Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #05364992


#05364992
törölt tag

"This includes the enigmatic pandaren, who will become available for play when Mists of Pandaria is released on Tuesday, September 25."
Szóval a pandaren nem válik elérhetővé az 5.0.4-el, az majd csak akkor lesz játszható, mikor kijön a kieg. (De akkor mindenkinek.) Ez azért nem mindegy, mert az 5.0.4 augusztus 28.-án jön, a kieg meg szeptember 25.-én. (Az 5.0.4 csak a kieg előkészítő patch-e, ami a MoP rendszereit teszi fel, de az új content-et még nem. A Cataclysm-nél is így volt anno.)

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Kungfu panda 3....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) LW


LW
őstag

Csúnya kifejezés, de nagyon k*rvulnak.

(#4) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Starter Edition használók vajon ebből a mókából is kimaradnak?:D Csak mert a Goblin kezdőhelyét szívesen megnézném, elég jónak tűnik videók alapján :))

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5) Vistaboy válasza #05364992 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez benne van a cikk második felében is: "Persze pandával csak a Mists of Pandaria hivatalos megjelenése után lehetünk". :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) rt06 válasza Vistaboy (#5) üzenetére


rt06
veterán

meg az is benne van a cikkben, hogy "A Mists of Pandaria megjelenése - valamint az 5.0.4-es javításé - szeptember 25-én várható."

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7) rt06 válasza haxiboy (#2) üzenetére


rt06
veterán

ne kezdjuk mar elorol ezt az egeszet, ugyhogy kernelek, jarj utana a temanak, mielott hulyeseget irsz (hint: a pandaren regebbi, mint a kungfu panda, mitobb, valoszinuleg ihletul is szolgalt hozza)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én inkább megvárom azt, amikor a Scroll of Resurrectionnel ingyen adják majd a kieget.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Vistaboy válasza rt06 (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jogos, javítom. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hehe, most nézem a nagy Update pont 28.-án, azaz a szülinapomon érkezik :C :))

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11) K21_overlord válasza rt06 (#7) üzenetére


K21_overlord
tag

Igaz amit írsz,
de tény az is, hogy a kunguf panda film hatással volt erre a karakterre, így manapság mikor az emberek megnézik mondjuk a cikkben szereplő videót egyből a kungfu panda ugrik be nekik. Ergó tök mindegy, hogy mi volt előbb mi mire hatott.
(pl A 1900 as években teljesen rendjén volt az a mondat, hogy " vettem egy kiló kenyeret a sarkon a zsidónál" Manapság ezért biztos csúnyán néznének rád, a lengyel, az örmény pék megnevezésre érdekesmód senki sem ugrana.)
Szóval így vagy úgy szerintem nem volt szerencsés húzás a blizztől előhúzni ezeket a plüss pandákat.

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#12) haxiboy válasza rt06 (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Igen de a Kung-Fu panda előbb volt mint a wowban a pandarenek. Ez most olyan mint a Star Warsnak melyik is az első része?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) Beri78 válasza haxiboy (#2) üzenetére


Beri78
őstag

+1 :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#14) rt06 válasza haxiboy (#12) üzenetére


rt06
veterán

ertem, tehat a wow-ban levo pandaren-t nem a warcraft-bol emeltek at, hanem annak a kung fu pandanak a koppintasa, amit valoszinuleg a warcraft-os pandaren ihletett?
na ne farassz mar legy szives

kis olvasnivalo - mindez 2003-bol (segitek, a kungu panda 2008-as)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) Wolverine válasza haxiboy (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

A Warcraft 3 pandaren karaktere 2003-ban került a játékba. A Kung Fu Panda mikori film? 2007?

#4: nem. Starterrel is kipróbálható lesz majd a worgen, a goblin, és szeptember 25. után a pandaren is.

@cikk: speciel a draenei és a blood elf eddig is elérhető volt az alapjátékkal is, mivel jópár hónapja belevonták a Burning Crusade-et is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) #57919488 válasza K21_overlord (#11) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pontosan. A Kung-Fu Panda már tett valamit azért, hogy az egész világon ismerik. De a MoP még meg se jelent és mindenki egy WarCraft3-as hülyeséggel jön amit még a játékosok is alig ismernek.

szerk:
(#15) Wolverine:
Semmit nem jelent, hogy melyik a régebbi ha az intro-ban látható panda totál megegyezik a másikkal.
Ingyen reklám a Blizzard-nak legalább, amit jól ki is használnak :)

[ Szerkesztve ]

(#18) ViharVadász válasza Wolverine (#15) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szupi. Köszi! Akkor a 28.-a tényleg nagy nap lesz számomra :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19) Narasim válasza rt06 (#17) üzenetére


Narasim
aktív tag

Okos enged! ;]

amúgy elsőre nekem is rögtön a kungfu panda jutott eszembe és nem a warcraft. úgy látszik a blizzard végleg elhagyta a darkos hangulatot. a diablo 3-ról sem mondanám meg játék alapján, hogy akármi köze van a diablo sorozathoz.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

A Blizzard mindent elkövet annak érdekében, hogy felvegye a kesztyűt a GW2 megjelenésére.(08.28)

A MOP nekem eléggé vízválasztónak tűnik. Ha nem sikerül D3-ból visszaterelni az embereket és le is jár az 1 év(ingyen D3) lehet beesik tartósan 10m alá az előfizetők száma.

[ Szerkesztve ]

(#21) rt06 válasza Narasim (#19) üzenetére


rt06
veterán

nem az a gond, ha valakinek az ugrik be elsore, vagy azt sem tudja, mi az a pandaren
erre irtam, hogy a tudatlansag nem gond, nem ismerheti mindenki, es ezen konnyen lehet segiteni, pl azzal, hogy elolvassa az illeto, amit leirnak neki

a gond akkor kezdodik, ha az illeto ostoba es tobbszori elmagyarazas utan sem kepes felfogni, hogy a pandaren debutje evekkel megelozte az animacios filmet, es ugyanakkora hanggal (vagy meg nagyobbal) sikitozik, hogy "deakkoriskungfupanda"

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) nosferatue válasza Wolverine (#15) üzenetére


nosferatue
tag

Wolverine, hagyd. Soha nem fogják megérteni. Blizzard iz ívöl. :o

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#24) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Bevetnek ezek mindent, hogy dagadjon a pénztárca.:D

Szvsz úgyse érik már el a csúcsot...engem legalább is továbbra se vonz, pedig meg van a cata.

(#25) Tigerclaw válasza D1Rect (#20) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A D3-at szerintem már a játékosok 90%-a otthagyta. Azzal nem lesz problémája a Blizzardnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) ViharVadász válasza Huma (#23) üzenetére


ViharVadász
őstag

Micimackó :DDD :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#27) Viktor77 válasza D1Rect (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Az valóban szörnyű egy 7.5 éves játéknal. Szerintem a kardjukba is dőlnek azonnyomban, illetve f2p azonnal. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Huma válasza ViharVadász (#26) üzenetére


Huma
addikt

De most, nem? :D

Amúgy a D3 után már sok jót nem várok ettől a cégtől.
Nem mintha olyan rosszra sikerült volna. Csak sokkal többet vártam (vártunk) a D3-tól. Persze a mai kommersz játékoknál jobb, de semmi kiemelkedő.
Egyetértek LW-vel (3-as hozzászólás). Egyre kevesebbet törődnek a játékosok igényeivel és egyre többet a profittal. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) wikings2


wikings2
őstag

Minden wow-os hírben meg kell lovagolni a kung fu pandát? akinek nem tetszik az már kifejthette 20 topikban, hogy nem.
Ideje lenne beletörődni és felnőni, hogy a pandák is egy faj ősidők óta Azeroth világában.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#30) Wolverine válasza #57919488 (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Az intróban látható Chen Stormstout ugyanaz a pandaren, aki Rexxarral, Thrall-lal és Jainával szerepelt együtt a Frozen Throne ork kampányában. Utóbbi 3 elég hiteles szereplő? (főleg, hogy Jaina szerepe akkor nem volt nagyobb a játékban, mint Chené)

#19: ó, ne ítélj elsőre. A Horde a kezdő küldetéseink alatt pandaren gyerekeket dolgoztat rabszolgaként, az Alliance meg fegyvertelen ork tengerészeket fog vízbe lőni gyrocopterekről - ez elég darkos?

#23: hja, ha egy 220 cm magas és cirka 400 kilós arc odaállna elég és megsuhintaná azt a bambuszbotot, akkor aligha maradnál ilyen nagylegény. Na, ő Chen Stormstout a videóból, aki nem mellesleg már a vanilla WoW-ban is szerepelt emlegetésként (a hordásoknak Barrensen kellett összeszedniük az elhagyott söröskorsóit)...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) #57919488 válasza wikings2 (#29) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ameddig valaki azonnal ugrik a védekezés miatt addig lesznek olyanok is akik ezt akarják elérni :)

Mikor várható a legközelebbi WoW aktív előfizetők számának közzététele? Kíváncsi leszek majd a változásokra.

(#32) #05364992 válasza Narasim (#19) üzenetére


#05364992
törölt tag

Townlong Steppes meg Dread Wastes csupa móka és kacagás. :D De ugyanígy Theramore, vagyis inkább a helye. (És még lehetne sorolni.) Szóval sötét motívumokban nincs hiány, ahogy a korábbi kiegekben se volt, csak itt kicsit nyilvánvalóbb a bugyuta Blizzard humor. (Amiből szintén eddig se volt hiány.)
Meg egyébként is, volt elég lila színű döglődés már a Cataclysm-ban végig, meg fehér színű döglődés a WotLK-ben, szóval valami színesebb, változatosabb jól esik. :D

(#33) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez a wow még megy? Azt hittem már rég lecsengett... :F

(#34) SzlobiG válasza lugosi (#33) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rosszul tudod még mindég vezető helyen áll az mmo-k világában és az is lesz mindaddig ameddig a blizzard akarja.

(#35) Gabor343 válasza rt06 (#21) üzenetére


Gabor343
tag

Szerintem inkább az a gond hogy a World of Warcraft és a warcraft 3 az két külön játék,igaz hogy ugyanarra a világra épül de a történet akkor is más. És attól hogy a warcraftban benne volt valami szerintem nem kéne kötelezően benne lennie a wowban is....

Másrészt meg szerintem teljesen jogosan asszociálnak az emberek egyből a kunfupandára, mert egyrészt nem minden wowos jástszott a warcraft 3
-al (sőt szerintem csak nagyon kis %-uk)

Másrészt meg mert a Kunfupanda egy jól bejáratott, bereklámozott film és már jóval előbb volt, minthogy tudni lehetett volna hogy a wow-ban lesz pandaren, így persze hogy mindenkinek a kungfupanda ugrik be elsőnek. ;)

(#36) Wolverine válasza #57919488 (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Megvolt 2 hete.

#35: a WoW mindig is a Warcraft RTS-ek folytatásának volt szánva. És ezen a téren elég jól is teljesít.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Archanon


Archanon
őstag

Fenét se érdekli a fenti elcsépelt, unalmas vita, ez a cinematic trailer viszont veszett jó!! :DDD És persze látványban is elsőosztályú. :K

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#38) #57919488 válasza Wolverine (#36) üzenetére


#57919488
törölt tag

De a MoP utána adatok mikor kerülnek ki legkorábban? az érdekel :)

(#39) D1Rect válasza Viktor77 (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Semmi ilyet nem mondtam. Annyi, hogy lehet most jön el az, hogy 10m alatt lesz az előfizetők száma stabilan.

(#40) Youri


Youri
veterán

Na ezután az intro után mondja valaki, hogy nem kung fu panda... Persze, már benne volt a TFT-ben is a pandaren, de közel sem ilyen stílust képviselt... ezt az introt, mint ha 8 éveseknek csinálták volna :((

RTX ON

(#41) D1Rect válasza Youri (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

"nem kung fu panda..."
U happy? :)

(#42) Youri válasza D1Rect (#41) üzenetére


Youri
veterán

Igen, mert most először nem érzek semmi késztetést a visszatérésre :)

RTX ON

(#43) deter


deter
aktív tag

Messze elmarad az eddigi intrók színvonalától Legelső kifejezés, ami eszembe jutott róla, hogy gyerekes...

Mindegy úgy vagyok vele, mint a Cataclysmmel, megveszem és addig játszom amíg elérem a max. szintet. És utána ki is fúj az újdonság varázsa.

(#44) Wolverine válasza #57919488 (#38) üzenetére


Wolverine
félisten

3 havonta jönnek a negyedéves jelentések, azaz november elején lesz a Q3-as közzététele, amely a szeptember 30-i adatokat fogja tartalmazni.

#43: eddig is voltak poénok a WoW trailerekben - pl. a BC esetén a tauren, akiből birka lesz, vagy a warlockra támadó murlocok...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) #57919488 válasza Youri (#40) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem 8 éveseknek, dehogyis. Csak a 12+os matricát veszik nagyon komolyan :DDD

(#46) Youri válasza #57919488 (#45) üzenetére


Youri
veterán

Lassan 12-

Már várom mikor jelenik meg a my little pony kieg ;]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#47) deter válasza Wolverine (#44) üzenetére


deter
aktív tag

Voltak, de nem az volt a fő koncepció. Sőt az általad említett két rövid jelenet, ha jól rémlik TBC intójában volt benne. Egyszerűen hiányzik a korábbi bevezető videókban meglévő "HŰ!" faktor. Abszolút nem vagyok képben, de most ki lesz fő gonosz?

(#48) Destructo


Destructo
aktív tag

Hm...| a vidi nem volt rossz :D

(#49) #57919488


#57919488
törölt tag

Amúgy a panda csak azért volt erősebb mert lvl 90-es és a 85-ös karikat könnyű bántani :)
Jöhetne egy videó, ahogy egy goblin rugó szúrkálja a zsírját a macinak ;]

(#50) Viktor77 válasza deter (#47) üzenetére


Viktor77
titán

A főfőgonosz, akit majd a kieg végén kell lenyomni, az Garrosh, a horda mostani vezére.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.