Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Def26


Def26
félisten

Valaki nem akar erről a kérdezz felelőekről írni egy cikket? :))

You can plug an Xbox 360 into the Xbox One, says Major Nelson

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#102) Def26


Def26
félisten

Phil Spencer és a Killer instinct :DDD Van benne egy kis forza 5 gameplay is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#103) Mister_X válasza dabadab (#100) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha én kiadó lennék, konzolra koncentrálnék. Egyszerűen ott minden versenyképesebb, több a profit. PC-n lehet hamarabb bejön egy port ára, de ki tudja, hogy azzal mennyit veszítenék konzolon. Arról nem is beszélve, hogy PC-re akciókban mennek el leginkább a játékok. Nem csak eladott példányszám, hanem profit alapján is kellene statisztika.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#104) Def26 válasza Mister_X (#103) üzenetére


Def26
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű. :) Ha kicsit jobban odakoncentrálnának pc -re (ha jól tudom most amd ezt teszi) akkor jóval több profitot is ki lehet belőle hozni. Jóval komolyabb játék eladásokkal.

Én azt gondolom, hogy egyszerűen nem kap elég figyelmet a pc -s játékipar, de ha egyszer elkezdik ezt is komolyabban venni, akkor igen szép növekedés érhető el vele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#105) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Pedig bíztam benne, hogy a korlátozásokért cserébe alacsonyabb árat fognak kérni a játékokért...

(#106) Prof01


Prof01
veterán

Még szép, hogy nem emelik! Csökkenteni kellene, figyelembe véve, hogy nem lesznek eladhatóak a játékaik! :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#107) WhiteWalker válasza dabadab (#100) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Számokkal sajnos nem szolgálhatok,csak amiket olvasni lehet cikkekben az előrendelési rekordokról (only konzol) mondok mást mint a COD, pl Halo 4...több milliós nagyságrend...vagy épp az aktuális Fifa sorozat, Tomb Raider...szerintem nem kell többet mondanom, de érted miről beszélek... :B no offense :R

satz18: "Erre jó példa az alan wake. Abból egy darabot nem adtak el az első két évben PC-re. De utána lám kiadták PC-re" Hogy van ez a gondolat menet, mert nem értem :U :DDD
Amúgy pont ez írtm feljebb hogy a pc-t szinte csak az MMO tartja fent....hányat is soroltál fel? 3-4-et (LOL,Path E., WOW) ...Idézve szintén a kommented, a válaszoddal válaszolok: "Ezen csak röhögni tudok." :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.