланд (#40) üzenetére


helixP
nagyúr

Mint ahogy olyan sokan mások.
De örülök, hogy már nem érvelsz a belpiac mellett :)

(#43) Воланд válasza helixP (#42) üzenetére


Воланд
titán

"Mint ahogy olyan sokan mások."

huha, ez aztan komoly erv. :DDD

"De örülök, hogy már nem érvelsz a belpiac mellett"

minek erveljek a belpiac mellett? linkeltem hogy miert az (ugy gondoltam, hogy felesleges meg egyszer leirni), a velemenyem nem valtozott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) s4tch válasza Воланд (#43) üzenetére


s4tch
veterán

"a velemenyem nem valtozott"

Szóval nem zavarnak a tények.

Az indiai tilalmat azóta feloldották.

(#45) Воланд válasza s4tch (#44) üzenetére


Воланд
titán

nezd, attol, hogy ot honap alatt eladtak egy millio mi keszuleket indiaban meg kevesbe lesz nem belpiacos a ceg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) Barthezz2 válasza Воланд (#43) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Apple, Samsung féle cégek is "elfelejtették" eleinte fizetni ezeket a szabadalmakat, aztán mikor rájuk szóltak, befizették, és ment minden a régiben. Ennyi történt/történik a Xiaomi-nál is. Na bumm.

Szóval az meg nem zavar, hogy Kínán kívül 2-4 helyen hivatalos értékesítés van, ez akkor is belpiacos. Oké.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#47) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Egyáltalán nem nyert meg a készülék.
Küllemre semmilyen, kijelző hmm...

Nem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) s4tch válasza Воланд (#45) üzenetére


s4tch
veterán

Aha. Kéretik definiálni a "belpiacos" fogalmát, csupa fül vagyok.

(#49) Воланд válasza Barthezz2 (#46) üzenetére


Воланд
titán

hat persze. aztan amint elkezdik befizetni a szabadalmak utan a jogdijat, meg ne adj isten normalis support halozatot tesznek eu-ban a keszulekeik moge rogton nem fog ilyen "jo ar/ertek arannyal" rendelkezni egyik kinai csoda sem. persze, addig lehet nekik tapsikolni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) ZS3NI válasza Воланд (#49) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D gyere holnap is

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.