Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Elhiszem, hogy borzasztó nehéz valami újat, egyedit csempészni a dizájnba, de azért ez a semmilyen 100+n-ik forma gáz.

Tökmindegy, hogy ki találta fel azt a formát, tök mindegy, hogy ki védette (vagy nem) le, tökmindegy, hogy ki mennyit költött reklámra, valami újat is jó lenne látni, még origi kínai fronton is!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Maxentius válasza mrlujoak (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Biztos nem mernek újítani, mert félnek, hogy nem kellő mértékben fogyna. Ilyen téren viszont lehet dicsérni a Sony-t szvsz. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

a forma unalmas, a hardver szuper lenne, a szoftver meg funkcipnalitásban jó, de az alapértelmezett téma pont olyan gusztustalan a MIUI-ban, mint a touchwiz meg amit az LG használ...

(#4) jjeahh válasza #16820480 (#3) üzenetére


jjeahh
nagyúr

gondolom ez senkit nem érdekel, pont a miui híres a témázhatóságáról. amúgy ha szerinted gusztustalan, attól még más szerint nem biztos...nekem kimondottan tetszik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#5) H-ger


H-ger
tag

elég jellegtelen

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez nem valami elcseszett PS próbálkozás? Mert kijelző és a készülék alsó éle minden csak nem párhuzamos...
És a kameramodul is természetellenesen áll.

[ Szerkesztve ]

(#7) #16820480 válasza jjeahh (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

nyilván sok embernek tetszik, én az iOS-ben sem szeretem ezeket az ikonokat, kifejezetten taszít. szerencsére a MIUI tényleg témázható, de ha már választani lehet, akkor inkább CM, az alapból normálisan néz ki.

(#8) danikollar


danikollar
őstag

Remélhetőleg tényleg mérsékelt árfekvésű lesz.

(#9) kolosanyi válasza #16820480 (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

De a CM az a sima droid kinézet. :D

(#10) sing1ep1ayer válasza danikollar (#8) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Valószínűleg kategóriájában az olcsók közé fog tartozni. Szükség is lenne rá, mert néhány gyártó eszméletlenül túlárazza mostanság a készülékeit.

(#11) #16820480 válasza kolosanyi (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, pont az a jó benne :D

(#12) freemanone


freemanone
őstag

Ez olyan mint a chokito... ronda szappantartó, de a HW tetszik!

(#11) sheratan: +1 :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Én leginkább arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e majd nálunk kapni!? Nálam a MIUI már bizonyított.

PS C:\>_

(#14) Beri78


Beri78
őstag

ez csak akkor győz, ha nagyon olcsó lesz

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) jjeahh válasza Beri78 (#14) üzenetére


jjeahh
nagyúr

miért? én kétszer annyiért, mint az első generáció is elgondolkodnék rajta...ezt szerintem még a defy sem bírja ki...íme egy teszt
szóval szerintem is inkább az a kérdés, nálunk lehet-e kapni majd?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#16) jjeahh válasza Beri78 (#14) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ez nem csak akkor győz ha olcsó lesz... :C
720p ips, 4mag, 2gb ram, 3000mAh akksi, F2.0 BSI kamera, 310 dollárért.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.