Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Hianypotlo cikk, de azert egy kicsit vastagabb irast vartam, a blog vagy egy hir kereteben is :K Tudom, most faradtak vagytok es hatatok kozepere sem kivanjatok, de pl jovo heten, majd.

Amugy nagyon vicces, hogy a 3 veresegbol egyet egy Hero-tol szenvedett :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) ducsidu válasza gzbotii (#1) üzenetére


ducsidu
senior tag

Egy másikat meg a ChaCha-tól :))

[ Szerkesztve ]

(#3) gzbotii válasza ducsidu (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

Social temaban kikapni egy FB-telefontol szerintem nem szegyen ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) Kaktux


Kaktux
tag

de lennék egy olyan mázlista aki kapott ingyen pólót, karkötőt és nyert még egy telót is a mázlisták :D

Senki sem csinál semmit se nem senkinek se nem. (iPhone 4S - iOS 9.1 / Nexus 7 2013 4G - Android 6.0)

(#5) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Én inkább az Apollóról olvasgatnék. Milyen lesz az új WP, ilyenek. Persze nem vagyok elégedetlen, úgyhogy ezt is köszönjük ;)

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#6) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

jó cikk köszi csak bővebb lehetett volna. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) FeRkE


FeRkE
őstag

hát nem tudom, alig jelenik meg vmi wp7es teló, miközben Androidból 1-1 gyártó többet mutat be, mint ahány wp7-es telót összesen bemutattak..

(#8) gzbotii válasza FeRkE (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor ide is leirom, hogy az van ugyebar, a WP7-et nem lehet atszabni sem peddig ratolni 600MHz ARMv6ra es 1,5GHz DualCore-ra sem (jelenleg). Ezert marad 1GHz-1.5GHz a prociban, ugyan az a UI. Szoval mi ertelme volna a HTC reszerol kiadni 3 telot 1GHz, es 2 1.5GHz pl...estleg a kijezomeretet varialnak 3,5-5" es annyi..Ezert inkabb minde gyarto kiad egy minimalis rendszerkovetelmenyeket teljesito gepet es egy csucsgepet (pl Radar es TITAN). Szerintem ennyi es ilyen egyszeru a dolog..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) Qwery válasza gzbotii (#8) üzenetére


Qwery
tag

Miért? Androidot mi értelme van 35 ugyanolyan telefonra rátolni, aminek a proca 600-1500 között mozog a kijelző meg 2.8 és 5' között?

42

(#10) Abysmal válasza FeRkE (#7) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Ez engem is eléggé zavar, reméltem, hogy legalább az LG Miracle/Fantasy megjelenik. Amennyit eddig tudunk róla, az alapján elég jónak ígérkezik, jelenleg a 4"-os kijelző nekem tökéletes, a kijelző nyilván minőségi, nem valami sima TFT, a hardver rendben van, van előlapi kamera is, amit úgysem használnék szinte sose, de azért jó ha van, és ugyanez a helyzet az NFC-vel benne. Külsőre nem egy lumia 800, de nem is ronda.
Ehhez hozzájön még az, hogy arról beszélnek, hogy nem lesz túl drága, ami érthető, hiszen ez a hardver már nagyon középkategória. Az is reményre ad okot, hogy nekik volt az 1. generációsak közül a legolcsóbb a telefonjuk. Csak hát nem jelent meg...

(#11) catroot válasza Qwery (#9) üzenetére


catroot
veterán

Mert gondolom még nem annyira viszik, hogy megérje ennyit kiadni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#12) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Jaja, a wp7-nel meg van szabva, hogy milyen hardverre lehet feltolni. Nincs memoriakartya, stb..
Amugy wp7 nagyon jo, en Optimus 7t nyuzok mar egy ideje. Nincs vele semmi gond.
A nokia L 800 eleg jo, de sajnos tudtommal egyik wp7 telefont sem lehet majd upgrade-elni majd ev vegen.
Egyeduli looserseg, hogy nincs normalis messenger live wp7re...illetve a normalis appok szama is szereny, bar orvendetes, hogy most mar van wifi teethering -remelem igy kell irni-.

"Those who want respect, give respect"

(#13) gzbotii válasza Idiofil (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

hat van 60.000+app.
Amugy meg a messeages hub-ba integtralva van a FB es WLM chat is, szvsz az jobb mind a kullon kliens

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) Abysmal válasza Idiofil (#12) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Nem hiszem, hogy ez igaz lenne, az MS az Apple politikáját követi jelenleg, ami nem arról híres, hogy a telefonodra egyetlen komoly frissítés se jön ki, pedig így ez lenne a helyzet pl. a Lumia 610 esetében, meg az asztali Windowsokat is szereti sokáig frissíteni az MS. Így még az Android híresen szar frissítési politikája is jobbnak tűnne. Én úgy vélem, hogy az összes telefon meg fogja kapni a WP8-at is (remélem igazam is lesz). Nagyon tökön szúrná az MS magát, ha nem így tenne. Biztosra veszem, hogy hardveresen minden jelenlegi WP7-es mobil bőven alkalmas a WP8 futtatására is, hiszen a WP8 után sem adják fel az alsó szegmens meghódítását.
Az meg a másik dolog, hogy az LG Miracleben és a ZTE Orbitban NFC chip van, amit a WP8-tól kezdve fognak tudni kihasználni, ebből logikusan következik, hogy ezekre lesz WP8, vagy tök fölöslegesen rakták bele a chipet.

(#15) Idiofil válasza gzbotii (#13) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Hát van sok app, de egy zsák nem angol és értelmetlen. Vagyis én nagyon kevésnek látom értelmét.
Elméletileg bele van intergrálva, a FBchat-et életre is tudom kelteni, de hiába adom hozzá az msn-es windows live-os accountot, amikor belépek az Messages-be, felül kiírja, hogy elérhető vagyok, de más szemszögéből semmi sem változik....Nem tudom mi lehet a gond...
Illetve én jobban szeretem a külön kliens. csak akkor fusson, amikor én akarom...
Abysmal:
Hát legyen úgy, mert akkor én sem veszek majd év végén új telefont, de én azt hallottam -nem pletyka szinten-, hogy mivel teljesen új lesz az oprendszer, ezért tudtommal nem lehet majd frissíteni. De reméljük ne legyen így. És tényleg nagy érvágás lenne...

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#16) gzbotii válasza Idiofil (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

Ertheto a te allaspontod is. De nekem mukodik jol a dolog FB es WLM-el is :K
Meg a masik, hogy nekem UK regem van, onnan tobb elerheto, mind a magyar regel

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) zsarkov válasza Idiofil (#12) üzenetére


zsarkov
tag

Mindegyik WP7-es telefont lehet majd frissíteni Apollora. Annyi kompromisszum lesz, hogy az első generációsok nem minden funkcióját kapják majd meg, csak azokat, amihez hardveresen megfelelnek. :D

(#18) catroot válasza Idiofil (#15) üzenetére


catroot
veterán

A Live chat csak akkor megy, ha az elsődleges Live fiókod az, amin a kontaktok vannak.

Felül kiírja akkor is az ONLINE szöveget, ha valójában offline vagy. Alul bökj bele a 2. szimbólumba és ott pedig ki kell választani, hogy "available". Az fb-chathez pedig szükséges az, hogy az msn hozzá legyen adva az fb-hez (ez már pc-n történik)

Egyébként ez sem eszik többet, lenyomod magad offline-ba és kész.

@zsarkov

Éppen ez az, hogy ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#19) zsarkov válasza catroot (#18) üzenetére


zsarkov
tag

Ez az információ napi szinten változik. Pár napja azt írták még, hogy megkapják. Ma meg már azt, hogy nem biztos. Valójában nem lehet tényként kezelni.

6 napja: http://www.windowsphonedaily.com/2012/02/rumor-apollo-will-support-all-windows.html

Ma: http://www.tomsguide.com/us/Windows-Phone-7.x-Windows-Phone-8-Upgrade-Windows-8-apollo,news-14348.html

Mondjuk az is tény, hogy ezek csak pletykák.

(#20) catroot válasza zsarkov (#19) üzenetére


catroot
veterán

Jaja, én inkabb úgy vagyok ezzel, hogyha kiadják kiadják, ha nem, nem.

Úgyis csak akkor tudjuk meg, mondani azt mondanak, amit akarnak.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#21) Idiofil válasza catroot (#18) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Köszönöm, akkor valószínűleg ez lesz a probléma, mert nem az elsődleges Live acconthoz vannak az msn-listán a kontaktok.
Kipróbálom átrakni az elsődleges Live-ra :)
Köszi az ötletet ;) :R

Ezzel az Update dologgal nem vészmadárkodni akarok,csak próbálok én is elkerülni és mást is megóvni attól, hogy esetlegesen nyáron veszek egy wp7 telót és év végén kiderül, hogy nem lehet majd apollóra frissíteni :)

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#22) catroot válasza Idiofil (#21) üzenetére


catroot
veterán

Az szerintem is szemétség lenne, ha nem jönnének a gen2-eskre frissítések. Még-még a gen1-et megérteném, hogy arra nem megy apollo, de pl. egy Lumia 900-ra...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23) Apika válasza ducsidu (#2) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A harmadikat pedig a Nokia 808-tól. Ami végül is a családban marad... ;)

(#24) Ádám16 válasza catroot (#22) üzenetére


Ádám16
addikt

Igen-Igen, de ha azok megkapják, akkor már a 1st genesek is, hardver szinten nem sokban különböznek, szóval én látok fényeket, nem is keveset. :)

(#25) rep3at válasza Ádám16 (#24) üzenetére


rep3at
őstag

Reméljük a legjobbakat. Néhány területen még igen foghíjas a WP7 de alapvetően tetszik. Ha már képes voltam leváltani az iPhone-om akkor igazán ők is tehetnének valamit értem :D

Forward thinking. كرر

(#26) gzbotii válasza rep3at (#25) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ez igazan meglepett, hogy te Optimsu7-et hasznalasz :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27) Idiofil válasza gzbotii (#26) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Mi a gond az Opti 7-el?
Nagyon korrekt teló..
szvsz :)

"Those who want respect, give respect"

(#28) gzbotii válasza Idiofil (#27) üzenetére


gzbotii
veterán

Semmi. Nekem is volt. Szerintem is egy komoj telefon. Csak az lepet meg, h rep3at erre valtott.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29) nuke7


nuke7
veterán

miota a wp7 nem képes kezelni normálisan a pdf fájlokat nekem felejtős :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#30) catroot válasza nuke7 (#29) üzenetére


catroot
veterán

Ez alatt mit értesz pontosan?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31) mongoose123 válasza nuke7 (#29) üzenetére


mongoose123
aktív tag

én se értem teljesen.. :N

(#32) nuke7 válasza catroot (#30) üzenetére


nuke7
veterán

hm, azt, hogy nem tud nagyméretű fájlokat netről letölteni a wp7,(semmilyet) mert "nem arra lett tervezve az interface" és pcről nem tudsz rámásolni fájlokat simán usb-n, plusz nincs normális pdf kezelője aminek tűrhető a sebessége, ne adj isten, még oldalszámra is tudna ugrani, vagy könyvjelzőket kezelni... :U
ennek a kettőnek a kombinációja a rossz vicc kategória, és még azt mondják, hogy az apple limitálja a felhasználókat :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#33) catroot válasza nuke7 (#32) üzenetére


catroot
veterán

Akkor te voltál, aki Blyannel beszélt, hogy nem tud a reader megnyitni több száz megás fájlt?

Igen, az tény, hogy doksikat nem lehet kábelen átmásolni, hanem SkyDrive-ra lehet feltenni (és le sem lehet őket menteni...). Egyszerűbb lenne, ha ezeket is átlehetne szinkronizálni Zune-al és kész.

Egyébként az, hogy az Adobe Reader egy hulladék az az Adobe sara.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34) gzbotii válasza catroot (#33) üzenetére


gzbotii
veterán

Az office teren azertt ugye jobb helyzet. En nem vagyok egermozi ellen, de azert olvasni telefonon 2 oldalnal tobbet az azert mar legge mazokokizmus?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35) catroot válasza gzbotii (#34) üzenetére


catroot
veterán

Hát ha valakinek erre van igénye...

Egyébként én sem nagyon használom a readert, de ez másnak nem vígaz.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#36) gzbotii válasza catroot (#35) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt, hogy nekem kellet ott olvasni (noti szervizbe volt) de a szemem duvatt ki egy MA teszt utan. De persze ez nem mentseg arra, hogy sz@rul megy (nem akarom azt kihozni, hogy amit nem tud a rendszer, nem jo benne, az folosleges dolog)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37) nuke7 válasza catroot (#33) üzenetére


nuke7
veterán

az adobe sara, de nincs más wp7-re, azért ez is durva.. és már nem kéthónapos a rendszer.
na mindegy, nekem a mobilon doksik kezelése fontos - hamár okostelóm van.
igaz, hogy van ipadem is, de van amikor az nincs nálam, vagy nem tudom elővenni, vagy stb.
szoval van akinek van erre igénye.

https://youtube.com/user/nuke7

(#38) catroot válasza nuke7 (#37) üzenetére


catroot
veterán

Hát gány, az biztos. Passzolom egyébként, hogy miért nincs rá másik reader. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

WP7 tulajokat kérdezném hogy még mindig fenn áll az a probléma, hogy Zune nem engedi fel a HD mp4 videót a telefonra konvertálás nélkül?
És hogy Avi-Divx támogatás mikor lesz WP7-en? :U :R

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#40) Воланд válasza Gabi 8906 (#39) üzenetére


Воланд
titán

fenn. majd egyszer, talan wp8-ban, de erre nem mernek megeskudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) Gabi 8906 válasza Воланд (#40) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Köszönöm a választ! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.