Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) interstart


interstart
tag

Hát ezzel egy jókora háborút lehetne indítani a hozzászólások között, hogy melyik a jobb, stb. Magánszemélyként mindenkinek a maga döntése és kényelme szerint történik a választás, aki meg úgy vesz gépet hogy előtelepítve van a rendszer, az valószínűleg vagy direkt, vagy tudatlanul vásárol így. Előbbi esetben így költséghatékonyabb OEM gépet venni, utóbbiban meg ha valaki nem ért hozzá, akkor teljesen mindegy hogy mihez nem ért.

Mindenesetre a link alatt jó kis PR fogást lehet olvasni, kb még 10 olyan rendszert le lehetett volna az ubuntu mellett írni, ami teljes mértékben használható és ingyenes...

Win10ről annyit, hogy a Win7 óta bőven használhatóak ezek a rendszerek, egyedül a felhasználói felület, azaz a start gomb hiánya volt sok ember szívfájdalma. Nekem volt szerencsém mindegyik rendszerrel, azt kell hogy mondjam hogy megszokás kérdése az, ami zavarja az embereket. Nekem pozitív tapasztalataim vannak szerencsére, mondjuk rugalmasabb vagyok az újdonságokkal kapcsolatban, egyet mondhatok, hogy stabilak a rendszerek win7 óta. Az egyedüli probléma az emberek nyavalygása szerintem. Ha eddig gond volt a felület, akkor át lehetett volna menni más op.rendszerre és mégse ment át senki. Ez a keserű megszokás.

Linuxról meg annyit, hogy BananaPi rendszerrel tolom jelenleg az ipart egy Debian alapú rendszerrel és azzal sincs problémám, ha meg van akkor azt ugyanúgy szívás megoldani, mint bármelyik op.rendszer alatt.

ÉÉÉS mindig az szidja az ilyen rendszereket hogy ez szar meg az szar, aki nem ért hozzá és teljesen logikátlanul kattint össze vissza, hátha lesz valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.