Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

varjuk

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem egész jól csinálják már a dolgukat és emaitt nem is nagyon tudom megérteni miért kellett eladni a céget. Az eladások is kezdenek jól alakulni...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) lacix76


lacix76
őstag

Még a végén kiderül,hogy csak az eladásokat akarták fellendíteni,azért híresztelték a Nokia eladását. :DD

(#4) CaptainHomer


CaptainHomer
csendes tag

MS nyílván meg akarta látni, hogy képes-e előlendíteni a Nokiát, ha már látja, hogy megy a szekér, na akkor kell még időben megvennie mielött öntudatra ébred a helota létből a kis kegyence... :D

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Azért a 4 készülék engem is meglepett.

(#6) Petester válasza jacis (#2) üzenetére


Petester
senior tag

Nincs még eladva, nem tettek pontot a felvásárlásra.

(ó\_!_/ó)

(#7) adio


adio
tag

Azért ne 6 WP modellre gondoljatok... 2-3 ebből szinte biztosan Asha telefon lesz, vagy valami más feature phone.. Viszont még így is várós a rendezvény! :) Az a Nokia név nekem nagyon fog hiányozni..

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#8) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

A 929 is biztos ott lesz, ami a 1520 Verizonos változata 5"-on. Már csak 3 dolog van, rühellem az androidot... de nagy durranás lenne, ha az állítólagosan gyártás alatt álló droidos nokia is ott ficeregne! :C Ez persze kb. lehetetlen esemény kategória...

(#9) WinPho válasza Vassili_Zait (#8) üzenetére


WinPho
senior tag

Napi,droidos Nokia adag is megvolt! ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#10) Ádám16 válasza adio (#7) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem lesz egy Lumia 929, 1520, 2520, és 3db Asha modell.

(#11) Vassili_Zait válasza WinPho (#9) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Hát... szerintem ez nem az a kategóriájú hozzászólás volt, hogy Androiddal jobb lenne... meg hülye nokia nem vált androidra, pedig jó lenne... Tény hogy fejlesztik, és tény hogy nemkevés barab már le van gyártva a foxconnál...

(#12) Glenda válasza Vassili_Zait (#11) üzenetére


Glenda
addikt

Ezt egy elemző nagyon egyszerűen rövidrezárta. Ha tényleg 10k le lenne gyártva, akkor legalább egy kép leakelt volna már. Goldoj bele, 10 000.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Már nagyon várom, mikkel rukkolnak elő:D

(#14) azopi74 válasza Lumiaman (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Ami borítékolható: Lumia 1520 és 2520. Ha utóbbit nem gáncsolta el a MS.
Ezen kívül lesz szerintem még 625, 825, ezek is négy maggal (persze gyengébb magokkal) , és nagyobb kijelzővel, meg jön talán valami Asha fronton is.

(#15) Napfénysüti válasza azopi74 (#14) üzenetére

Remélem nem fogja. Főleg hogy már félig az övék és ha az is WP8-at futttat akkor talán nem is konkurenciája a Surface-nek. Kíváncsian várom milyen lesz ez a tablet meg persze a többi készülék.

Més que un club!

(#16) azopi74 válasza Napfénysüti (#15) üzenetére


azopi74
addikt

Nem winrt-t futtat az is?

(#17) Napfénysüti válasza azopi74 (#16) üzenetére

Nem tudom még nem olvastam utána. Ha RT-t futtat akkor mondjuk házon belüli konkurencia lesz a Surface RT-nek.

Més que un club!

(#18) Glenda válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


Glenda
addikt

Ha meg !RT, akkor a Surface Pro-nak ;-)

Nem árt szerintem ha két gyártótól is van RT tablet, úgyis csak ez a kettő maradt még.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.