Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet91


Peet91
aktív tag

Őszintén szólva, a jelenlegi csempés Skype kliens helyett én továbbra is az asztali verziót használom, részben megszokásból, részben a funkciók miatt. Szerintem hiába integrálják jobban a a rendszerbe, ha az asztali kliens mint lehetőség továbbra is megmarad, akkor a felhasználók többsége nem fog váltani.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem a Skype annyira van elmaradva a Viberhez képest mint az MSN a Whatsapp-hoz képest. Be kell külön jelentkezni és ezt elfelejted semmi nem jön meg. A kontaktlista elavult.... Egy nagy nyűg az egész.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Воланд válasza jacis (#2) üzenetére


Воланд
titán

jah, foleg ugy, hogy az msn mar megszunt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Glenda válasza Peet91 (#1) üzenetére


Glenda
addikt

Valamit muszáj berakni a régi üzenetkezelés helyett, az MSN nyugdíjazva lett.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5) Vadmeggy válasza jacis (#2) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Te most az asztali vagy mobil alkalmazásról beszélsz? A viber asztali alkalmazása vicc a skipehoz képest

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#6) no1r válasza jacis (#2) üzenetére


no1r
őstag

skype nagyon fasza lehetne, ha tudna alapból telefonszámok és e-mail címek alapján létrehozni egy kontaktlistát. így, hogy egyesével kell hozzáadogatni, és kérdezgetni az embereket, hogy 'van skype-d?' stb így túl körülményes.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#7) Cathulhu válasza Peet91 (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az asztali skype legalabb sargan vilagit a talcan, ha kaptam uj uzenetet. A csempes skype meg vicc.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) #06658560 válasza Peet91 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az asztali kliens fejlesztését meg leállította az MS vagy mi történt vele.

(#9) Glenda válasza #06658560 (#8) üzenetére


Glenda
addikt

Az a Live Messenger volt. A Skype sűrűn frissül, bár lehet csak bepipáltam valami dev channelt valahol.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) #06658560 válasza Glenda (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Megtaláltam, a desktop API megy a levesbe:[link]

(#11) Male válasza no1r (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Vagy mondjuk arra a hihetetlen mutatványra képes lenne, hogy két logint meg tudjon jegyezni jelszavastól... legalábbis én erre képtelen vagyok rávenni...

(#12) jacis válasza Vadmeggy (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Mobilos oldalon mobilos témákról beszélünk ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Mert majd akkor nem a használható asztalit fogom használni, hanem direkt szenvedek, véletlenül se legyen megnyitva 2 ablak egymás mellett :))

(#14) Kopi31415: Egyetértek, nem is tudom mit keres ez itt Mobilarénán...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#14) #06658560 válasza jacis (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

A Windows 8.1 mióta mobil OS?

(#15) Glenda válasza #06658560 (#10) üzenetére


Glenda
addikt

Ez csak a 3rd party fejlesztőkre vonatkozik, nekik is ott az alternatíva.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) jacis válasza #06658560 (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Ki mondta hogy az? :F Alszol?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) #06658560 válasza jacis (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Milyen topikban írogatsz? Bambát játszol?

(#18) Stonerice


Stonerice
őstag

Akkor azért nem működik a Trillian kliens 8.1-en mert ütközik az integrált skype-al?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#19) Воланд válasza Stonerice (#18) üzenetére


Воланд
titán

nem. a previewben meg nincs "integralva" a skype.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Stonerice válasza Воланд (#19) üzenetére


Stonerice
őstag

Akkor más lehet a baj. :R

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#21) jacis válasza #06658560 (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Ügyes vagy nagyon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) #06658560 válasza jacis (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tudom, köszi. Olvasni biztos tudok.

(#23) no1r válasza Male (#11) üzenetére


no1r
őstag

nálam már itt megállt a mutatvány, hogy nem tudom az outlook-ot vagy gmailt beimportálni. ha nem fog menni, megy a levesbe :P

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24) daniel909


daniel909
addikt

király. még egy program ahová nem fog megjönni az értesítés.. ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) mallory303


mallory303
csendes tag

Most arról a skype-ról beszélünk, ami jelenleg is integrálva van a w8-ba? Ami 2 percenként leszakad, nem támogatja a file küldést és ha lehet minden pontján sokkal szarabb mint az desktop verzió? (ami szintén nem egy leányálom)

A digitális adat örökké megmarad. Vagy legalábbis 5 évig. Ahogy épp sikerül.

(#26) jacis válasza mallory303 (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) bali93 válasza mallory303 (#25) üzenetére


bali93
tag

Ne aggódj, az androidos verzió még ratyibb... :N Van még hova süllyednie a W8-asnak... :Y

(#28) Воланд válasza mallory303 (#25) üzenetére


Воланд
titán

nincs integralva. ahogy a 8.1-ben sem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) #06658560 válasza Воланд (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akkor a cikk forrása a jereváni rádió?

(#30) Воланд válasza #06658560 (#29) üzenetére


Воланд
titán

a skydrive integralva van, nem tudod eltavolitani, a skype meg csak egy elotelepitett alkalmazas lesz a messaging helyett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) #06658560 válasza Воланд (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért kérdezem, mert a cikk meg integrációt ír, hogy akkor jereváni rádió?

(#32) Воланд válasza #06658560 (#31) üzenetére


Воланд
titán

passzolom. a press release csak annyit ir, hogy ott lesz alapbol a start menuben, a hivatalos skype blog pedig ezt irja:

We’re thrilled to announce that Skype will join the powerful offering of apps and services built-into Windows 8.1.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) #06658560 válasza Воланд (#32) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez elég messze van a cikkbeli integráltságtól. :)

(#34) AlexTheCube válasza mallory303 (#25) üzenetére


AlexTheCube
csendes tag

Kövezzetek meg, de nekem bejön a W8. És a csempés skype is jobban tetszik, mint a desktop, bár lehet ez azért van, mert még nem jött elő egyik említett probléma sem fél év alatt vele, pedig manapság sűrűn használom. Én örülök az ilyen híreknek, mert alapból az az egyik legjobb tulajdonsága a W8-nak, hogy egy átlag usernek sokkal kevesebb programot, drivert rátenni friss telepítés után, mert sok jóság már így is integrálva van, driverek többségét is lekapkodja magától...stb.

(#35) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ami a 8-asban van skype, az borzalom, semmilyen beállítási lehetőség nincs. Olyan, mint az Áruházban lévő összes RT-szerű szutyok. Alig tudtam visszarakni a desktop verziót, csak offline telepítővel sikerült. Innen letölthető 8-asra is a klasszikus skype. Amúgy a W8-at én is szeretem, de az Áruházi programok nevetségesek.

http://www.skype.com/go/getskype-full

[ Szerkesztve ]

(#36) Glenda válasza turbulencia8 (#35) üzenetére


Glenda
addikt

A nevetséges az, hogy "alig tudtad" visszarakni. És csak offline telepítővel. Rémhírkeltés ötös.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) Paul119 válasza Воланд (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Ebuddy,mercuryval meg mindig mukodik :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) Ádám16


Ádám16
addikt

Ettől reméli az MS, hogy átállnak az emberek Windowsra? Oké, sok olyan dolgot beleraktak, amelyeket a hümmögő felhasználók hiányoltak, de óriási felhasználótábor növekedésre én nem számítanék.
Én a helyükben kicsit drasztikusan tevékenykednék, és hamarabb kiállnék a Windows7 támogatása mögül.
A Skype integrálása pedig örvendetes.

(#39) AlexTheCube válasza Ádám16 (#38) üzenetére


AlexTheCube
csendes tag

Tekintve, hogy a windows 7 is sok pénzt hoz nekik, mert statisztikák szerint sokan csak most állnak át rá XP-ről, nem hiszem ,hogy kihúznák a dugót. Pedig enélkül tényleg nem lesz nagy vándorlás a win 8-ra

(#40) danikollar


danikollar
őstag

Milyen lehet az alap nézet? Nem is hallottam még róla!

(#41) GeryFlash válasza AlexTheCube (#34) üzenetére


GeryFlash
veterán

Rendben, holnap este 8kor merre érsz rá? ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#42) Воланд válasza danikollar (#40) üzenetére


Воланд
titán

sima desktop, aero glass nelkul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) turbulencia8 válasza Glenda (#36) üzenetére


turbulencia8
őstag

Persze, csak akárhányszor letöltöttem a honlapról desktop kliens online telepítőjét, az mindig elakadt telepítéskor, sosem szedte a programállományt. Amúgy jogtiszta 64-bite W8 Pro-m van, és a saját gépemen kívül még egy W8-as laptopon teszteltem, ott sem működött a normál (skypesetup.exe-s) telepítés. Miért keltenék rémhírt? (Gondolom magadból indultál ki.) A másik téma, hogy az Áruházból leszedett Modern UI-s progik mindegyike béna (pl. MindigTV, W8-as Skype), szintén általános véleménynek mondható az ismerőseim között.

(#44) GeryFlash válasza turbulencia8 (#43) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1, csomó ismerősöm és én is mostanában vettünk laptopot, és hát hiába akartunk win7-et csak win8-sok vannak jó árban... Egyik ismerősöm se szokta használni ezeket a csempés szarokat (skypeból is csak az asztali!), miért egyszerűbb letölteni egy hir24.hu-s alkalmazást, aztán elindítani meg minden, mint asztalról böngésző és onnan mindent lecsekkolsz... A legjobban akkor is a képnézegető és a videolejátszó program idegesít, egyik haverom se használja, mind letöltöttek vmi képnézegetőt (azelőtt ilyennel egyik barátom se szarakodott, win7--es-xp-s képnézegető pont elég volt) meg persze vlc, de az eddig is alap volt. Internet explorert meg viccen kívül a userek 80%-a arra használja, hogy egyszer elindítja, és letölt vele egy másik böngészőt. Az a rohadt nagy szerencséje az ms-nek, hogy egyelőre nincs jobb alternatíva, de esküszöm ha a következő windows is ebben az irányban fog elnyomorodni akkor váltok Linuxra.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#45) Воланд válasza GeryFlash (#44) üzenetére


Воланд
titán

"Internet explorert meg viccen kívül a userek 80%-a arra használja, hogy egyszer elindítja, és letölt vele egy másik böngészőt."

a lenyeg az, hogy ertesz hozza....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) Glenda válasza GeryFlash (#44) üzenetére


Glenda
addikt

Légyszi ne küldd el a MS felé ezt a hozzábeszólást, az utolsó mondatodtól annyira megijednek, hogy csoportos öngyilkosságot fognak elkövetni.

Amúgy szólok, hogy a régi képnézegető továbbra is megvan.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#47) GeryFlash válasza Glenda (#46) üzenetére


GeryFlash
veterán

Woland: Bocs, akkor az ismerősi köröm 80%-a használja arra. A másik 20%nak macbookja van természetesen. ;] Amúgy ez mi? [link]

Glenda: Igen, csak tudod könnyebb az élet rákattintani a képre, mint jobb egérgomb villámnézet. Én nem töltöttem le képnézegetőt, és ezt használom (mert mire ugye az a fos betölt megiszok egy kávét, i3-as gép), csak hát tudod nem volt rossz a régi dinamizmus, hogy rá rákattintok mégse dob át másik munkafelületre és kell várnom 5-6 mp-ot egy nyamvadt képért.

Amőgy szerintem az ms már megvan ijedve nélkülem is, hiába megy a szekér a surface-kel meg az xbox előrendelésekkel, a mobilos os-ről nem beszélve :O

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#48) adise válasza GeryFlash (#47) üzenetére


adise
őstag

ugyanugy lehet használni 8 alatt is a képnézegetőt, mint a régebbi verziókba.. nem csak jobbklikk->villámnézettel

(#49) GeryFlash válasza adise (#48) üzenetére


GeryFlash
veterán

Azt hol tudom beállítani, hogy duplakattra ne dobjon át a csempés progiba?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#50) turbulencia8 válasza GeryFlash (#49) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem rakd föl egyszerűen a Faststone képnézőt. Ingyenes, és nagyon sok szerkesztési opciót kezel, nekem nagyon bevált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.