Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) *Mukeey* válasza Jhonny06 (#96) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Max1 elég silány minőség volt. Kijelzője egy kisebb ütéstől már tört is be. 3x cseréltettem benne kijelzőt, aztán leraktam. Most tablet funkciót tölt be itthon.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#102) cuccos19 válasza *Mukeey* (#101) üzenetére


cuccos19
tag

Köszönet a tesztért! :R Bár valahogy sejtettem, hogy nagyon hamar be fog futni az EU Stock-os megjelenése után. :)

Én már megrendeltem hozzá a citromsárga Love Mei tokot az AliExpress-ről. Ha azt kézben tudom tartani, akkor megy bele a telefon is. :D

Ez már milyen viccesen nézne ki mellette? :DDD

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#103) dastier


dastier
tag

Másfél hónapja használom, elkopott a Gpro 2-m négy év után, és most is ugy voltam vele hogy a legnagyobb kell ami épp van :D

SOT nem 8-9 óra hanem inkább 10-12 óra. Volt, hogy 72 óra után volt benne 7 óra SOT és 45% maradt ! :Y
Egy nap alatt szerintem csak erőszakosan lehet lemeríteni, nonstop játékkal vagy navigációval. De lehet hogy úgy se.
Nálam 3 nap simán, néha 4 is kijön.

A kijelző sokkal jobb mint a képeken és videókon, pozitív csalódás volt, jó a feketéje is LCD hez képest. Betekintési szögek is tetszenek, a színvilág pedig szoftveresen állítható saját ízlésre. Tényleg csak azért hiányolnám az amoled-et kicsit, hogy még jobb legyen az akksi.

Egykezes használat: egyrészt az alsó sáv jobbra balra húzásával lekicsinyül a kép az alsó sarokba (állítható hogy 3.5, 4 vagy 4-5 inch-re), másrészt a felső értesítési panel lehuzható a főképernyőn bárhol a képen lefelé húzva, nem kell felnyulni. Úgyhogy kis gyakorlással egy kézzel is el lehet lenni.

Kicsit használod és ha utána kézbe veszel egy 5-6 inches telót akkor nem érted mi ez a kis izé .... :)

Farzsebekbe befér széltében, felül általában már kilóg.

Érdekes módon nem is a méret lett ami nehezen szokható hanem a súlya. Egy óra után már nehéz tartani ha egy kézben van :)

Hardver átlag dolgokra, kis játékra, net, youtube, ...etc full elég. Igazából maga a rendszer teljesen smooth.

Frissítést kaptam pár nap múlva.

Nagyon masszívnak érződik, de annyira vékony és csúszós a csiszolt fém, hogy muszáj rárakni tokot.
Az egyetlen dolog ami kiakasztó, hogy nem ad hozzá tokot a xiaomi! :W jóval olcsóbb telókhoz is ad, nem értem mi ez a kiszúrás. Emiatt egy átlátszó szilikon tokot vettem kínából kb. 2 dollárért.

Kamera megfelel a kategóriának, nappal teljesen jó, éjjel már szenved.

Sokat agyaltam rajta mert a redmi note 5 ugyanezzel a hardverrel jóval olcsóbb. Plusz harminc lepedő a nagy kijelző és az akksi felára. Mindegy, végül lenyeltem mert kellett a nagy méret, és nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#104) Solten


Solten
addikt

:C Volt egy 8-as tabletem de a telefon mellett nem igazan volt hasznalatban, szoval beruhaztam egy Max 3-ba hogy a kecske is jollakjon... Szuper, amolyan all-in one cucc. Nagy tenyerueknek egy kezzel is hasznalhato. Zsebben jol elfer. Atlag 3 naponta toltom. Nagyon jo minosegu keszulek szuper kijelzovel, a kamera kivalo kepeket keszit. Total megeri az arat.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#105) cuccos19 válasza Solten (#104) üzenetére


cuccos19
tag

Manapság már a férfiak körében is teljesen okés ha állandó jelleggel táskát hordanak ("man bag"). Ilyen cucc már inkább abba való, és az egyéb kacatoktól is megkíméled a zsebeid. Legalábbis szerintem. Persze telefonálni valamivel körülményesebb vele mint egy régebbi fajta kisebb okostelefonnal, de valamit valamiért. Olyan könnyű aktivitás mérő kellene amivel nem csak elutasítani hanem felvenni is fel lehet a telefont, így egy headsetel kombinálva még full kényelmes is lenne szerintem. Így vagy úgy de szeretném kipróbálni és erre váltani a Redmi Notebook 3 Pro-t.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#106) vzsryl válasza cuccos19 (#105) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"man bag" alatt a ratyitasit' érted? Mert akkor inkább legyen púpos a zsebem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#107) tomboy0013 válasza vzsryl (#106) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszönjük hogy egy tech fórumon felhívtad mindenki figyelmét, hogy egy embert már a táskája alapján is látatlanba le lehet ratyizni. Hasznos volt. :C

(#108) Milestone2 válasza tomboy0013 (#107) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az én olvasatomban a táskát ratyizta le...
...nem találtam benne semmi sértőt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#109) joysefke válasza tomboy0013 (#107) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Akinek nem táskája, ne vegye magára...

cuccos19:
Mivel jobb az, ha ahelyett hogy csak simán meg lenne tömve az egyik zsebed még egy táskát is kell cipelned és folyamatosan guardolnod ha éppen le kell tenni valahova?

[ Szerkesztve ]

(#110) rellif


rellif
senior tag

Üvegfólia felrakásához van szükség réskitöltő folyadékra?
Ha jól látom nincsenek lekerekítve a szélei.

(#111) tomboy0013 válasza Milestone2 (#108) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ratyitasit írt nem azt hogy a táska ratyi. Komolyan le kell fordítsam? :N

(#109) joysefke: Nem hordok "tasit", de ettől még szurhatja a szemem az oda nem illő megnyilvánulás. Az ítélkezésre nem épp alkalmas egy tech fórum. Csak viselkedjen kulturáltan ennyi volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#112) Solten válasza cuccos19 (#105) üzenetére


Solten
addikt

Teljesen hasznalhato meret, persze kis kezuek lehet hogy man-bag vagy headset hasznalatara szorulnak... :)

Mondjuk tenyleg nem art valami tok (az enyem szilikon), mert nagyon csuszos a fem hatlap.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#113) joysefke válasza tomboy0013 (#111) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem ítélkezett, hanem nevén nevezte a dolgokat. Annak a táskatípusnak az a legismertebb neve és tömören kifejezi a társadalom véleményét erről a divatirányzatról. Had ne kelljen még egy anonim fórumon is rébuszokban beszélni.

(#114) bbubby00 válasza vzsryl (#106) üzenetére


bbubby00
őstag

Nálunk homártasi a neve :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#115) tomboy0013 válasza joysefke (#113) üzenetére


tomboy0013
veterán

:U jah értem, ha már a társadalom véleménye "hangsúlyozom szerinted" ez az oldaltáskáról akkor rendben van a dolog. Nyugodtan lehet bántani vele embereket. Akkor már miért nem homár tasi? Ez is kifejező volt a társadalom részéről gondolom én. Látod barátom a gondok itt kezdődnek. És gondolom még ezután is mereven ragaszkodsz az álláspontodhoz. Én itt lezártam a témát, csak ide illő tartalmat szeretnék olvasni nem ítélkező jelzőket és ennyit kértem. Ha ez ilyen bonyolult számodra akkor off-olj tovább én rádhagyom a dolgot.

(#116) wwenigma válasza bbubby00 (#114) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert a Másnaposokban ugy hivtak szoval rohadtul nem a "társadalom véleménye". Egy sima valltaska oszt szevasz...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#117) bbubby00 válasza wwenigma (#116) üzenetére


bbubby00
őstag

Én amúgy pont leszrom, hogy ki mivel rohangál. :D Van aki hasitasival nyomul, manapság az sem menő, pedig annó nagy sláger volt. Nyáron, mikor elmegyünk sörözni stb, akkor eléggé nehéz hova tenni a csomó motyót.
Pénz, cigi, telefon, kulcscsomó és kitudja még mi. Tegyük fel ittasan akarsz hazatérni. Odafele, meg végig biztosan kellemetlen mindezt a zsebedben tárolni, de hazafele legalább megmarad. Ha táskát, szatyrot bármit viszel magaddal, azt pedig könnyebben elhagyod, ottfelejted bárhol.
Tehát kompromisszumképesnek kell lenni. A homártasi pedig teljesen elfogadott cucc manapság. Ezt a pár biszbszt mégse hátizsákba vagy laptoptáskába cipelje az ember. Mondom ezt úgy, h nekem nincs és nem is szeretem a homártasit. Pont.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#118) Fernet válasza rellif (#110) üzenetére


Fernet
senior tag

Ami nálam van fent üvegfólia, azon látszik a széleken, hogy nem simul rá 100%-osan.

Úgyhogy rendeltem egy ILYET, hátha jó lesz.

(#119) storm4 válasza Fernet (#118) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Annak meg lehet az lesz a hátránya, ha csak a széle ragasztós, akkor a közepén megjelenik az "olajfolt effektus "

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#120) rellif válasza Fernet (#118) üzenetére


rellif
senior tag

:R Note 4-en használtam ilyet azon tökéletes volt.

(#121) OberMotz válasza Button (#26) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Mert akkor egy csomóan ezt vennék (meg a Redmi család tagjait), nem a csúcskategóriás/prémium Mi sorozatot. Engem egyedül az NFC hiánya terelt a Mi Mix2 felé, különben vártam volna a Max3-ra, mivel nagyon szeretem az ilyen lapát telefonokat, egy OG Maxot használtam majd' 2 évig.

(#122) OberMotz válasza vzsryl (#48) üzenetére


OberMotz
aktív tag

(#123) Fernet válasza storm4 (#119) üzenetére


Fernet
senior tag

Még nem tudom milyen, nem érkezett meg. Lehet a selyemúton hozzák karavánnal. :)

(#120) rellif
Én is Note4-et használtam előtte, csak Samsungot. Ez a teló üzemidőben sokkal jobb. Egyedül a kamerában érzek visszalépést a samsunghoz képest, azt sajnálom kicsit.

Valahol azt olvastam, hogy a Redmi Note 5 és a Mi Max 3 hardveresen egyforma. Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#124) Noukoum válasza Fernet (#123) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen egyforma

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#125) Fernet válasza Noukoum (#124) üzenetére


Fernet
senior tag

Akkor nem értem, hogy a Note 5 kamerája a teszten 8,5 pontot kapott, ez meg 7-et? :F

(#126) Sonja válasza rellif (#110) üzenetére


Sonja
veterán

Nem kell semmi folyadék, ha normális az az üvegfólia. Nekem ilyen Imak Pro+ van, és tökéletes. Ütésálló tokban nem látni, hogy bármi lenne rajta. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#127) helixP válasza Milestone2 (#108) üzenetére


helixP
nagyúr

Már maga a kifejezés is sértő és primitív, pláne hogy nem a táskát minősíti.
Annak ellenére, hogy sosem hordanék semmilyen táskát.

[ Szerkesztve ]

(#128) Weeman1 válasza Fernet (#125) üzenetére


Weeman1
veterán

Biztos más ember tesztelte. :D

Xiaomi 11T Pro

(#129) Milestone2 válasza helixP (#127) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mint írtam, az én értelmezésem szerint ez egy szar (ratyi) táskára utal, nem a viselőjére.
Úgy gondolom, ha pl azt mondom ratyi magyar foci....nem azt értem alatta hogy buzik fociznak, hanem hogy minőségtelen...
De a vélemény szabad, mindenki úgy értelmezi ahogyan akarja. Én így, Te úgy, másvalaki még másképp...
Részemről lezárva...már így is sok volt.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#130) wwenigma válasza Milestone2 (#129) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Túlmagyarázod de attól egeszen pontosan a nemi identitasra utal az a megnevezés, hogy kik hordják.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131) helixP válasza Fernet (#125) üzenetére


helixP
nagyúr

Más algoritmus? Mások voltak a fényviszonyok?

Milestone: Ez rizsa :) akkor azt mondtad volna hogy hülye táska, vagy debil táska. Nem volt véletlen a szóhasználat. Ezzel én is lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#132) Fernet válasza helixP (#131) üzenetére


Fernet
senior tag

Lehet. Végülis mindegy, csak mikor vettem a Max 3-at még nem volt róla MA-s teszt, ezért a Note 5-ét olvastam el és az alapján döntöttem. Kicsit csalódás volt a kamera a Galaxy Note 4 után, de a többi dolog kárpótol érte. Az okostelefonos korszakba lépésem óta nem volt olyan telefonom, amit elég volt 3-4 naponta tölteni. Ami még visszalépés nekem, hogy OLED-ről váltottam erre, de hamar megszoktam. (annyi pénzt nem akartam telefonra kiadni, mint a note 4-re annó)

(#133) Keresztapper válasza Fernet (#132) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Érdekes, hogy az Aliexpress-en jelenleg nem találok 6/128-as verziót, pedig én is szívesen lecserélném a MAX Pro-t annak ellenére is, hogy gyakorlatilag máig semmi bajom vele.

Tud valaki itthoni beszerzési forrást 6/128-asra?

http://palscoffeetech.com/

(#134) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Mielőtt kultúrmérgezést kapnak itt a fórumlakók.
Nem véletlenül raktam aposztrófot a szó végére, mivel a köznyelvben ez a legismertebb neve annak a táska típusnak, illetve próbáltam kicsit viccesebbre venni a figurát, de úgy látom ez felesleges volt.
Elnézést nem kérek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#135) cuccos19 válasza vzsryl (#106) üzenetére


cuccos19
tag

LOL, hát van ilyen is, meg olyan is. :D Itt például a csávó ratyi(nak tűnik), a táska viszont qrva jó! :K A Nut Sac egy amcsi gyártó, és bár kissé (nagyon) drágák a cuccaik, nekem bejönnek. Mondjuk a kissé militáris stílus nem áll tőlem távol, úgy finoman, ésszel. ;]

Egyébként nálam sokszor van táska, de a Decathlonos ezer forintos tíz literes hátitáska már kissé gyerekes így a negyvenet súrolva. :N

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#136) joysefke válasza cuccos19 (#135) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

(#137) bigrock válasza joysefke (#136) üzenetére


bigrock
addikt

Ari fiúka :-)

(#138) Graphics válasza bigrock (#137) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lábánál fogva megfogni, és diszperzites vödör, majd kimeszelni vele. :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#139) cuccos19 válasza joysefke (#109) üzenetére


cuccos19
tag

Kis táska: faterom idejében ezt úgy hívták, hogy "autós táska" vagy "szütyő". Ebben volt minden kacat, embere válogatta, ki mivel rakta tele. Volt olyan ismerősöm, akinek állandó jelleggel colstok és tolómérő is volt benne meg egy pár csavarhúzó. :D Szóval minden belefér, ami kellhet a hétköznapok során és jó ha nálad van (sz@rópapírtól kezdve a rágógumin át a taktikai elemlámpáig), és akkor már ha ekkora egy batár a telefon, és még megspékelem egy olyan nagy ormótlan tokkal, mint a Love Mei - igen, meg fogom - akkor már mehet bele a táskába. Amiből meg ezerféle létezik, abban a tól-ig méretben, amit a "hülye amcsik" csak EDC-nek hívnak (ennek a rétegnek a hardcore verziója a prepper, de ők egy külön állatfajta, ne soroljuk szigorúan ide őket, és valószínűleg nem is a Mi Max 3-ra izgulnak fel, hanem a Glock 20-ra). Amúgy a csillivilli fényes műbőr tasiktól (nájki, ádidász, púma) nekem is hideg futkos a hátamon, de egy normális stílusos vászontáska (rockereknek akár szimatszatyor :DDD ) azért bőven jól néz ki.

Az meg hogy ki mit hagy el, hát legyen az ő baja. :P Aki nem tud figyelni a dolgaira, az majd megtanulja a saját kárán az első egy-két koppanás után (életemben nem hagytam el semmit, még a notóriusan elhagyós esernyőt sem, igaz olyant ritkán hordok magammal). Sokan eddig is hordtak maguknál táskát, csak hátit. Az meg hát mint mondtam, harminc alatt még okés, utána csakis munkába vagy túrázni.

Ha meg valóban úgy megy el valaki otthonról, hogy takony részegre be fog karmolni az vágja zsebre legolcsóbb butatelefont ami a családban van (nem minthogyha tudna olyan állapotban értelmesen kommunikálni is valakivel szerintem), és kösse a lakáskulcsát egy ejtőernyő zsinórral a nyakába, hogy tuti ne hagyja el térd-könyök helyzetben való közlekedés során. :D

Amúgy meg csak nekem tűnt fel, hogy a három egyébként közel azonos hátlapi kamera kiosztás ellenére ennek a leggyengébbek az éjszakai fotói? :F A Redmi Note 5 és Redmi Note 6 Pro a Márkus vendéglő és Széll Kálmán téri esti fotókon nagyon jó képeket csinált. Bárcsak ott lőtték volna ennek is az esti fotóit, könnyebb lett volna összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#140) rellif válasza cuccos19 (#139) üzenetére


rellif
senior tag

Erre Love Mei tokra úgy kellett rákeresnem, én még lemaradtam az iFace toknál :B

(#141) arty


arty
veterán

ugyanez kéne, de oled + nfc-vel... és tőlem akár lehetne +40 ezerrel drágább is, csak lenne :/

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#142) Solten válasza bigrock (#137) üzenetére


Solten
addikt

Nem kislány?

Saor Alba

(#143) beyruth82


beyruth82
veterán

" A 89 900 forintos ár ezért a termékért nem tűnik túlzónak, viszont az biztos, hogy a mindennapokra én egy apróbb mobilt választanék."
Teljesen szubjektív kinek mi a nagy vagy kicsi.Ha a méret szerepet játszott az értékelésben az amatörizmus szerintem.Ha csak a hardveres részt nézem akkor számomra nem tűnik best buy ajánlatnak.90 ezerért snapi 636 és 4 giga ram egyáltalán nem kiemelkedő ajánlat manapság ha a kínai gyártókat nézem.Honor play kapható 100 ezerért ami a (tavalyi)csúcskategória hardveresen(hogy ne házon belül vagy egyéb extra olcsó kínai gyártókat említsek példának).

(#144) Graphics válasza beyruth82 (#143) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Honor Play nem ez a méret ... Nem lehet csak SoC részt nézni, mert a kijelző is hardver, és akkor ennyi erővel ott a Note 5 ..

Ilyen szubjektív véleményt írni amatőr dolog... ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145) cuccos19 válasza beyruth82 (#143) üzenetére


cuccos19
tag

Bocs a hülye kérdésért, de mi a különbség a Honor és Huawei között? Az a Honor az olcsósított almárkája a Huaweinek, vagy másról van szó?

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#146) cuccos19 válasza rellif (#140) üzenetére


cuccos19
tag

Jól néz ki ez az iFace tok is, de ennek is van előlapja, üvege (én nem látom rajta)? Azért akarom a kimondottan ezekhez túlméretes telefonokhoz a Love Mei-t, mert az körbefogva védi a készüléket (és bár nem vagyok hardcore bushcrafter, de a könnyű erdei túrák nincsenek ellenemre, és ott egyszer esik, ami esik). A kinézete emberibb ennek az iFace-nek, de mióta ezt a hülye hajlított előlapi üveget bevezették a divatba, azóta nem hogy én nem, de avatott kezek sem tudták úgy felrakni, hogy egy sima "armor case-t" úgy fel lehetett volna rakni anyum Redmi Note 5-ösére, hogy ne legyen ferde, és ne akarja a tok elemelni az üveget a szélénél fogva. A Love Mei egyszerű matek, minden oda passzol ahova kell és a kétbalkezesek is össze tudják rakni rendesen.

Ha körbe védi és van Redmi Note 5-re, akkor azonnal rendelek egyet anyunak. :)

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#147) beyruth82 válasza cuccos19 (#145) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen a honort a huawei gyártja.Általában véve olcsóbbak sokkal persze ez általában a honor és huawei modellek közti különbségen is meglátszik.

(#148) cuccos19 válasza beyruth82 (#147) üzenetére


cuccos19
tag

Köszi! :)

Közben megnéztem az iFace termékpalettáját, hát eléggé soványka, tok miatt nem váltok almára vagy koreaira.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#149) rellif válasza cuccos19 (#146) üzenetére


rellif
senior tag

(#150) cuccos19 válasza rellif (#149) üzenetére


cuccos19
tag

Ha minden jól megy, a RN3 lassan átlép tartalék telefon szerepkörbe, és arra jó a mostani "kitámasztós" armor case és a rajta lévő üveg.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.