Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Karavik #13992 üzenetére

    Régebben biztosan működött V5 alatt. Ha jól emlékszem, akkor a 39 alatt használtam utoljára, de nem tuti. Az 50-ben nem használtam. Mostanában szoktam rá arra, hogy a telefonról töltök le egy-egy sorozatot - leginkább Aranyláz Alaszkában. Az online stream-es oldalakról való töltögetés folyamatosan változik a "butább okos eszközök" számára a töménytelen reklám miatt, most szépen és könnyen megy. A Samsung Smart tévémnél például mindig kiszámíthatatlan, hogy tudom-e online stream formájában nézni a filmet, vagy hazavágja egy-egy pop-up ablak, hirdetés, stb. Emiatt le is szoktam róla, meg sem próbálom, csak a bosszúság volt vele. Így járt a telefon is, inkább nem kínlódtam, lehúztam géppel, pendrive-ra másolás után néztem a tévén. Most, hogy megy a telefonos letöltés, kihagyom a laptopot, így próbálkoztam vele. De - mivel nem ment - felmásoltam pendrive-ra a filmet a telefonról; de különösebben nem zavart a dolog.

    Viszont ez a Bubble, ez jófajta cucc. Szépen megy minden rajta. Érdekesség: a MiVideot indítva a film nem megy át. Ezután, ha a Bubble használatával átküldöm a filmet a tévére, szépen megy. Miután kiléptem, de a futó alkalmazások közül nem lövöm ki, és belépek a MiVideoba, onnan küldöm a filmet, szépen megy. Ha kilövöm a buborékot, na akkor meghal a dolog.

    Még azt nem próbáltam, hogy az éppen zajló letöltés a letöltés vége előtt indítható-e és átküldhető-e vajon.

    Üzemidő az 5.2.27 alatt: Alátámasztom a mérésed, megdöbbentő az üzemideje. 2 óra 47 perces kijelzőidő mellett az akku 50%-on áll Szokásos használat mellett. Végeredményt nem tudok majd mondani, felteszem töltőre. Nem merem bevállalni a holnapi napot, de szerintem simán végigvinné. Holnap kevesebb nyomkodás lesz, de több hívás.

    Disque:: Én nagyon örülnék bármilyen stabil verziónak a V6-ból. A V5 - bármennyire is szeretem és stabil és működik minden és szép is szerintem és ... és ... és... - kicsit unalmassá vált. A changelogot nem tudom mi alapján rakják össze. Még stabil verzióknál is előfordult, hogy nem feltétlenül volt benne minden. Ha kapnék egy normális böngészőt, egy látható naptár agendát, levennék a zenelejátszót a status barrol, ilyen üzemidő mellett... én elégedett lennék nagyon... egy ideig... amíg nem jön az ígért Lollipop. :))

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés